Milan Zubaj MAKLÉŘ MĚSÍCE

Karlovy Vary v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
774 032 169
zubaj@dumrealit.cz
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Bonus
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR
Získaná ocenění

2016:makléř roku - 11. místo

2015:makléř roku - 8. místo

2014:makléř měsíce října, makléř podzim - 3. místo, makléř roku - 11. místo

2013:makléř leden , makléř duben , makléř roku - 9. místo, makléř říjen

Hodnocení klientů

Ochotný pán, potřebovali jsme prodat byt v místě daleko od našeho bydliště a pán všechno zařídil za nás. Vystěhování bytu i sklepa. Vyřídil plyn, elektřinu, sehnal kupujícího, vyřídil smlouvy - byli jsme tam jen jednou, zbytek jsme řešili na dálku. určitě doporučuji! Lucie Markovičová

Michal Markovič

Koupě nemovitosti je složitý proces, ve kterém se může objevit mnoho komplikací. Zde může makléř sehrát jak roli někoho kdo to celé zjednoduší, nebo i naopak. Pan Zubaj je určitě velmi profesionální. Byl schopen tvůrčím způsobem reagovat na složitou situaci, kterou vyřešil ke spokojenosti všech zúčastněných. Pozitivně hodnotím operativní a bezproblémovou komunikaci. Za sebe mohu jen doporučit.

Vladislav Tomáš

Potřebovala jsem prodat byt a pana Zubaje jsem měla v hledáčku na základě referencí na internetu. Poté mi byl doporučený i osobně, a proto jsem se rozhodla pro něj. Spolupráce s Milanem Zubajem nejen že splnila, ale předčila veškerá má očekávání. Od předání klíčů od bytu jsem se nemusela starat vůbec o nic. Všechno zařídil rychle, profesionálně a o každém kroku mě pečlivě informoval. Nafocení bytu, profesionální zpracování inzerátu, komunikace se zájemci, osobní prohlídky v bytě - vše bylo v jeho režii. Podařilo se mu najít kupce do 4 týdnů a poté se postaral o veškerou dokumentaci, právničinu i obíhání úřadů. Stejně pečlivě se staral i o druhou stranu, která byt kupovala. Pomohl zařídit hypotéku, předat byt včetně převodu energií, dokonce kupující nabídl pomoc i s vyplněním daňového přiznání. U pana Zubaje si velice cením toho, že na jedné straně je špičkový realitní makléř, s obrovskými zkušenostmi a profesionálním vystupováním, ale to vše zvládá s úžasným lidským přístupem. Nemohla jsem si vybrat lepšího makléře a na 110% doporučuji každému, kdo potřebuje prodat nebo koupit nemovitost. R. Jiráčková

Jirackova Romana

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem bytu 1+1, Lidická, Ostrov

Pronájem bytu 1+1, Lidická, Ostrov

6 000 Kč
Byt 1+1, Sokolovská, Sokolov

Byt 1+1, Sokolovská, Sokolov

510 000 Kč
Byt 2+1, 85 m2, Karlovy Vary, Na Vyhlídce

Byt 2+1, 85 m2, Karlovy Vary, Na Vyhlídce

1 830 000 Kč
Byt 3+KK se zahradou a balkónem, Atletická, Sokolov

Byt 3+KK se zahradou a balkónem, Atletická, Sokolov

2 499 000 Kč
Pronájem bytu 1+1, Závodu Míru, Karlovy Vary

Pronájem bytu 1+1, Závodu Míru, Karlovy Vary

6 500 Kč
Byt 3+1, Mírová, Loket

Byt 3+1, Mírová, Loket

1 100 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací