Naděžda Hloušková Srněnská

Nový Jičín v Moravskoslezském kraji Certifikovaný makléř
739 359 978
srnenska@dumrealit.cz
Dolní 491
Frenštát p/R 744 01
Viktorie
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2021:makléř roku - 10. místo

2020:makléř roku - 6. místo

2016:makléř roku - 15. místo

2015:makléř měsíce srpna

Naděžda Hloušková Srněnská je zástupcem společnosti SRNĚNSKÁ & SVOBODOVÁ s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 03576566.

Hodnocení klientů

Pro pořízení našeho nového bydlení jsme si vybrali kancelář Domu Realit, konkrétně paní Hlouškovou Srněnskou, a byla to ta správná volba! Paní Hloušková byla celou dobu zkrátka a dobře skvělá :) Její empatie, milá povaha, vstřícné jednání, jak vůči nám - kupcům, tak vůči prodávajícím, je dnes opravdu ojedinělé. Vše bylo od začátku až do konce vedeno profesionálně, férově a rychle, takže od první návštěvy bytu po předání klíčů utekly pouhé 3 týdny. Jsme moc spokojení a můžeme jen doporučit!

Bc. Barbora Svitková

Skvělý přístup, nadstandardní služby v nadstandardních časech. V porovnání s jinými makléři výjimečná. JUDr. Alena Uličníková

JUDr. Alena Uličníková

Chtěl bych touto cesto poděkovat RK Dumrealit.cz Viktorie, jmenovitě paní Nadi Srněnské za její velmi zodpovědně a profesionálně odvedou práci při zprostředkování prodeje mého bytu a to včetně zastoupení v mé nepřítomnosti v ČR. S paní Srněnskou jsem spolupracoval již několikrát v i minulosti a to při koupi domu, prodeji a pronájmu bytu a mohu její služby ostatním jen doporučit. Roman Přistoupil

Roman Přistoupil

Více hodnocení

Moje reference

Prodej bytu 2 + 1 v Třinci

Prodej bytu 2 + 1 v Třinci

Prodej rozestavěného RD 6 + 1 na Horní Bečvě

Prodej rozestavěného RD 6 + 1 na Horní Bečvě

Prodej bytu 3 + 1 ve Frýdku - Místku

Prodej bytu 3 + 1 ve Frýdku - Místku

Prodej stavebního pozemku v Sedlnici

Prodej stavebního pozemku v Sedlnici

Prodej RD v Janovicích u Frýdku - Místku

Prodej RD v Janovicích u Frýdku - Místku

Prodej bytu 3 + 1 v Rožnově p/R

Prodej bytu 3 + 1 v Rožnově p/R

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT