Jmenuji se Jana Utěkalová, bydlím  ve Zlíně, jsem vdaná, mám dospělého syna, vnučka a vnoučka a malého pejska.

Miluju poznávání nových věcí, výzvy, cestování, ve volných chvílích maluji obrazy.

Devět let pomáhám lidem s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí. Hledám a realizuji pro ně řešení, jak nejlépe a bez rizika projít spletitým martýriem, které s prodejem či koupí souvisí.

Jak jsem se k této práci dostala a proč ji dělám?

K realitám jsem se dostala po mnoha letech práce ve zcela jiné oblasti, kdy jsem pracovala ve zdravotnictví, hygieně, vedla zdravotnickou firmu, přednášela.

Jednoho dne nastal v mém pracovním životě zlom, kdy jsem se rozešla se svým obchodním partnerem ve firmě a stála před otázkou, co dál.

Znovu začínat ve stejném oboru, úplně od začátku a bez prostředků, vstupovat podruhé do stejné řeky, nebo začít úplně s něčím jiným?

Rozhodování nebylo vůbec jednoduché. Celý život ale miluju výzvy, lákají mne nové věci, takže nakonec jsem rozhodla udělat tlustou čáru a začít svoji novou profesní dráhu.

Nad prací v realitách jsem  uvažovala už chvíli, denně jsem jezdila kolem pobočky jedné realitní kanceláře, kde visel velký plakát - HLEDÁME SCHOPNÉ REALITNÍ MAKLÉŘE. Nevím ani proč mne ta výzva utkvěla v mysli, a stále víc a víc se mi vracela, až jsem si jednou řekla - A PROČ NE? Práce realitních makléřů a realitních kanceláří neměla v té době právě nejlepší jméno. Spousta známých mě od té práce zrazovala, říkali mi, že mi lidé nebudou věřit, ztratím sebevědomí, nevydělám si. Ale, jak jsem už řekla, mám ráda výzvy....

Tak jsem si sedla k počítači a začala procházet stránky velkých i menších realitních kanceláří, jejich způsob práce, co všechno nabízí svým klientům, jak dlouho jsou na trhu, jejich recenze.

A necelý měsíc na to, jsem už seděla v kanceláři pobočky jdné renomované realitní kanceláře. Absolvovala jsem pohovor, následně obdržela vyrozumění, že jsem vyhověla, podepsala smlouvu a mohla začít.JENŽE - ačkoliv mám dlouholeté zkušenosti s obchodem, s prací s lidmi, s vedením firmy, marketingem, práce v realitách je velmi specifická, a ačkoliv se to nezdá, i hodně náročná na vědomosti. Tak jsem se začala vzdělávat. Jednak přes Akademii realitních makléřů, jednak individuálně - zaplatila jsem si kurzy marketingu, podníkání přes sociální sítě, budování on-line podnikání a k tomu samozřejmě samostudium  - hltala jsem vše dostupné, co se týká realit, zákony, profesní rubriky, publikace týkající se realit a marketingu.

Dnes, po pěti letech praxe jsem Certfikovaný realitní makléř, stále pracuji na svém vzdělávání a zlepšování své práce a především praktických zkušenostech.

Svoji práci stavím na zásadě - V PRVNÍ ŘADĚ POMÁHEJ, vždy měj na paměti zájem svých klientů, jejich spokojenost s konečným výsledkem.

Práce mě naplňuje pouze tehdy, když jsou lidé spokojeni, kdy vidí, že jsem jim pomohla, že jsem jim usnadnila spoustu trápení v oboru, který neznají, kde se těžce orientují a mohou snadno udělat chybu.

A co je mým cílem? Tím je vlastně celá má cesta životem, stálé zdokonalování se, zdolávání překážek, poznávání nových věcí a lidí, situací, které mě nutí zamyslet se, vyvozovat důsledky. Pomáhat lidem, vždy být profesionálem ve svém oboru.

Prostě žít život, který mě naplňuje.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT