Welcome

Hl. m. Praha
Makléřů (1)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

776 275 959
welcome@dumrealit.cz
Zborovská 1023/21
Praha 5 150 00
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Ing. Tomáš Suntych
suntych@dumrealit.cz
776 275 959

Majitel realitní kanceláře

Ing. Tomáš Suntych
Zborovská 1023/21
Praha 5 - Smíchov 150 00

IČ: 67587160
DIČ: CZ7211153488

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Zpočátku jsem byla nedůvěřivá vůči realitním kancelářím obecně, až pan Rybín mne svým přístupem po celou dobu naší spolupráce přesvědčil,že i v této oblasti mohou pracovat lidé slušní, spolehliví a profesionálové v tom nejlepším slova smyslu. Ještě jednou děkuju.

Königová Eva

Mám zkušenost s touto realitní kanceláří hned trojí. Pan Suntych mi prodával byt na Hájích. Neměla jsem představu o ceně bytu v lokalitě Jižního města, pan Suntych byt prošel a poradil. Nevěřila jsem, že za tak vysokou cenu se dá byt v paneláku prodat, ale pan Suntych již měl zkušenost s prodejem bytů v této lokalitě a byl si jistý tím, co říká. Jiná realitní společnost ocenila můj byt za cenu menší v řádu sta tisíců. Prodej byl tak rychlý, že jsem byla až zaskočena, tak rychle jsem to rozhodně nečekala, lidé okolo mne prodávali byt dlouhé měsíce až roky. Další, stejně pozitivní zkušenosti mám s koupí chaty v Černošicích a s koupí bytu v Praze 9. I v těchto případech jsem využila služeb pana Suntycha. Mohu rozhodně doporučit, pan Suntych, co se týče všeho okolo nemovitostí, ví, co dělá. Chová se věcně, konstruktivně a nelže (nemaže med kolem pusy), což o mnohých makléřích po četných zkušenostech říci nemohu. M.Baginská

M. Baginská

S Ing. Tomášem Suntychem jsem se seznámila před několika lety, kdy jsem se ocitla ve složité životní situaci a potřebovala prodat družstevní byt. Byl vždy velmi vstřícný a ochotný a obětavě mi pomáhal řešit všechny problémy, se kterými bych si sama nevěděla rady. Překvapily mě jeho rozsáhlé znalosti z realitní a právní oblasti. Při své práci využívá dlouholeté zkušenosti, a tak účinně předchází komplikacím, které by se případně mohly objevit. Jednání dokáže dovést ke zdárnému konci ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Jeho realitní kancelář Dům realit jsem doporučila i svému kamarádovi, který prodával byt, a také on byl s přístupem tohoto realitního makléře nadmíru spokojen. Pana Suntycha si vážím nejen jako odborníka, ale i jako člověka. Kdykoliv já nebo někdo z mých přátel potřebujeme poradit s něčím z oblasti realit, obracíme se na něj a víme, že na informace, které od něj dostaneme, se můžeme spolehnout.

J. Arcimovičová

Více hodnoceníMakléři pobočkyNastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací