Fotostudio

2.3.2016

Drazí kolegové, milé kolegyně
S úsměvem na tváři vzpomínáme na proběhnuvší setkání frenčízantů s panem Jiřím Lormanem v krásných prostorách hotelu Sen. Věříme, že jste při něm načerpali stejné množství inspirace jako my, a že máte chuť na velké změny, které pro vás v tyto dny chystáme.
První novinkou, kterou pro vás máme, je otevření nového FOTOSTUDIA. Vzniklo za účelem pozvednout vaši osobní prezentaci na nový level a vytvořit vám krásné nové fotografie. Náš fotoateliér je vybaven špičkovou technikou, která vám ve spojení s naším profesionálním a kreativním týmem garantuje vytvoření báječných vizuálních děl.
Za fotoaparátem se vám představí skuteční profíci ve svém oboru, režisérka MgrA. Katarína Kočálková a fotografka Karolína Šubrtová. 
Během tohoto týdne očekávejte, že si vás osobně budeme zvát do našeho ateliéru.


Velmi se na vás těšíme
Váš DRZpět

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT