Milan Zubaj

Karlovy Vary v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
774 032 169
zubaj@dumrealit.cz
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Bonus
Kontaktujte mne
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR
Získaná ocenění

2016:makléř roku - 11. místo

2015:makléř roku - 8. místo

2014:makléř měsíce října, makléř podzim - 3. místo, makléř roku - 11. místo

2013:makléř leden , makléř duben , makléř roku - 9. místo, makléř říjen

Hodnocení klientů

Potřebovala jsem prodat byt a pana Zubaje jsem měla v hledáčku na základě referencí na internetu. Poté mi byl doporučený i osobně, a proto jsem se rozhodla pro něj. Spolupráce s Milanem Zubajem nejen že splnila, ale předčila veškerá má očekávání. Od předání klíčů od bytu jsem se nemusela starat vůbec o nic. Všechno zařídil rychle, profesionálně a o každém kroku mě pečlivě informoval. Nafocení bytu, profesionální zpracování inzerátu, komunikace se zájemci, osobní prohlídky v bytě - vše bylo v jeho režii. Podařilo se mu najít kupce do 4 týdnů a poté se postaral o veškerou dokumentaci, právničinu i obíhání úřadů. Stejně pečlivě se staral i o druhou stranu, která byt kupovala. Pomohl zařídit hypotéku, předat byt včetně převodu energií, dokonce kupující nabídl pomoc i s vyplněním daňového přiznání. U pana Zubaje si velice cením toho, že na jedné straně je špičkový realitní makléř, s obrovskými zkušenostmi a profesionálním vystupováním, ale to vše zvládá s úžasným lidským přístupem. Nemohla jsem si vybrat lepšího makléře a na 110% doporučuji každému, kdo potřebuje prodat nebo koupit nemovitost. R. Jiráčková

Jirackova Romana

Vše proběhlo naprosto vpořádku pan Zubaj je profi a ma šikovnu a spolehlivu kolegyně Loskotovu STOPROCENTNĚ DOPORUČUJI!!!

Vasyl Madyar

Pokud zvažujete prodej nebo nákup nemovitosti, tak jedině s panem Zubajem. On dělá svému povolení jen a pouze čest a dobré jméno. Byla jsme spokojená s jeho jednáním a především SLUŽBAMI od začátku až do konce. V dnešní době, kdy jde spoustě lidem jen o peníze a provizi, tak on má vážně zájem o spokojenost obou stran, skvělou komunikaci, skvělé služby. Mohu jen doporučit. A tímto Vám, pane Zubaji, přeji mnoho a mnoho spokojených klientů!

Kateřina Mathauserová

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem bytu 1+1, Závodu Míru, Karlovy Vary

Pronájem bytu 1+1, Závodu Míru, Karlovy Vary

6 800 Kč
Rodinný dům, Počerny, Karlovy Vary

Rodinný dům, Počerny, Karlovy Vary

2 500 000 Kč
Byt 2 1 s lodžií, Švermova, Habartov

Byt 2 1 s lodžií, Švermova, Habartov

495 000 Kč
Byt 1+1, Strážnická, Severní Předměstí, Plzeň

Byt 1+1, Strážnická, Severní Předměstí, Plzeň

1 565 000 Kč
Rekreační dům k trvalému bydlení, Kraslice, Havlíčkova ul.

Rekreační dům k trvalému bydlení, Kraslice, Havlíčkova ul.

2 250 000 Kč
Byt 3+1, 82 m2, Úvalská, Drahovice, Karlovy Vary

Byt 3+1, 82 m2, Úvalská, Drahovice, Karlovy Vary

1 600 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací