Špirutová

Moravskoslezský kraj
Nemovitostí v nabídce (115)
Makléřů (1)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

739 123 332
spirutova@dumrealit.cz
Ratibořská 110/117
Opava 747 05
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
1038809002 / 5500
Raiffeisenbank
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Ing. Jarmila Špirutová
739 123 332
spirutova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Jarmila Špirutová, s.r.o.
Ratibořská 110/117
Opava - Kateřinky 747 05

zastoupena: Ing. Jarmila Špirutová
IČ: 08386749
DIČ: CZ08386749

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

I když co jsem já s ní osobně zažil- permanentní hovadství- ignorování nesčetných řádných dotazů a po příslibu změny zase to samé by tomu nasvědčovalo,že je to podvodnice. Dále protežuje Hadámka pomocného makléře, který mne spolu s makléřkou- původně u MM- Petrou Novákovou z Ostravy okradli o zálohu 25 tisíc a dům v Liptáni mi neprodali!

GREGOR KOIDL

To se mi nechce věřit, že by paní makléřka prodávala domy bez vědomí majitelů?! A ty peníze si nechá a dům dostane nový vlastník a starého vyhodí? TO BY SE HNED PROFLÁKLO A ŠLA BY PŘED SOUD!

Gregor Koidl

Paní Špirutová je velice šikovná makléřka, protože prodává nemovitosti, ke kterým nemá právo a vlastníci o tom ani neví, což je jasný podvod a nevím jak se to slučuje s etickým kodexem makléře. Jediné co ví budoucí kupující je, že má zaplatit provizi ve výši 6% z ceny nemovitosti (v tomto případě 49000,- Kč). Předpokládám, že paní makléřka ví, o který případ se jedná (a kdyby ne, tak je to RD v Mohelnici) a mám takový dojem, že se jedná o běžnou praxi. Takže možná by se velice divila, kdyby někdo prodával její nemovitost, aniž by o tom věděla. Odpovídat mi nemusíte, poněvadž inzerci jste ukradla se serveru bezrealitky.cz a vlastníkovi jste bez skrupulí nakukala, že jste zájemce atd. Ta přeji hodně úspěchů ve Vašem čiiiiiiiiiistém podnikání a zamyslete se nad tím, jestli peníze jsou vše ????

Petr Podsedník
Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací