Zpět Profil makléře:
Vojtěch Uhlíř
Makléř specialista

Vojtěch Uhlíř

Prodám i vaši nemovitost rychle, bezpečně, inovativně a bez starostí.
Neváhejte mě kontaktovat na čísle 734 463 880 nebo e-mailu uhlir@dumrealit.cz

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Prodej nemovitostí

Zajistíme rychlí prodej i Vaší nemovitosti díky profesionální video prohlídce se záběry z dronu a profesionálními fotografiemi. Můžeme vytvořit samostatný web na konkrétní nemovitost, pro maximální prezentaci Vaší nemovitosti. Dále máme možnost využít kvalitní home staging, zařídit místní inzerci, označení nemovitosti plachtou nebo vývěskou, a také oslovením z poptávajících klientů v rámci databáze celého národního realitního holdingu. Zajišťujeme kompletní smluvní dokumentaci individuálně pro každého klienta.

Pronájem nemovitostí

Zajistíme Vám rychlé a bezproblémové vyhledání zájemce o pronájem, který bude odpovídat Vaší přestavě o nájemci. Vybíráme z velkého počtu bonitních a prověřených klientů z velkým důsledkem na bezproblémovost pronájmu. Samozřejmostí je příprava nájemní smlouvy naším právníkem.

Zajištění hypotéky

S naším hypotečním specialistou na základě Vašich požadavků a potřeb zpracujeme analýzu Vaší finanční situace. Její součástí je i vyhodnocení Vašich možností bezproblémového splácení hypotéky jak v současnosti, tak v budoucím období. Provedeme Vás celým procesem zpracování hypotéky až po její schválení. Vyřídíme za Vás na Katastrálním úřadu vložení návrhu na vklad a zástavní smlouvy. Poté budu dohlížet na plnění následných podmínek úvěrové smlouvy. Naším cílem je rychlé řešení financování Vašeho bydlení.

Homestaging

Home Staging je odborná úprava interiéru určeného k prodeji, případně k pronájmu. Hlavně u nemovitostí stejně jako u jiného zboží platí, že první dojem prodává. Když potenciální kupec vybírá mezi různými byty a domy. Home Staging pomáhá vyzdvihnout přednosti každé nemovitosti, někdy jde pouze o úklid, jiné rozestavění nábytku, dobré nasvícení a jindy - pokud se to majiteli vyplatí - o vymalování, výměnu kuchyňské desky nebo třeba natření plotu, atd...