Viktorie POBOČKA MĚSÍCE

Moravskoslezský kraj
Nemovitostí v nabídce (44)
Makléřů (4)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

739 359 978
viktorie@dumrealit.cz
Dolní 491
Frenštát p/R 744 01
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Naděžda Srněnská
739 359 978
srnenska@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

SRNĚNSKÁ & SVOBODOVÁ s.r.o.
Mariánská 265
Frenštát pod Radhoštěm 744 01

zastoupena: Naděžda Srněnská
IČ: 03576566
DIČ: CZ03576566

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Děkuji paní Nadi Srněnské za profesionální a přitom milé jednání při prodeji mého bytu. Velmi to oceňuji, zvláště v dnešní době, jelikož mám pocit, že nesolidní jednání se pomalu v tomto státě stává standardem. Držím realitní kanceláři palečky a věřím, že solidní jednání je základem dobrého podnikání. Eva Holubová P.S. Pokud budu ještě něco prodávat, tak určitě s RK "DUMREALIT"

Eva Holubová

Velké poděkování paní Srněnské za prodej našeho RD, profesionální přístup a milé jednání s velkou ochotou. Během prodeje stále informovanost mě jako klienta, při jednání vždy následovalo rychlé řešení k mé spokojenosti. Paní Srněnská mi byla doporučena známým, a jelikož zajistila profesionální nafocení snímků našeho RD, netrvalo ani týden a našla společně s kolegyněmi Development Vsetín potencionálního kupce našeho RD. Opravdu vyjímečný zájem o klienta, se kterým jsem se v předešlých realitkách nesetkala. Děkuji a určitě všem vřele DOPORUČUJI.

S. Čechová

Dobrý den , chtěla bych touto cestou poděkovat paní makléřce Nadi Srněnské za její skvělý a velmi odborný přístup při jednání při prodejí bytu . Velmi ochotná ,milá a kdykoli umí poradit a také vše zařídí. Škoda , že s takovými odborníky se nestkáváme častěji . Ještě jednou Vám děkuji za profesionální a velmi vstřícný přístup při prodeji bytu . Děkuji Libuše Zywczaková

Libuše Zywczaková

Více hodnoceníNaše reference

pronájem 1+kk, Frenštát p/R

4 680 Kč

Prodej bytu 2+1 v Kopřivnici

1 040 000 Kč

Pronájem bytu 1+1 Frenštát p.R.

8 000 Kč

Pronájem bytu 2+1 Trojanovice

7 000 Kč

Prodej bytu 3+kk Kopřivnice

948 400 Kč

Prodej bytu 3+1 ve Frenštátě p.R.

1 395 000 Kč


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací