Reference klientů

Chtěl bych moc poděkovat p.Čížkovi za jeho pomoc při prodeji domu, jeho vstřícný a profesionální přístup bych mohl jen doporučit. Z výše uvedeneho budu jeho služeb i dále využívat. Goldbricht Petr

Petr Goldbricht

Práce paní Csibové a kolektivu agentury, celkový přístup a forma komunikace byla profesionální, milá, flexibilní a příjemná. Byla jsem velice překvapená akčním, ale milým a profesionálním přístupem. Nabídky byly okamžité, různorodé a četné. Doporučení nájemníci byli slušní, prověření a spolehlivý. Nemusela jsem řešit jedinou změnu ve smlouvě, či si ji složitě připravovat. Podmínky byly výhodné a bezpečné pro obě strany a celkově vedly ke spokojenosti jak mé, tak naší nové nájemnice. Děkuji za to, že jste mně sami nevtíravě, slušně a s korektním přístupem oslovili. Velmi si cením Vašich dosavadních služeb a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší další práci. S pozdravem Lydie Slípková

Lydie Slípková

Makléře, p. Csibovou hodnotím velmi kladně, její přednosti jsou ve spolehlivosti, rychlosti a zájmu. Obvzláště je nutno vyzdvihnou profesionalitu a profesní vědomosti s citem u dané situace. Jsem velmi spokojená, mohu tuto makléřku vřele doporučit i dalším klientům.

Jana Smolková

Dobrý den, chtěl bych opravdu poděkovat za zprostředkování koupě bytu, veškeré papírování, pojištění atd. Slečna Veselá mi udělala skvělou cenu a i splátku, kterou jsem si tehdy s velmi malou výplatou mohl dovolit. Žiji v bytě spokojeně již přes 6 let. Navíc je to sexy kočka :o)

Michal Plaček

Pan Rybín představuje naprosto unikátní kombinaci vysoké profesionality spolu s hlubokou znalostí oboru. Navíc je schopen přirozeně a upřímně jednat a zdravě se do problematiky zapálit. Ovšem jeho hlavní, a řekl bych, že nejdůležitější předností je schopnost přinášet velmi dobré zprávy pro prodávajícího i kupujícího současně a to ve velmi krátkém časovém horizontu. Takovýchto makléřů je v dnešním přehlceném světe realit jako šafránu. Dávám 11 z 10 bodů! (DRUŽSTEVNÍ byt prodán za smluvenou cenu do 14-ti dnů od naší první schůzky.)

Karel Hubáček

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat paní Mgr. Petře Wölflové za korektní a rychlé jednání při mé koupi nemovitosti. Poskytnuté služby byly komplexní včetně pomoci při sjednání úvěru, jednání s katastrálním úřadem a zaplacení daně z nemovitosti. Vše proběhlo bez sebemenších problémů. Opravdu všem doporučuji. R. Hrouda

Radomír Hrouda

Pana Rybína nemohu jinak, než kladně hodnotit. Maximálně profesionální, ale zároveň i lidský přístup, ochotný cokoliv zařídit, přijet a odborně poradit. Za mě palec nahoru. Pokud budu v budoucnu potřebovat prodat/koupit/pronajmout nemovitost, mám s výběrem makléře jasno a všem jej budu doporučovat. :-)

Jiřina Pokorná

Paní Šťastná je dáma na svém místě, milá, příjemná, profesionální. Super a rychlé jednání, vstřícná, jednání na úrovni, ve všem ochotná pomoci. Kupovala jsem jejím prostřednictvím byt v Kralupech a opravdu její služby mi vyhovovaly maximálně. Víc takových prodejců. Moc děkuji. Romana

Romana Bešťáková

Seriozní a rychlé jednání, osobní přístup. S paní Strnadovou jsme byli moc spokojeni, vše z její strany bylo v pořádku. ,,DĚKUJEME"

Alena Hýnová

Naprosto perfektní servis a vystupování. Děkujeme.

Josef a Monika

Maximální spokojenost.....prodej proběhl bez veškerých problémů a starostí. Přístup od pana Doskočila je profesionální děkuji Nevosad

Nevosad Pavel

S paní Šťastnou máme výbornou zkušenost při koupi bytu v Praze. Jednání s ní bylo vždy velmi profesionální, s rychlou odezvou a upřímné, což velmi oceňujeme. Rozhodně bychom se na ni neváhali obrátit znovu.

Jan Olšina

Chci poděkovat paní Salákové za vynikající práci a příjemné a rychlé jednání. Je velice ochotná a jednání s ní bylo potěšení, ještě jednou mockrát děkujeme.

Michal Babický

Pan Čížek nám zprostředkovával prodej pozemku. Vše proběhlo hladce a bez starostí. Pomohl nám s veškerou administrativou, zajistil právní servis i hypotečního makléře. Děkujeme za příjemnou spolupráci.

Renata Slavíková

Chtěli bychom poděkovat panu Davidu Keilhauerovi za velmi kvalifikovaný a odborný přístup při prodeji našeho obytného domu a zároveň i zprostředkování bytu v Ostrově. Postaral se nejen o prodej a koupi a to s velmi laskavým přístupem, ale i o veškeré papírování včetně daňového přiznání. Děkujeme a přejeme hodně pracovních úspěchů

Jaroslav a Hana Moravcovi

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací