Zpět Profil makléře:
Anika Zemanová
Realitní zprostředkovatel pro jižní Čechy

Anika Zemanová

Zakládám si na přátelském, přesto profesionálním přístupu. Naši zákazníci si Váží spolehlivosti, efektivity a rychlého jednání. Těším se na naší spolupráci.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Makléř - slečna Anika Zemanová nás, majitelky, velmi pozitivně překvapila svým přístupem k pronájmu bytových prostor. Ve stručnosti je osobou inteligentní, odborně připravenou, vstřícnou k objektivní diskuzi, maximálně vycházející vstříc potřebám, připomínkám i požadavkům stran uzavírajícím nájemní smlouvu. Je osobou komunikativní, přívětivou, společenskou a neváhá ani reagovat v různých časových termínech ( večer) na požadavky smluvních stran.

Prüherová Eva, Chrdlová Anna

Pro prodej své nemovitosti jsem si vybrala realitní makléřku slečnu Aniku Zemanovou. Byla jsem mile překvapena s jakou profesionalitou k tomu přistupovala a vše zařídila.Byla velmi ochotná, milá a vždy mi dobře poradila.Má nemovitost se prodala cizímu státnímu příslušníkovi a velmi dobře se domluvila anglicky.Za to jí moc děkuji a vřele doporučuji.

Jaroslava Marková

Recently I bought a cottage with RM Anika Zemanová as the realtor! She was extremely helpful, professional and efficient! Also she went beyond most Realitor’s! I would recommend her to anyone looking to buy. I’m grateful to have had her steward this process! Thank You 

RM Anika Zemanová

ID: 636816

Pronájem bytu, 1+kk, 26 m2

České Budějovice, Široká

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem podkrovního apartmánu o dispozici 1+0 v centru města České Budějovice, ul. Široká. Vybavený apartmán se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu s kavárnou v přízemí, nedaleko Náměstí Přemysla Otakara II. Praktické umístění apartmánu Vám umožní snazší přemísťování po Českých Budějovicích. Dispozice apartmánu: chodba s vestavěnou skříní, koupelna s WC a ložnice (více viz. orientační plánek). Apartmán je vybaven postelí, nočními stolky, jídelním stolem se židlemi, skříňkami, televizí,..
11 500 Kč za měsíc

Pronájem, byt 2+kk, ul. Matice školské, České Budějovice

10 500 Kč

Prodej, zahradní chata s vlastním pozemkem

1 330 000 Kč

Pronájem, komerční prostory, Dvořákova ul, České Budějovice

1 260 Kč

Prodej rekreační chaty s vlastním pozemkem 353 m2, Rančice, Kamenný Újezd

1 950 000 Kč

Pronájem, podkrovní apartmán, ul. Široká, centrum města České Budějovice

11 500 Kč

Prodej, chata s vlastním pozemkem 252 m2, Jamné, Boršov nad Vltavou

1 200 000 Kč

Načíst další reference

720 546 705
atempo@dumrealit.cz
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01