Pavel Velebný

Liberec v Libereckém kraji Certifikovaný makléř
739 243 186
velebny@melnik1.dumrealit.cz
Jánská 864/4
Liberec 3 460 07
Progres Liberec
Kontaktujte mne
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR

Pavel Velebný je vedoucí makléř společnosti , která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění .

Hodnocení klientů

Realitní makléř pan Pavel Velebný je určitě osobou na správném místě. Skrze již třetí zkušenost s prodejem pozemku mohu říci, že se jedná o profesionála, který dokáže poradit, poskytnou informace a pružně komunikovat s klientem. O každém kroku v rámci prodeje mě pan Velebný vždy informoval, našli jsme společný čas na schůzku. Rychlý prodej, který proběhl bez zbytečných prodlev ke spokojenosti kupujícího i prodávajícího. U makléře pana Velebného se mohu spolehnout na stoprocentně odvedenou práci a Vám mohu vřele doporučit s ním spolupracovat.

Štryncl Jiří

Makléř pan Velebný prodával náš byt. Jeho práce makléře je vysoce profesionální a vše řeší s přehledem a klidem s ohledem na potřeby klientů. Jako makléře bychom jej určitě doporučili všem svým známým, protože je určitě profesionál na svém místě.

Novotná Jiřina

Děkuji panu Velebnému za precizní průvodcování prodejem mojí nemovitosti ve Velkých Hamrech tj. bytu. Vše probíhalo v klidné a velmi přátelské komunikaci . Byla to ukázka profesionální důslednosti a pečlivosti. Na dotazy vždy byla včasná a srozumitelná odpověď. Jednotlivé kroky na sebe dokonale navazovaly , proto vše proběhlo hladce. Prodej bytu se uskutečnil v čase , který odpovídal daným podmínkám kupujících . Ještě jednou díky , spokojená klientka. S přáním krásných dnů

Marta Halašová

Více hodnocení

Moje reference

Stavební pozemek v krásném prostředí Maloskalska

1 700 000 Kč

Hezký byt 3+1 v Lomnici nad Popelkou

7 000 Kč

Byt 2+1 s lodžií na klidném místě v Hodkovicích nad Mohelkou

1 500 000 Kč

Exkluzivní novostavba rodinného domu nedaleko Mladé Boleslavi

6 250 000 Kč

Byt 1+1 v osobním vlastnictví v Liberci - Vratislavicích

1 295 000 Kč

Hezký byt 3+1 v Lomnici nad Popelkou

1 355 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací