Naděžda Hloušková Srněnská

Nový Jičín v Moravskoslezském kraji Certifikovaný makléř
739 359 978
srnenska@dumrealit.cz
Dolní 491
Frenštát p/R 744 01
Viktorie
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2022:makléř roku - 15. místo

2021:makléř roku - 10. místo

2020:makléř roku - 6. místo

2016:makléř roku - 15. místo

2015:makléř měsíce srpna

Naděžda Hloušková Srněnská je zástupcem společnosti SRNĚNSKÁ & SVOBODOV� s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 03576566.

Hodnocení klientů

Děkujeme paní Srněnské za přístup, ochotu, čas a empatii, které nám věnovala při pořizování našeho nového bydlení. Byli jsme velmi spokojeni, vše probíhalo rychle a v pohodě. Rádi ji doporučíme i v našem okolí. Ještě jednou velké díky. Petra Karafiátová

Petra Karafiátová

Velké poděkování paní Srněnské za ochotu, vstřícnost, profesionální přístup i cenné rady při prodeji bytu. Oceňuji zodpovědné, pružné a férové jednání včetně zájmu o klienta. Jako makléře mohu vřele doporučit.

Zdeňka Murasová

Pro pořízení našeho nového bydlení jsme si vybrali kancelář Domu Realit, konkrétně paní Hlouškovou Srněnskou, a byla to ta správná volba! Paní Hloušková byla celou dobu zkrátka a dobře skvělá :) Její empatie, milá povaha, vstřícné jednání, jak vůči nám - kupcům, tak vůči prodávajícím, je dnes opravdu ojedinělé. Vše bylo od začátku až do konce vedeno profesionálně, férově a rychle, takže od první návštěvy bytu po předání klíčů utekly pouhé 3 týdny. Jsme moc spokojení a můžeme jen doporučit!

Bc. Barbora Svitková

Více hodnocení

Moje reference

prodej rodinného domu Frenštát p. R.

prodej rodinného domu Frenštát p. R.

Prodej rodinného domu ve Frenštátě p/R

Prodej rodinného domu ve Frenštátě p/R

pronájem chalupy Štramberk

pronájem chalupy Štramberk

pronájem 3+kk Frenštát p/R

pronájem 3+kk Frenštát p/R

Pronájem bytu 2+1, Frenštát p. R.

Pronájem bytu 2+1, Frenštát p. R.

Pronájem bytu 2+kk, 58 m2, Podříčí, Frenštát pod Radhoštěm

Pronájem bytu 2+kk, 58 m2, Podříčí, Frenštát pod Radhoštěm

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT