Zpět Profil makléře:
Bc. Monika Veselá

Bc. Monika Veselá

Specialista na Ústecký kraj a
Středočeský kraj

Prodám i Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu, bezpečně a bez starostí.
Reference mých spokojených klientů mluví za mě.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
777 851 007
vesela@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01

   Vítám Vás na svých webových stránkách, kde zjistíte jak pracuji a jakým způsobem mohu maximalizovat zisk z prodeje Vaší nemovitosti. Hledání či prodej nemovitosti bývá velkým milníkem v životě člověka. Na první pohled se může zdát jednoduchým úkonem, který se však velmi rychle může stát noční můrou. Mým úkolem je stát po Vašem boku a udělat z této transkakce příjemnou záležitost. Mnoho mých klientů se stalo mými přáteli. První společné setkání bude ve většině případů spíše informativní, kde je hlavním úkolem poznat se, zjistit Vaše požadavky a rozhodnout se, zda by spolupráce byla přínosem pro obě stany. Jsem rodinným makléřem na celý život.

 

 • Od roku 2006 v realitách
 • Spolehlivost
 • Odborné znalosti v oboru
 • Osobní přístup
 • Kvalitní nafocení nemovitosti
 • Videoprohlídky
 • 3D půdorysy
 • Letecké snímky dronem
 • Vlastní webová stránka nemovitosti
 • Homestaging
 • Virtuální prohlídky

   Výběr realitního makléře je podceňován. Faktem je, že služby nabízené realitními kancelářemi se liší v mnoha ohledech. Jistě se mnou budete souhlasit, že svou nemovitost chcete prodat v rozumném časovém horizontu za nejvyšší možnou cenu. To obnáší mít vhodnou prodejní strategii a marketingový plán. Tu Vám vždy ušiji na míru, udělám kvalitní prezentaci nemovitosti a zajistím, aby ji viděl co největší počet poptávajících. Těm poté zajistím financování, aby transakce hladce proběhla. Pritoritou je spolehlivost, která je v dnešním světě vzácností. Chci dát klientovi vždy něco navíc.

V případě, že mi klient svěří svou nemovitost na prodej, je třeba aby mi skutečně důvěřoval. V současné době se úspěšnost mnou prodaných či pronajatých nemovitostí blíží 100% ( získané nemovitosti x skutečně prodané ). Není tedy důvod, abych neprodala i tu Vaši, budete-li mi důvěřovat. Se mnou se vyplatí investovat do provize, neboť Vás jako odborník provedu celým procesem, pomohu nastavit tu nejlepší možnou cenu, udělám kvalitní prezentaci, která přitáhne spousty zájemců, zvolím vhodný marketing, zajistím kvalitní právní servis a mnoho dalšího. Pojďme se sejít a zjistit, zda-li to co říkám, dává smysl. 

Pozemek k výstavbě rodinného domu Vědomice

1 892 000 Kč

Pozemek k výstavbě rodinného domu Vědomice

1 865 600 Kč

Pozemek k výstavbě rodinného domu Vědomice

1 760 000 Kč

Rodinný dům 2+1, zahrada

2 490 000 Kč

Prodej bytu 2+1, 54,8 m2

1 450 000 Kč

Rodinný domek k rekonstrukci se zahradou

1 575 000 Kč

Načíst další reference

Dobrý den ráda bych napsala pár vět k Paní Monice Veselé, která mi zprostředkovala prodej bytu. Paní Monika byla velmi ochotná ,laskavá velmi nápomocná k tomu, aby se mohl realizovat prodej bytu. Jednání bylo na skvělé úrovni, proto ji doporučuji všem, kteří potřebují pomoci s prodejem jakékoliv nemovitosti. Tímto bych ráda poděkovala Paní Monice a popřála do dalších let spousty úspěchů v pracovní sféře s pozdravem Eva Dudková.

Eva Dudková
Prodej | Byt | Budyně nad Ohří, Poplužní

Se slečnou Veselou jsme byli velmi spokojeni, prodej našeho bytu proběhl od začátku do konce skvěle, zařídila moc hezké fotky bytu a celou jeho inzerci, díky které se byt rychle prodal. Práce s ní byla velmi efektivní, neprobíhaly žádné zbytečné zdlouhavé schůzky, i samotný prodej byl velmi rychlou záležitostí. Všem ji moc doporučuji.

Simona Šenková
Prodej | Byt | Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu

Prodej bytu proběhl velmi rychle a to i díky krásné prezentaci a marketningových nástrojů, které společnost zastoupena Monikou Veselou připravili. Velice si cením osobního a přátelského přístupu k celému prodeji, profesionality a celkovou péči od administrativních úkonů až po konečný předávání bytu. Věřím, že i díky právě zprostředkovateli se nabídla přidaná hodnota k tomuto bytu! Tímto bych rád poděkoval právě Monice Veselé za to, jak vede svůj tým a osobně za celý prodej daného bytu.

Ondřej Sommer
Prodej | Byt | Roudnice nad Labem, Neklanova

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT