Zpět Profil makléře:
Anika Zemanová
Realitní zprostředkovatel pro jižní Čechy

Anika Zemanová

Zakládám si na přátelském, přesto profesionálním přístupu. Naši zákazníci si Váží spolehlivosti, efektivity a rychlého jednání. Těším se na naší spolupráci.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Již dvakrát jsme využili služeb této realitní kanceláře. Pokaždé jsme byli moc spokojeni, protože nabízí kompletní a ucelené služby a tím velice ulehčuje práci a starosti lidem, jako jsme my. Slečna Anike Zemanová a pan Tomáš Pelda jsou velice ochotní, obětaví a pracují s velkým nasazením, aby co nejdříve uspokojili zájmy lidí, pro které pracují. Oběma moc a moc děkujeme za jejich práci. Manželé Vránkovi

Miroslav a Marie Vránkovi

Makléř - slečna Anika Zemanová nás, majitelky, velmi pozitivně překvapila svým přístupem k pronájmu bytových prostor. Ve stručnosti je osobou inteligentní, odborně připravenou, vstřícnou k objektivní diskuzi, maximálně vycházející vstříc potřebám, připomínkám i požadavkům stran uzavírajícím nájemní smlouvu. Je osobou komunikativní, přívětivou, společenskou a neváhá ani reagovat v různých časových termínech ( večer) na požadavky smluvních stran.

Prüherová Eva, Chrdlová Anna

Pro prodej své nemovitosti jsem si vybrala realitní makléřku slečnu Aniku Zemanovou. Byla jsem mile překvapena s jakou profesionalitou k tomu přistupovala a vše zařídila.Byla velmi ochotná, milá a vždy mi dobře poradila.Má nemovitost se prodala cizímu státnímu příslušníkovi a velmi dobře se domluvila anglicky.Za to jí moc děkuji a vřele doporučuji.

Jaroslava Marková

ID: 639461

Prodej bytu, 3+1, 72 m2

Prachatice, Ševčíkova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej světlého bytu o dispozici 3+1 v nejvyšším podlaží s balkonem a dvěma sklepy v centru města Prachatice, ul. Ševčíkova. Bytová jednotka o celkové výměře 76 m² se nachází ve 4 patře (5 NP) bytového domu v lukrativní a klidné části města. Zděný bytový dům s plastovými okny je vybaven výtahem, kolárnou a sušárnou. K bytové jednotce náleží 2 sklepní kóje o celkové výměře 4 m². Orientační plánek s podrobnou dispozicí bytu naleznete mezi fotografiemi. Byt prošel částečnou rekonstrukcí: nové plovoucí podlahy,..
3 650 000 Kč

Více nemovitostí

Prodej, rekreační chata s vlastním pozemkem 450 m2, Lišov u Českých Budějovic

1 590 000 Kč

Prodej, rekreační chata s vlastním pozemkem 1210 m2

1 690 000 Kč

K prodeji, byt 1+1 sklep, 36 m2, ul. U Malše, centrum města České Budějovice

3 390 000 Kč

Prodej, rekreační chata s vlastním pozemkem 205 m2, Jamné u Boršova nad Vltavou

1 050 000 Kč

Pronájem, byt 3+1 + 2x balkón + garáž + sklep, Hluboká nad Vltavou

13 000 Kč

Pronájem, vybavený byt 2+kk, 74 m2, ul. Ledenická, Suché Vrbné, České Budějovice

14 500 Kč

Načíst další reference

720 546 705
atempo@dumrealit.cz
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT