Ing. Petr Štěpán

Zlín ve Zlínském kraji Certifikovaný makléř
734 358 582
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Číslo účtu pro složení záloh
107-241260217 / 0100
Komerční banka
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Ing. Petr Štěpán je zástupcem společnosti BYDLEN� ZL�N s. r. o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 29286654.

Hodnocení klientů

Chtěli bychom poděkovat panu Ing. Tomáši Eichnerovi za vynikající spolupráci při koupi bytu. Jeho přístup byl na velmi vysoké profesionální úrovni a současně lidský a osobní. Ceníme si rychlosti, operativnosti a perfektního poskytování informací. Služby pana makléře můžeme budoucím klientům jen doporučit. Libuše a Radan Malíkovi

Libuše Malíkoková

Rád bych vřele poděkoval Tomášovi za jeho profesionální přístup a spolupráci. Jelikož se nejedná o naši první akci, kterou spolu prodáváme, tak je vždy pro mě radost s ním spolupracovat. Vím, že jsem v dobrých rukou a pokud řeším cokoliv na trhu realit, tak už ani nepřemýšlím a rád se vrátím. Děkuji za ochotu.

Petr Borák

Pokud bude někdo chtít ode mne doporučení na realitního makléře, tak jednoznačně doporučím pana Eichnera. Spolupracoval s námi při prodeji bytu. Za celou dobu, od nabídky k prodeji až po uskutečnění prodeje, byl velmi profesionální, bylo na něj naprosté spolehnutí, vč. příjemného přístupu. A co řekl, tak vždy platilo. Nebyly žádné prodlevy, že by proces prodeje nějak váznul. Rovněž má zajištěný velmi kvalitní právní servis. Dokázal nám ochotně poradit i nad rámec toho, co jsme řešili s ním. Jednoznačně, podle vlastní zkušenosti, s manželem doporučujeme spolupráci s panem Eichnerem :-) Lenka Tkadlčíková

Lenka Tkadlčíková

Více hodnocení

Moje reference

Prodej bytu 2+kk, 38 m2, Tyršova, Vsetín

Prodej bytu 2+kk, 38 m2, Tyršova, Vsetín

Prodej bytu 2+1, 54 m2, Luh III, Vsetín

Prodej bytu 2+1, 54 m2, Luh III, Vsetín

Pronájem půldomku, 64 m2, Podvesná VIII, Zlín

Pronájem půldomku, 64 m2, Podvesná VIII, Zlín

Prodej moderního bytu 3+1, 68 m2, Luhačovice centrum, parkování, lodžie, sklep

Prodej moderního bytu 3+1, 68 m2, Luhačovice centrum, parkování, lodžie, sklep

Prodej bytu 3+1 , 72 m2,  Na Honech III , Zlín, lodžie, garážové stání

Prodej bytu 3+1 , 72 m2, Na Honech III , Zlín, lodžie, garážové stání

Pronájem bytu 1+1, 36 m2, Zlín, Mokrá, Mladcová

Pronájem bytu 1+1, 36 m2, Zlín, Mokrá, Mladcová

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT