11 let pod značkou dumrealit.cz
9,5 rokuprůměrná praxe makléře v oboru
6250uzavřených nájemních smluv
752Prodaných nemovitostí
1000+Poptávek měsíčně

Dobrý den, rádi bychom ohodnotili přístup k práci pana Fialy ohledně prodeje naší nemovitosti-bytu v Nekvasilově ulici. Jeho přístup byl naprosto profesionální, ale i velmi osobní. Jsme mu velmi vděčni za to, že nás v rámci možností zbavil starostí o tuto záležitost a ušetřil nám spoustu osobních starostí. Jeho přístup byl nejen velmi profesionální, ale i lidský. Byl s námi ve velmi častém kontaktu, uklidňoval nás a ušetřil nám mnoho nepříjemných starostí. Jednal profesionálně a vše zvládnul perfektně. Jsme s jeho prací velmi spokojeni. Děkujeme, hezký den, manželé Fantovi.

pan Fanta

Moji pochopitelnou nedůvěru, svěřit svou nemovitost do rukou neznámé osobě, pan Vicany naboural ihned při prvním rozhovoru. Celý průběh prodeje a přístupu k řešení dílčích úkonů mi potvrdil všechny kladná hodnocení předchozích klientů, které jsem si na netu přečetl. Potvrzuji jeho příkladný, profesionální i lidský přístup a vyjadřuji tímto naprostouj spokojenost s výsledkem, dovolím si říci, naší spolupráce. Jan Picek, Cheb.

Jan Picek

Příjemné, slušné a rychlé jednání. Oceňuji ochotu a rychlost vyřizování smluv k pronájmu bytu. Za sebe mohu doporučit.

Ester Merunková

Díky paní Tomáškové se nám během chvilky podařilo najít a následně pronajmout vysněný byt ve vysněné lokalitě. Celý proces proběhl hladce a bez problémů, protože komunikace i všeobecný přístup paní Pospíšilové jsou té nejvyšší úrovně. Perfektní jednání, rozhodně doporučuji. S velkým poděkováním, Jiřík.

Jan Jiřík

Je to Makléř na svém místě. Veliká profesionalita a lidský přístup. Pokud bych měla nemovitosti nebála bych se je svěřit právě do rukou člověku jeho charakteru. Ač situace byla velmi komplikovaná umí najít řešení. Za mě je to veliký člověk s dobrým srdcem a usudkem.

Anna Frolíková

Hezký den, S paní Kovaříkovou jsem byla velmi spokojená. Její jednání bylo rychlé, seriózní a vstřícné. Mohu ji jen doporučit.

Martina Veselá

Velmi oceňuji kreativitu paní Kovaříkové, s nimiž se mnou vedla jednání a vyšla mi ve všem vstříc. Děkuji za její pracovitost a ochotu. Díky! :-)

Igor Chaun

Velmi oceňujeme s jakou profesionalitou a důsledností nám paní Neumahrová pomohla nalézt vhodného a stálého nájemníka bytu. Vše bylo vyřízeno velmi rychle a s její prací jsme byli velmi spokojeni. Určitě můžeme paní s klidným svědomím doporučit.

Dana Neumannová

Byli jsme velice spokojeni s přístupem a se skvělým jednáním. Vše bylo dle domluvy. Můžeme určitě doporučit. Dobrohrušková

Daniela Dobrohrušková

Rád bych Vám ještě jednou poděkoval za Váš profesionální přístup, díky němuž celá složitá transakce proběhla alespoň z našeho pohledu velmi hladce. Díky Vám jsme necítili jakoukoliv nejistotu a důvěra ve Vás, kterou jsme brzy získali, nám dala dávala klidný spánek. Oceňujeme navíc Vaši flexibilitu a připravenost se kdykoliv a kdekoliv setkat, když bylo třeba.

Šmahelovi

Děkujeme panu Vondrovi za jeho profesionální přístup a příjemné a lidské jednání.Náš prodej a následná koupě proběhla k naší velké spokojenosti. Moc děkujeme. Severovi.

Eva a Jiří Severovi

Rádi bychom s manželem poděkovali za získání vysněného bydlení. Při koupi družstevního bytu nám byl pan Vondra velmi nápomocen. Nebylo to vůbec jednoduché, ale díky znalostem a zkušenostem pana Vondry se vše zvládlo.

Lucie Kalousová

Více hodnocení

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT