Kateřina Viktorová

Rakovník ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
737 283 721
viktorova@dumrealit.cz
Číslo účtu pro složení záloh
198133 / 5500
Raiffeisenbank
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Kateřina Viktorová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 74867903.

Hodnocení klientů

Paní je velice ochotná, rychlé jednání. Doporučuji.

Eva Dračková

Dobrý den,rádi bychom s manželkou touto cestou poděkovali paní Kateřině Viktorové. Hodnotíme ji jako profesionálku v oboru a jsme jí vděční za rychlé a hlavně seriózní jednání při prodeji naší nemovitosti v Panoším Újezdě. Je její zásluha, že veškeré potřebné dokumenty byly zpracované bez problémů a že jsme předání novému majiteli stihli do konce tohoto roku. A proto děkujeme ještě jednou za pochopení při následných našich možná otravných otázkách, za její čas při konzultacích i radách a hlavně za její trpělivost. Jsme ročník 1945 a můžeme odpovědně konstatovat, že s tak dobře odvedenou prací jsem se setkali v současné době jen málokdy. Proto prosíme, sdělte ještě jednou naše veřejné poděkování paní Kateřine Viktorové a ať jí její profesionalita, vstřícnost k zákazníkům i skromnost ještě dlouho vydrží. Protože všem zájemcům - budoucím klientům ji určitě doporučíme. Jinak přejeme Realitní kanceláři a všem jejím pracovníkům hodně zdraví a úspěchů v osobním i profesním životě v novém roce 2016. Ing. František Kozák s manželkou,Ohradní 1355/37, 140 00 Praha 4

František Kozák,Ing.

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Kateřině Viktorové za spolupráci při koupi chaty v obci Jesenice. Byla jsem velmi spokojena s její ochotou, vstřícností, dochvilností a rychlým jednáním. Okamžitě reagovala na moje dotazy, jak telefonicky tak přes e-mail. Jsem starší osoba, proto jsem byla ráda, že při mé návštěvě v Jesenici se projednalo více záležitostí, což mně ušetřilo čas a finance. Velice dobře to vždy zorganizovala. Také děkuji za kontakty v oblasti služeb a cenné rady. Paní Katku Viktorovou vřele doporučuji všem, kteří chtějí koupit či prodat nemovitost v této oblasti. Přeji jí hodně spokojených klientů. Peková Olga

Olga Peková

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT