Reference klientů

Nejsem sice typ člověka, který by psal nějaké recenze ať už kladné nebo záporné. V tomto případě ovšem musím udělat výjimku a podělit se o svůj příběh za splněným snem koupě vlastního domu. Na inzerci jsem objevil rodinný dům, který mě zaujal. Kontaktoval jsem tudíž pana Peldu, abychom se domluvili na prohlídce. Když jsem si dům prohlédl vyslovil jsem zájem o koupi a řekl mu své podmínky - abych tento dům mohl zarezervovat a následně koupit, měl jsem jako podmínku, že musí prodat do té doby než vyprší rezervační lhůta mé dvě nemovitosti. Jednalo se o družstevní byt 4+1 v Č.Budějovicích a chalupu v Horním Dvořišti. Dohodli jsme se na cenách - byt víceméně dle očekávání a u chalupy na o něco vyšší ceně než jsem původně čekal. Pan Pelda mi řekl své podmínky a představu příprav na prodej obou nemovitostí. Ipřesto, že některé z nich se mi sice příčily, tak jsem je nakonec splnil dle jeho požadavku, zřejmě opravdu ví proč to tak chce a o čem mluví. Tudíž jsme se dohodli sepsali veškeré potřebné dokumenty a on se i s jeho týmem této výzvy zhostili naprosto na jedničku. Obě nemovitosti se svým týmem naaranžovali, nafotili a vyinzerovali. Nakonec obě dvě nemovitosti zvládli prodat v relativně krátkém čase za předem dohodnuté částky, tudíž i já mohl dostát svému slovu a dokončit koupi domu. Vše proběhlo v naprostém pořádku, v souladu domluvy a k mé plné spokojenosti. Tudíž ještě jednou děkuji panu Peldovi i celému jeho týmu a všem mohu pouze doporučit jejich služby.

Zdeněk Strejček

Naprostá spokojenost, paní Lemonova se postarala o všechno potřebné i něco navíc a jednání s ní bylo velmi příjemné, doporučuji všem.

Tomas Ryba

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou práci. Vaše jednání bylo ochotné, slušné, vše jste mi vysvětlil, prostě super. Nemusela jsem se o nic starat a od prvního kontaktu uplynuly pouze 4 měsíce a já mám peníze za prodej nemovitosti na ůčtu. Vše jste vyřídil k mé velké spokojenosti. Velice ráda Vás doporučím dále a pokud budu v budoucnu potřebovat službu RK, určitě se obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Yveta Šebková, Netolice

Děkuji moc pani Zemanové za rychle pronajmutí bytu. Moc milé a profesionální jednaní ze strany paní Zemanové, hlavně za mě všechno vyřešila a já se nemusela o nic starat. Pokud bude další příležitost, určitě se na paní Zemanovou obrátím.

Barbora Korchová

Doposud jsem se nesetkal s tak vstřícným přístupem a upřímností jako u pana Slavíčka. Naprostý profesionál ve svém oboru.

Pavel K.

Vážený pane makléři Miroslave Cinku z realitní kanceláře dumrealit.cz, dovolujeme si Vám touto cestou poděkovat za profesionální a vstřícné jednání při koupi nabízené nemovitosti v Plzeňském kraji. Velmi oceňujeme aktivní a lidský přístup, který jste nám po celou dobu věnoval. Naše spolupráce s Vámi byla na vysoké úrovni a právě touto cestou bychom chtěli poděkovat za profesionální, spolehlivý a kladný přístup. Musíme zdůraznit, že po celou dobu realizace nám byly poskytovány srozumitelné informace, které vedly ke spokojenosti „všech” zúčastněných smluvních stran. Srdečně zdravíme a přejeme mnoho životních i pracovních úspěchů. Děkujeme MAMICOVI!

Rodina Mamicovi

Profesionální jednání a rychlé řešení dotazů.

Kabellos

Slušný, spolehlivý.

Petra Štorková

Paní makléřku hodnotím velmi pozitivně, spolupráce byla příjemná, domluva i komunikace skvělá a velká ochota a snaha vyjít vstříc.

