Zpět Profil makléře:
Bc. Monika Veselá

Reference

Nákup nemovitosti s paní Veselou proběhl špičkově - včas, rychle, bez závad! Velmi se těším na další spolupráci.

Sergei Strukov

Slečně Monice Veselé děkujeme za profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti.

Veronika Plocková

Přes realitní makléřku Bc. Moniku Veselou jsem realizoval prodej bytu a musím konstatovat, že jsem se setkal s velmi vstřícným, proaktivním a profesionálním přístupem. Prodej nemovitosti byl uskutečněn v řádu několika týdnů. Vřele mohu všem doporučit!

Vladimír Betka

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat paní Monice Veselé za skvělý profesionální a vstřícný přístup a ochotu ve věci prodeje bytu. Pokud bude příležitost, rádi se na Vaši kancelář znovu obrátíme.

Petra Freiportová

S průběhem spolupráce jsem byl velmi spokojen. Oceňuji zejména korektní jednání, přehlednost průběhu vyřizování všech náležitostí souvisejících s prodejem nemovitosti, dochvilnost a dodržování domluvených termínů.

Pavel Eger

Velké poděkování paní Veselé a celému jejímu kolektivu, za profesionální a milý přístup s prodejem našeho domu. Přeji mnoho dalších úspěchů a vřele doporučuji ostatním klientům. Lichtenberg Jiří.

Jiří Lichtenberg

Se službami RK Dům realit zastoupené Bc. Monikou Veselou jsem byla velice spokojená. O všem nás vždy a včas informovala. Její zásluhou prodej nemovitosti proběhl rychle a na profesionální úrovni. Děkuji. Milena Bufáková

Milena Bufáková

Byla jsem velmi spokojena s prací slečny Veselé, můžu jen doporučit. Velmi příjemná a profesionální, ale co hlavně - pokud se vyskytly jakékoliv problémy, ochotně pomohla s jejich řešením.

Danková

S jednáním realitní kanceláře, resp. slečny Veselé musím vyjádřit naprostou spokojenost. Vystupování a jednání slečny Veselé je na vysoké profesionální úrovni. Ohromila mě rychlost, ochota a vstřícnost, s jakou se často neshledávám. Slečna Veselá rovněž doporučila výborného finančního poradce a advokáta., se kterými jsem byl rovněž velmi spokojen. Měl jsem možnost vyzkoušet jejich služeb z obou stran - koupě nemovitosti a následně prodej pozemku - a pokaždé obchod proběhl až neuvěřitelně rychle a hladce. Služby této realitní kanceláře a slečny Veselé mohu každému jen doporučit.

Habel

Tuto realitní společnost jsem si vybrala na základě referencí a nelituji. Prodej nemovitosti proběhl velmi rychle, sl. Veselá je profesionál, vše je ochotná vyřešit v krátkém časovém horizontu. Stejně tak proběhlo dobře i vyhotovení smluv včetně notářské úschovy a vyplacení prostředků na náš účet.

Dana Švarcová

Se slečnou Veselou jsem byla velice spokojená, bylo na ni spolehnutí, prodej proběhl rychle, slečnu Veselou doporučuji, je velice milá a vstřícná.

Jaroslava Milerová

Vše v naprostém pořádku,paní Veselá je vždy ochotná,milá a vždy nám vyšla vstříc.Vřele doporučuji .

Martina Klapková

Více hodnocení

Prodej byt 3+1 Roudnice nad Labem

1 390 000 Kč

Prodej byt 2+1, 60 m2, lodžie

1 690 000 Kč

Rodinný dům 3+1, Roudnice n.L., dobrá lokalita

3 000 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 30 minut od Prahy s nádherným výhledem na České středohoří

949 000 Kč

Prodej rodinný dům obec Hostín, dvě bytové jednotky

2 550 000 Kč

Vila 5+1 se zahradou (Zeyerova vila), Roudnice nad Labem

2 850 000 Kč

Načíst další reference