Roman Sittich byl v prubehu vyrizovani veskerych zalezitosti ohledne najemnich sluzeb velice profesionalni. Mel prijemne vystupovani a vsechno bylo vyrizene rychle a kvalitne. Po ukonceni najmu jsem pozadala pana Sitticha o vystaveni doporuceni pro muj novy pronajem a bylo mi vyhoveno obratem. Muzu jen doporucit!

Veronika Navratilova

Chtěl bych panu Vicanymu poděkovat za nesmírnou laskavost, ochotu a profesionalitu při pomoci prodeje bytu. Zvlášt V dnešní době, kdy je snadné naletět na podvodná jednání nebo neferové nabidky působí jednání pana Vicanyho jako maják naděje pro férové obchodování realitách. Pan Vicany je navíc synonymem pro poctivosti. Vše ochotně a lidsky vysvětlil, vše zařídil. S nejvetsi moznou uprimnosti mohu tohoto Pana Maklere s velkym M,doporučit. Nemohl jsem si vybrat líp.

Lukáš Kout

Pan Vicany, je skvělý realitní makléř. Prodávali jsme byt a mohu jen doporučit. Jeho přístup, komunikace, důvěryhodnost i prodejní dovednosti jsou bezkonkurenční. Děkujeme. Martina Janovská

Martina Janovská

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT