Reference klientů

Zpočátku se nám makléř Vondra zdál možná až příliš "akurátní". Nakonec jsme však díky této důslednosti prošli celým obchodem rychle a bez zbytečných průtahů. Děkujeme a doporučujeme. Pokud budeme v budoucnu potřebovat, určitě se na tohoto odborníka obrátíme.

L.S.

Služby paní Vicany při dlouhodobém pronájmu bytů využívám již několik let. S její prací jsem byla vždy spokojená. Je velmi profesionální, na trhu s nemovitostmi se dobře orientuje, vždy rychle a spolehlivě reaguje na moji poptávku. Dokáže odhadnout jak požadavky pronajímatele, tak nájemce, což je při uzavírání smluv na delší dobu velmi důležité. Její práci kladně hodnotí i naši nájemníci. Hledáte-li spolehlivého makléře, mohu ji jedině doporučit.

Blanka Ovčáčková

Profesionalita, znalost celé šíře realitního byznysu a hlavně problematiky bytových drzžstev. Skutečný odborník na svém místě. Děkuji a těším se na další spolupráci.

K.T.

Děkuji pana Čvančarovi za Velmi profesionální jednání, dodržování termínů, prostě spolehlivost ve všech směrech. Doporučuji všem klientům...

Miroslav Povolný

Paní Kovaříková, byli jsme spokojeni s Vaší spoluprací při pronájmu obou našich bytů, zejména oceňujeme znalost anglického jazyka.

Novákovi

Děkujeme Vám, paní Kovaříková za rychlý pronájem našeho bytu a o Váš zájem dodat nám tohonejvhodnějšího nájemníka. A ť se Vám daří!

Hořejší

Jednali jsme s více RK, ale profesionální přístup a ochota p. Jůzka byla opravdu na výbornou.

F.N.

Pan Jůzek mi byl doporučen kolegou v práci a opravdu spolupráce byla perfektní. K.H.

K.H.

Paní Tomášková, děkuji Vám za opětovné pronajmutí bytu. Vždy Vás rád doporučuji, vzhledem k naší desetileté spolupráci, kdy vše probíhá k naší spokojenosti. Mějte se hezky. S pozdravem J. K.

J. K.

Chtěl bych Vám moc poděkovat za zprostředkování pronájmu v Korunní. Je tu opravdu krásně a spolupracovat s Vámi bylo naprosto pohodové. Mějte hodně spokojených klientů, některé k Vám doporučím.

M. Zubač

Spolehlivost, ochota a vynikající přístup při prodeji pozemku. Děkuji Vám.

Adam Král

Pan Jůzek nám naši krásnou chaloupku nejen doporučil, ale i zajistil i bezchybný průběh její koupě.

Daniela Pospěchová

Děkujeme tímto za poskytnutou službu a skvělé plánování. S manželem jsme prodávali větší byt a zároveň kupovali menší. Takže časová posloupnost byla skutečně nesmírně důležitá a díky Vaší práci to vše klaplo jak mělo. Doporučujeme.

Ilona Čábelová

Ochota a spolehlivost. Byl jsem maximálně spokojen a určitě doporučuji.

Jan Šťastný

Jsme rádi, že nám Vaše znalost angličtiny dopomohla k výbornému nájemníkovi.

Ivana Šteflová

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací