Reference klientů

Jednání s p.Burešem bylo na jedničku ochota a rychlost a hlavně spolehlivost mohu jen doporučit

Vaclav Celizna

“Dobrý den, Chceme touto cestou poděkovat paní Dyjákové za absolutně profesionální přístup při “kulovém blesku”, který jsme společně absolvovali. Vše klapalo na 100% a musíme smeknout a jenom doporučovat. Děkujeme Holčíkovi”

Petr Holčík

“Děkujeme paní Dyjákové za bezproblémový, a hlavně rychlý prodej našeho bytu. Vše zařídíla, o nic jsme se nemuseli starat. Rozhodně doporučuji! Děkuji Holčík Jakub”

Jakub Holčík

“Než jsem poznal paní Dyjákovou z Domu R., měl jsem na většinu realitních makléřů negativní názor. Paní Dyjáková mne však svým upřímným, lidským a přitom velmi profesionálním přístupem přesvědčila, že i dnes je možné najít kvalitní realitku a v ní výborné a příjemné odborníky. Cokoliv bylo třeba v průběhu prodeje bytu řešit, nic nebyl problém a díky neustálé komunikaci přes email nebo telefon jsem byl o všem perfektně informován. Vřele paní Dyjákovou doporučuji a moc jí za vše děkuji!!” 13. prosince

Jiří Lutonský

Vážím si prace pana Bureše z RK dům realit. Po zadání mych požadavků na prodej nemovitosti jsem se setkala s příjemným jednánm a celou záležitost dovedl k prodeji. Děkuji a přeji mu příjemné zákazníky. Burdová H.

Burdová Hana

1

Daniel Mašek

Dobrý den, rádi bychom velmi positivně ohodnotili přístup pana makléře Šímy. Ačkoli jsme nemovitost nakonec nekoupili, jeho přístup a aktivita byla skvěla. O nemovitosti věděl víc než je průměrně zvykem. Děkujeme a přejeme panu Šímovi všechno dobré. Sirotná+Rutkovský

Sirotná Alena

Se službami pane Krause jsem byla velice spokojená. Má velmi profesionální přístup a především oceňuji jeho spolehlivost a dodržování dohodnutých postupů při prodeji nemovitosti. Mohu jedině doporučit. M.Coufalová

Mirka Coufalová

Můžu paní Kožákovou doporučit jako výbornou makléřku. Takhle si představuji výborný servis při nákupu či prodeji nemovitosti. Servis ve stylu all inclusive... Vždy připravená, informace včas, předvídá, umí řešit problémy, komunikuje, je dochvilná a příjemná. Děkuji za spolupráci.

J. M.

Lucie prodávala můj byt v Praze 5. Spolupráce s ní splnila má očekávání. Srozumitelně mi vysvětlila celý postup a obstarala veškeré záležitosti související s prodejem nemovitosti. Skvělá komunikace od prvotního kontaktu až do poslední fáze – předání nemovitosti kupujícím. 100 % spolehlivost a 100 % doporučuji.

Tymon Kalita

S panem Ing. Bížou jsem měl tu čest se setkat v souvislosti s řešením odhadů tržních cen několika nemovitostí v souvislosti s dědickým řízením po mém otci a následně řešením prodeje jedné z nemovitostí, ke kterému nakonec z důvodu rozhodnutí ostatních pozůstalých nedošlo. Pan Bíža mne zaujal svým vnitřním klidem, životním nadhledem přesto "tahem na branku" se kterými svědomitě přistupuje i k těm nedrobnějším detailům při práci s klientem. Obdivuhodné bylo, že jsem se nemusel prakticky o nic starat. Vše bylo zařízeno v klidu a v plánovaném termínu. Za mne musím konstatovat, že mi bylo ctí se s takovým člověkem poznat a pokud bude v budoucnu potřeba, vím, že již nemusím hledat vhodného makléře pro mé nemovitosti.

Václav Nejedlý

Prostřednictvím pana Krause jsem prodal tři nemovitosti . Vždy jsem byl dobře informován o průběhu prodeje. Jednání a vysupování pana Krause je vždy profesionální a proto jsem ho doporučil i mím známím které byli též velmi spokojeni.

Václav Heller

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Dyjákové za zprostředkování nákupu nemovitosti. Její klidný, věcný a hlavně profesionální přístup ke klientům jsem u jiných realitních kanceláří nezaznamenal. Pokud budeme v budoucnosti řešit prodej nebo nákup nemovitostí, již víme kam se obrátit. Pěkný den

Zdeněk Daněk

“Dobrý den , ráda bych touto cestou poděkovala paní Renatě Macelové za okamžite prodaní mého rodinného domu.Za dobu prodeje jsem se setkala ze spoustou realitních makleřů,jediná paní Macelová okamžitě jednala.Jeji přístup je akční,velice profesionalni a zároveň lidský.Neměla jsem kolem prodeje vůbec žádné starosti, p.Macelová všechno zařídila sama.Všem moc ráda doporučim,za mě je jednička ve svém oboru .”

Polčíková

“Ve velice krátkém čase mi pan Radek Kobylík pomohl prodat moji nemovitost. Má profesionální , ale zároveň velice lidský přístup. Vše mi zařídil kolem nemovitosti, že jsem se nemusela starat opravdu o nic. Zřídil i veškeré náležitosti jako je katastr, odvod daní apod. Jsem velice spokojená s jeho službami i přístupem. Jestli budu ještě někdy něco prodávat či kupovat, určitě se obrátím opět na pana Kobylíka. Vřele všem doporučuji”

Martina Roháčková

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací