Zpět Profil makléře:
Bc. Monika Veselá

Reference

Se slečnou Veselou jsme byli velmi spokojeni, prodej našeho bytu proběhl od začátku do konce skvěle, zařídila moc hezké fotky bytu a celou jeho inzerci, díky které se byt rychle prodal. Práce s ní byla velmi efektivní, neprobíhaly žádné zbytečné zdlouhavé schůzky, i samotný prodej byl velmi rychlou záležitostí. Všem ji moc doporučuji.

Simona Šenková
Prodej | Byt | Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu

Prodej bytu proběhl velmi rychle a to i díky krásné prezentaci a marketningových nástrojů, které společnost zastoupena Monikou Veselou připravili. Velice si cením osobního a přátelského přístupu k celému prodeji, profesionality a celkovou péči od administrativních úkonů až po konečný předávání bytu. Věřím, že i díky právě zprostředkovateli se nabídla přidaná hodnota k tomuto bytu! Tímto bych rád poděkoval právě Monice Veselé za to, jak vede svůj tým a osobně za celý prodej daného bytu.

Ondřej Sommer
Prodej | Byt | Roudnice nad Labem, Neklanova

Se zprostředkováním prodeje mého bytu a vůbec se všemi přípravami, které tomu předcházeli, jsem byl nad míru spokojený. Co se týče příprav bytu pro nafocení, dále inzerce, komunikace a následný rychlý prodej za super peníze, je paní Bc.Monika Veselá naprostý profesionál. Mohu vřele doporučit.

Miroslav Cutych
Prodej | Byt | Roudnice nad Labem, Rvačov

Nákup nemovitosti s paní Veselou proběhl špičkově - včas, rychle, bez závad! Velmi se těším na další spolupráci.

Sergei Strukov

Slečně Monice Veselé děkujeme za profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti.

Veronika Plocková

Přes realitní makléřku Bc. Moniku Veselou jsem realizoval prodej bytu a musím konstatovat, že jsem se setkal s velmi vstřícným, proaktivním a profesionálním přístupem. Prodej nemovitosti byl uskutečněn v řádu několika týdnů. Vřele mohu všem doporučit!

Vladimír Betka

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat paní Monice Veselé za skvělý profesionální a vstřícný přístup a ochotu ve věci prodeje bytu. Pokud bude příležitost, rádi se na Vaši kancelář znovu obrátíme.

Petra Freiportová

S průběhem spolupráce jsem byl velmi spokojen. Oceňuji zejména korektní jednání, přehlednost průběhu vyřizování všech náležitostí souvisejících s prodejem nemovitosti, dochvilnost a dodržování domluvených termínů.

Pavel Eger

Velké poděkování paní Veselé a celému jejímu kolektivu, za profesionální a milý přístup s prodejem našeho domu. Přeji mnoho dalších úspěchů a vřele doporučuji ostatním klientům. Lichtenberg Jiří.

Jiří Lichtenberg

Se službami RK Dům realit zastoupené Bc. Monikou Veselou jsem byla velice spokojená. O všem nás vždy a včas informovala. Její zásluhou prodej nemovitosti proběhl rychle a na profesionální úrovni. Děkuji. Milena Bufáková

Milena Bufáková

Byla jsem velmi spokojena s prací slečny Veselé, můžu jen doporučit. Velmi příjemná a profesionální, ale co hlavně - pokud se vyskytly jakékoliv problémy, ochotně pomohla s jejich řešením.

Danková

S jednáním realitní kanceláře, resp. slečny Veselé musím vyjádřit naprostou spokojenost. Vystupování a jednání slečny Veselé je na vysoké profesionální úrovni. Ohromila mě rychlost, ochota a vstřícnost, s jakou se často neshledávám. Slečna Veselá rovněž doporučila výborného finančního poradce a advokáta., se kterými jsem byl rovněž velmi spokojen. Měl jsem možnost vyzkoušet jejich služeb z obou stran - koupě nemovitosti a následně prodej pozemku - a pokaždé obchod proběhl až neuvěřitelně rychle a hladce. Služby této realitní kanceláře a slečny Veselé mohu každému jen doporučit.

Habel

Více hodnocení

Prodej byt 2kk Budyně nad Ohří, lodžie

790 000 Kč

Prodej roubená chalupa 5+1, zahrada

1 390 000 Kč

Prodej rodinný dům určený ke kompletní rekonstrukci, velká zahrada

790 000 Kč

Prodej chatka se zahradou

850 000 Kč

Prodej pozemku - rekreační plocha a sportoviště, les

290 000 Kč

Prodej byt 2kk Štětí, 40 m2, lodžie

1 190 000 Kč

Načíst další reference