Kateřina Mašková

Veliká spokojenost s paní makléřkou Anikou Zemanovou. Vše nám vyřídila ,zařídila při pronájmu naší nemovitosti na jedničku. Tak si představujeme profesionální realitní služby. S touto realitní kanceláří máme jen ty nejlepší zkušenosti. Za vše ještě jednou velký dík.

Miluše Krejsová

Nemuho jinak, než říct super, super, super! Velká spokojenost, rychlý, vztřícný a seriotní přístup.

Rabas Martin

Slečna se skvěle orientuje na realitním trhu, zvládla mi zodpovědět veškeré dotazy ohledně nemovitostí. Vřele doporučuji ????

Václav Veselý

Chcete prodat dům a být v klidu a pohodě? Svěřte tuto starost o nemovitost realitní kanceláři Dům realit. Po třech klientech a provádění v domě jsem byla unavená z otázek kdy, kdo, jak, z čeho, proč a zakolik?? Prodeje domu se ujala realitní makléřka ing. Hana Vájová. Spolupráce s ní byla úžasná, je vstřícná, své práci rozumí a záleží jí na spokojenosti prodejce i kupujícího. Vzniklé problémy řešila ihned a bylo jich hodně-nejdříve inzeráty, provádění, jednání na Katastrálním úřadě, Stavebním úřadě, zajištění energetického štítku na dům, geometrického plánu, zrušení a přepisy smluv energií a vody. Nemusela jsem běhat po úřadech a rozčilovat nad byrokracií ve státě. Dostala jsem jenom hotové smlouvy k podpisu a jistota předání peněz na účet je přes Realitní kancelář 100%. Neváhejte a spolupracujte při prodeji i koupi nemovitosti s ing. Hanou Vájovou. Je zkušená s mentalitou lidí v naší oblasti a jednání profesionální.

Zháňalová Anna

Vážená paní Holubová ráda bych Vám poděkovala za Váš vysoce profesionální přístup spojený s prodejem mé nemovitosti. Byla jsem velice mile překvapena s jakou empatií a znalostí jste se postarala o vyřízení mých požadavků a vše dotáhla do zdárného konce. Moc si vážím Vaší spolehlivosti a přesnosti při každém jednání s Vámi. Vaše služby mohu bez obav doporučit všem, kteří potřebují pomoci s prodejem nebo koupí nemovitosti. Ještě jednou děkuji za Vaši skvěle odvedenou práci. Přeji Vám hodně zdraví, úspěchů a mnoho dalších spokojených klientů. S pozdravem Milena Kafková Mar. Lázně

Milena Kafková

MOHU VŠEM DOPORUČIT PANÍ MAKLÉŘKU NAĎU... RYCHLÉ A VELMI MILÉ, VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ, PERFEKTNÍ ZNALOSTI V OBLASTI REALIT. SETKALA JSEM SE S MNOHA MAKLÉŘI, ALE S PANÍ NAĎOU SE TO NEDÁ SROVNAT. MÁ PŘÁTELSKÝ, SKORO KAMARADSKÝ PŘÍSTUP KE KLIENTOVI. JSEM RÁDA, ŽE JSEM JÍ POZNALA, DÍKY NÍ JSEM PRODALA ZA SKVĚLOU CENU BYT A KOUPILA BYT, KTERÝ MI NABÍDLA A BYLA JSEM Z NĚHO NADŠENÁ. SPLNILA VŠECHNA MOJE OČEKÁVÁNÍ A PODMÍNKY. PÁNSKÉ POLE, 3+1... PROSTĚ PANÍ NAĎU DOPORUČUJI VŠEM CO CHTĚJÍ RYCHLE KOUPIT, RYCHLE A DOBŘE PRODAT.... MÁM JI MOC RÁDA JAKO ČLOVĚKA, PROTOŽE JE OCHOTNÁ, MILÁ A DOKÁŽE ČLOVĚKA I PSYCHICKY ZVEDNOUT. JE JEDNIČKA, JEŠTĚ JEDNOU JI MOC DĚKUJI. ZMĚNILA MI ŽIVOT K LEPŠÍMU ????????????DOSMRTI JI BUDU VDĚČNÁ, JE TO ANDĚL ❤️

Lenka Benešová

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací