Reference klientů

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat vašemu realitnímu makléři, panu Pavlovi Čadovi za pomoc při prodeji bytu. Původně jsme chtěli prodat byt sami ale pak jsme kontaktovali vašeho pana makléře a udělali jsme dobře. Pochopili jsme po prvním rozhovoru že to není tak jednoduché a bylo na něm vidět že ví co dělá ,tak jsme to nechali kompletně na něm. Nebyl to jednoduchý úkol ,protože jsme si nechávali zároveň stavět rodinný domek .To znamená že jsme potřebovali aby to všechno klaplo tak ,aby jsme se mohli rovnou přestěhovat z prodaného bytu do nového domku a nemuseli do pronájmu než se postaví naše dřevostavba. Pan Čada nás průběžně informoval o průběhu prodeje a dokonce kontaktoval naší firmu která nám stavěla domek a domlouval to s nimi tak aby to do sebe pěkně zapadlo. Dnes už bydlíme v novém a jsme rádi že to máme za sebou Pane Čado děkujeme !!!!

Pavel Hauk

Dobrý den, přidáváme se ke spokojeným klientům. Paní Katka je velice profesionální. Nejvíce se mi líbil její přístup i nad rámec jejích povinností. Měla i dobré postřehy a i podněty k nemovitosti. Empaticky se do nás vcítila a snažila se vše urychlit, abychom před zimou stihli rekonstrukci. Od prodávajícího získala informace i nad míru našich požadavků. Reaguje okamžitě na sms, volání i e-mail. Musím jí také pochválit, že si stojí za svým přesvědčením a také co slíbí splní. Již jsem potkala jiné realitní makléře co své slovo porušili :( Byla vstřícná i když jsme ji stále bombardovali dotazy :D a vždy se je snažila zodpovědět či zjistit. Opravdu profesionální a super přístup. Vše proběhlo v pořádku, rychle a k naší spokojenosti. Vřele paní Katku doporučujeme. Děkujeme a jdeme rekonstruovat a vyhnat tu hromadu pavouků :oD

Lucie Gombitová

Chtěl bych poděkovat za prodej nemovitosti, vše proběhlo naprosto profesionálním způsobem. Mohu vřele doporučit.

Karel Fikejz

Dobrý den, touto cestou bych chtěl ještě jednou poděkovat slečně Zemanové za pomoc při koupi bytu v Písku. Komunikace s ní byla vždy profesionální a veškeré materiály připravené. V minulosti jsem už zkušenosti s realitními makléři měl a nebyly vždy ideální. Jednání se slečnou Zemanovou mohu ale jen doporučit, svou práci dělá moc dobře a i díky ní proběhla koupě bez problémů. Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Po dlouhé době jsem našel dobrého a spolehlivého makléře,který je schopen vše vyřešit komplexně.Vřele doporučuji.

Josef Bartoníček

Hezký den, ráda bych poděkovala za Vaší profesionální prohlídku! I přesto, že jsem se pro koupi Vámi nabízené nemovitosti nerozhodla, tak i tak vím, že Vám sdělit do rukou nemovitost k prodeji bych se nebála. Naprostá profesionalita, sympatie, slušnost a vstřícnost mluví za vše! Nejlepší realitní makléř co jsem do této doby zažila. Ať se Vám daří pane Čermák, protože to co děláte umíte na jedničku s hvězdou.

Helena P.

Velmi děkujeme za vstřícný a profesionální přístup jednání. Možnost velmi rychlé komunikace ohledně nemovitosti. Přeji mnoho dalších spokojených klientů, rádi Vás budeme doporučovat!

MB

To nechceš

Jltriska

Děkuji paní Pelcové za naprosto úžasný servis při realizaci koupě nemovitosti. Jednání s paní Pelcovou bylo velmi příjemné, vstřícné a na položené otázky vždy rychlá a přesná odpověď.

Zimová

Spolupráce s paní Lenkou Pechovou byla na doporučení a nelze než konstatovat, že doporučení bylo víc než správné a celá cesta od prvního kontaktu až k předání domu novým majitelům, byla velmi profesionální a komplexní se vším všudy. Neříkám, že celá cesta byla bez trnů, ale to je málo která cesta, která končí úspěchem, ale vše se vyřešilo ke spokojenosti všech zúčastněných stran a to je podstatné. Tudíž, pokud v budoucnu budeme uvažovat o využití realitních služeb, obrátíme se důvěrou opět na paní Lenku Pechovou.

Tomáš Bartůněk

Paní Pechová nás procesem koupě bytu provedla s ochotou, nasazením a trpělivostí. Prezentace bytu byla skvělá, poskytnuté informace pravdivé. Děkujeme!

Vladimíra Henelová

VELIKÉ DÍKY - už jen s Vámi!! Měli jsme tu čest s mladým panem makléř Jaroslavem Čermákem spolupracovat při prodeji naší zahrady. Pan Čermák naší nemovitost prodal o 220.000,- Kč více než jsme požadovali. Můžeme jen doporučit, jelikož makléřů co "nemažou med okolo pusy" je velice málo a pan Čermák patří mezi ně! Pokud budeme znovu potřebovat realitní služby, už jen s vámi! DOPORUČUJEME! Děkujeme za vše.

Iveta K.

Slečna Anika Zemanová Je profesionální a spolehlivá makléřka. Kupovali jsme zahradu, a měli jsme i několik výhrad a podmínek ke koupi. Vše dokázala vyřešit k naší úplné spokojenosti. Komunikace se slečnou Anikou probíhala vždy na jedničku, je vstřícná, ochotná a milá. Byli jsme velmi spokojeni s jejími službami. Můžeme vřele doporučit. Manželé Leštinovi

Bedřiška Leštinová

Byla jsem velmi spokojena se službami realitní makléřky Aniky Zemanové. Ocenuju zejména její vstřícný přístup, spolehlivost, flexibilitu a profesionalitu.

Lucie Orsagova

P. Plicková je jako sluníčko na obloze, věčně usměvavá a tak plná energie, absolutně žádná věc pro ní není problém a snaží se klientovi vyjít maximálně vstříc. Většinu věcí zařídí a dá včas vědět, do podrobna poradí když si klient neví s něčím rady a dokonce pro mě i přijela když jsem se neměl jak dostat na schůzku. Co mě ale nejvíc mile překvapilo je to že Paní Monika se chová jako naprostý profesionál ale dá se s ní popovídat i s jako úplně obyčejným človíčkem...tímto bych jí chtěl moc poděkovat a doufám že se ještě uvidíme...

Marek Vlček

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT