11 let pod značkou dumrealit.cz
9,5 rokuprůměrná praxe makléře v oboru
6250uzavřených nájemních smluv
752Prodaných nemovitostí
1000+Poptávek měsíčně

Roman Sittich byl v prubehu vyrizovani veskerych zalezitosti ohledne najemnich sluzeb velice profesionalni. Mel prijemne vystupovani a vsechno bylo vyrizene rychle a kvalitne. Po ukonceni najmu jsem pozadala pana Sitticha o vystaveni doporuceni pro muj novy pronajem a bylo mi vyhoveno obratem. Muzu jen doporucit!

Veronika Navratilova

Chtěl bych panu Vicanymu poděkovat za nesmírnou laskavost, ochotu a profesionalitu při pomoci prodeje bytu. Zvlášt V dnešní době, kdy je snadné naletět na podvodná jednání nebo neferové nabidky působí jednání pana Vicanyho jako maják naděje pro férové obchodování realitách. Pan Vicany je navíc synonymem pro poctivosti. Vše ochotně a lidsky vysvětlil, vše zařídil. S nejvetsi moznou uprimnosti mohu tohoto Pana Maklere s velkym M,doporučit. Nemohl jsem si vybrat líp.

Lukáš Kout

Pan Vicany, je skvělý realitní makléř. Prodávali jsme byt a mohu jen doporučit. Jeho přístup, komunikace, důvěryhodnost i prodejní dovednosti jsou bezkonkurenční. Děkujeme. Martina Janovská

Martina Janovská

Prodej bytu prostřednictvím realitního makléře pana Vicanyho proběhl rychle bez jakýchkoliv problémů ke spokojenosti obou stran. Vřele doporučuji jako vysoce kompetentní osobu ve svém oboru. Helena Jajacová

Helena Jajacová

Dobrý den, rádi bychom ohodnotili přístup k práci pana Fialy ohledně prodeje naší nemovitosti-bytu v Nekvasilově ulici. Jeho přístup byl naprosto profesionální, ale i velmi osobní. Jsme mu velmi vděčni za to, že nás v rámci možností zbavil starostí o tuto záležitost a ušetřil nám spoustu osobních starostí. Jeho přístup byl nejen velmi profesionální, ale i lidský. Byl s námi ve velmi častém kontaktu, uklidňoval nás a ušetřil nám mnoho nepříjemných starostí. Jednal profesionálně a vše zvládnul perfektně. Jsme s jeho prací velmi spokojeni. Děkujeme, hezký den, manželé Fantovi.

pan Fanta

Moji pochopitelnou nedůvěru, svěřit svou nemovitost do rukou neznámé osobě, pan Vicany naboural ihned při prvním rozhovoru. Celý průběh prodeje a přístupu k řešení dílčích úkonů mi potvrdil všechny kladná hodnocení předchozích klientů, které jsem si na netu přečetl. Potvrzuji jeho příkladný, profesionální i lidský přístup a vyjadřuji tímto naprostouj spokojenost s výsledkem, dovolím si říci, naší spolupráce. Jan Picek, Cheb.

Jan Picek

Příjemné, slušné a rychlé jednání. Oceňuji ochotu a rychlost vyřizování smluv k pronájmu bytu. Za sebe mohu doporučit.

Ester Merunková

Díky paní Tomáškové se nám během chvilky podařilo najít a následně pronajmout vysněný byt ve vysněné lokalitě. Celý proces proběhl hladce a bez problémů, protože komunikace i všeobecný přístup paní Pospíšilové jsou té nejvyšší úrovně. Perfektní jednání, rozhodně doporučuji. S velkým poděkováním, Jiřík.

Jan Jiřík

Je to Makléř na svém místě. Veliká profesionalita a lidský přístup. Pokud bych měla nemovitosti nebála bych se je svěřit právě do rukou člověku jeho charakteru. Ač situace byla velmi komplikovaná umí najít řešení. Za mě je to veliký člověk s dobrým srdcem a usudkem.

Anna Frolíková

Hezký den, S paní Kovaříkovou jsem byla velmi spokojená. Její jednání bylo rychlé, seriózní a vstřícné. Mohu ji jen doporučit.

Martina Veselá

Velmi oceňuji kreativitu paní Kovaříkové, s nimiž se mnou vedla jednání a vyšla mi ve všem vstříc. Děkuji za její pracovitost a ochotu. Díky! :-)

Igor Chaun

Velmi oceňujeme s jakou profesionalitou a důsledností nám paní Neumahrová pomohla nalézt vhodného a stálého nájemníka bytu. Vše bylo vyřízeno velmi rychle a s její prací jsme byli velmi spokojeni. Určitě můžeme paní s klidným svědomím doporučit.

Dana Neumannová

Více hodnocení

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT