Reference klientů

Děkujeme panu Tomáši Hlaváčkovi za profesionální, lidský přístup a ochotu vše vysvětlit. Nejen poradil, ale také zařídil vše potřebné s obrovskou profesionalitou. Ještě jednou mnohokrát děkujeme. Radim J.

Radim J

Neuvěřitelně profesionální a vlídný přístup. Zařídí vše co je potřeba na jedničku. Obrovská spokojenost.

Petr Smrž

Velmi ochotná, vstřícná, se vším pořadí, vše vysvětlí Stále k dispozici Mohu jen doporučit

Miloš Menšik

Individuální přístup a ochota udělat vždy něco navíc. Děkujeme a přejeme vše dobré.

Hana Planíková

Paní Kostrounová je skutečná profesionálka. Při prodeji bytu mi nabídla služby, které se po všech stránkách nedaly srovnávat s konkurencí. Velmi milá, lidská a vstřícná komunikace za všech okolností. Schůzky mimo běžnou pracovní dobu pro ní nejsou problém. Vřele doporučuji.

Bára Foltová

S paní Editou  Kostrounovou jsem se několikrát při službách  Vaší RK přesvědčila , že jde opravdu o skvělou makléřku. Při vyhledávání zájemců o prodej nebo pronájem nemovitostí je velice snaživá, nesmírně pracovitá a pohotově reaguje na požadavky Vašich klientů. Svou práci dělá s velkým zápalem,  je tedy skutečnou SRDCAŘKOU  svého oboru.  Důkazem toho je, že vykonává práci i mimo pracovní dobu, to znamená na úkor svého volného času o sobotách i nedělích. Při jednání s klienty má vždy skvělé vystupování, operativně vyhotovuje smlouvy, které nejdříve nechá odsouhlasit  s danými účastníky jednání. Teprve po jejich souhlasu dochází ke konečnému sjednání pro obě smluvní strany. Je tedy příkladem i vzorem pro ostatní makléře Vaší RK.  V Mariánských  Lázních dne 22.2.2024                                                    S pozdravem Vaše vděčná klientka Mgr. Věra Vanišová

Mgr. Věra Vanišová

Spolehlivá, rychlá, vřele doporučuji!

Stanislav Trsek

Příjemné a zároveň profesionální jednání, rychlost, komunikace, vše na nejvyšší úrovni, je radost pokud se setkáte s člověkem kterého práce baví. Mohu jen doporučit a poděkovat,

Pavel Smrkovský

Dobrý den. Byl jsme velice spokojen s profesionálním a lidským přístupem. . Děkuji :-)

Spolupráce s paní Dlouhou je super. Její "předvýběr" vhodných nájemníků mi šetří čas. Má přehled a je velmi ochotná.

Symon Vongbounthanh

Moc děkujeme za vyřízení a velkou pomoc, zprostředkování a veškeré vyřizování ohledně prodeje našeho domu. Byli jsme velmi spokojeni s komunikací i prací paní makléřky. Dům byl dokonce prodán, pro nás, v rekordním čase. Určitě doporučujeme a děkujeme.

Markéta Kozůbková

Spolupráce rychlá, kvalitní, profesionální přístup. Velice doporučuji.

Šťastná Jaroslava

Naprostá spokojenost. Potřebovali jsme kvůli rozrůstající se rodině sjednat prodej bytu,aby jsme mohli jít do většího a pan Čada byl naprosto úžasný všechny potřebné náležitosti ohledně prodeje s úsměvem vyřídil ladně a rychle. Pomohl nám najít nový byt a efektivně vyřešit naší svízelnou situaci odchodu z jednoho do druhého a řešit všechno papírování,ve kterém by jsme se sami asi utopili a to včetně spolupráce s kolegy ohledně financování,kterým náleží také obrovské díky. Byl neskutečně milý,vstřícný,stále optimistický a při výběru nového bytu věděl přesně na co se zaměřovat co by laik nepostřehl. Pan Čada je člověk,který ví co dělá.

Dominika Tvrzická

Paní Tordová je velmi příjemná paní s profesionálním jednáním i znalostmi. Obchod s ní je velmi příjemný, doporučuji ji všem zájemcům

Toman J

Díky profesionálnímu servisu slečny Lenky Pechové jsem měl pocit, že je o mě postaráno jako o rodinu. Slečně Lence Pechové osobně dávám nejvyšší hodnocení spokojenosti. Dr. Huang

Dr. Huang, Chun Jung

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT