Zpět Profil makléře:
Bc. Monika Veselá

Reference

Paní Veselá je moc milá a příjemná žena. Jednání s ní bylo vždy na vysoké úrovni. Všechno kolem prodeje bylo profesionální a přínosné. Děkuji paní Veselé za její přístup a dobře odvedenou práci. Paní Veselou vřele doporučuji každému Lenka

Lenka Palmeová
Prodej | Pozemek | Vražkov

Dobrý den ráda bych napsala pár vět k Paní Monice Veselé, která mi zprostředkovala prodej bytu. Paní Monika byla velmi ochotná ,laskavá velmi nápomocná k tomu, aby se mohl realizovat prodej bytu. Jednání bylo na skvělé úrovni, proto ji doporučuji všem, kteří potřebují pomoci s prodejem jakékoliv nemovitosti. Tímto bych ráda poděkovala Paní Monice a popřála do dalších let spousty úspěchů v pracovní sféře s pozdravem Eva Dudková.

Eva Dudková
Prodej | Byt | Budyně nad Ohří, Poplužní

Se slečnou Veselou jsme byli velmi spokojeni, prodej našeho bytu proběhl od začátku do konce skvěle, zařídila moc hezké fotky bytu a celou jeho inzerci, díky které se byt rychle prodal. Práce s ní byla velmi efektivní, neprobíhaly žádné zbytečné zdlouhavé schůzky, i samotný prodej byl velmi rychlou záležitostí. Všem ji moc doporučuji.

Simona Šenková
Prodej | Byt | Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu

Prodej bytu proběhl velmi rychle a to i díky krásné prezentaci a marketningových nástrojů, které společnost zastoupena Monikou Veselou připravili. Velice si cením osobního a přátelského přístupu k celému prodeji, profesionality a celkovou péči od administrativních úkonů až po konečný předávání bytu. Věřím, že i díky právě zprostředkovateli se nabídla přidaná hodnota k tomuto bytu! Tímto bych rád poděkoval právě Monice Veselé za to, jak vede svůj tým a osobně za celý prodej daného bytu.

Ondřej Sommer
Prodej | Byt | Roudnice nad Labem, Neklanova

Se zprostředkováním prodeje mého bytu a vůbec se všemi přípravami, které tomu předcházeli, jsem byl nad míru spokojený. Co se týče příprav bytu pro nafocení, dále inzerce, komunikace a následný rychlý prodej za super peníze, je paní Bc.Monika Veselá naprostý profesionál. Mohu vřele doporučit.

Miroslav Cutych
Prodej | Byt | Roudnice nad Labem, Rvačov

Nákup nemovitosti s paní Veselou proběhl špičkově - včas, rychle, bez závad! Velmi se těším na další spolupráci.

Sergei Strukov

Slečně Monice Veselé děkujeme za profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti.

Veronika Plocková

Přes realitní makléřku Bc. Moniku Veselou jsem realizoval prodej bytu a musím konstatovat, že jsem se setkal s velmi vstřícným, proaktivním a profesionálním přístupem. Prodej nemovitosti byl uskutečněn v řádu několika týdnů. Vřele mohu všem doporučit!

Vladimír Betka

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat paní Monice Veselé za skvělý profesionální a vstřícný přístup a ochotu ve věci prodeje bytu. Pokud bude příležitost, rádi se na Vaši kancelář znovu obrátíme.

Petra Freiportová

S průběhem spolupráce jsem byl velmi spokojen. Oceňuji zejména korektní jednání, přehlednost průběhu vyřizování všech náležitostí souvisejících s prodejem nemovitosti, dochvilnost a dodržování domluvených termínů.

Pavel Eger

Velké poděkování paní Veselé a celému jejímu kolektivu, za profesionální a milý přístup s prodejem našeho domu. Přeji mnoho dalších úspěchů a vřele doporučuji ostatním klientům. Lichtenberg Jiří.

Jiří Lichtenberg

Se službami RK Dům realit zastoupené Bc. Monikou Veselou jsem byla velice spokojená. O všem nás vždy a včas informovala. Její zásluhou prodej nemovitosti proběhl rychle a na profesionální úrovni. Děkuji. Milena Bufáková

Milena Bufáková

Více hodnocení

Prodej chata Dolní Chřibská

2 690 000 Kč

Apartmán 2kk, 44m2, Pec pod Sněžkou

6 395 000 Kč

Pronájem haly a přilehlého domku

15 000 Kč

Prodej byt 2kk s balkonem, garážovým stáním, novostavba, Hloubětín

5 500 000 Kč

pronájem byt 1+1 po rekonstrukci

9 900 Kč

Pronájem nebytového prostoru na náměstí Roudnice nad Labem

7 000 Kč

Načíst další reference