Reference klientů

Pro pořízení našeho nového bydlení jsme si vybrali kancelář Domu Realit, konkrétně paní Hlouškovou Srněnskou, a byla to ta správná volba! Paní Hloušková byla celou dobu zkrátka a dobře skvělá :) Její empatie, milá povaha, vstřícné jednání, jak vůči nám - kupcům, tak vůči prodávajícím, je dnes opravdu ojedinělé. Vše bylo od začátku až do konce vedeno profesionálně, férově a rychle, takže od první návštěvy bytu po předání klíčů utekly pouhé 3 týdny. Jsme moc spokojení a můžeme jen doporučit!

Bc. Barbora Svitková

Spolupráce s paní Roskovou při prodeji domu byla bez jediné chybičky, vše proběhlo rychle, seriozně, je možné se na ni naprosto spolehnout. Je to "profík", pracuje s velkým nasazením a navíc je vidět, že ji tato práce baví. Moc jí děkuji.

Nataša Šťastná

S paní makléřkou máme s mou paní velmi pozitivní zkušenost a můžeme pouze vřele doporučit. Realizovali jsme u ní dva pronájmy a prodej bytu. Vždy ochotná a dostupná. Vždy nám velmi rychle o ochotně umí zodpovědět jakýkoliv dotaz. Naposledy nám při prodeji pomohla tak, že jsme bezproblémově prodali byt, který jsme na realitních portálech nabízeli několik týdnů. Za vše moc díky.

Ing. Jiří Uhman, MBA

Oceňuji profesionální přístup a rychlé jednání. Mohu jedině doporučit.

Petr Podkul

Skvělá spolupráce, poradenský servis, přehled o nabídkách i poptávkách, perfektní jednání. Doporučuji všemi deseti:-)

Radim Jíra

100%spokojenost vše na jedničku rychle jednání velmi ochotna paní makléřská mužů doporučit

Julie Medvedova

Velice profesionální přístup, paní Ing.Pokrovskij vše vyřídila bez starostí. Mohu jen doporučit.

Jiří Schwarz

Radi bychom poděkovali p.Eichnerovi za jeho profesionální služby a klidný přístup k veškerým situacím,které při prodeji našeho bytu nastaly.Vše zvládl s přehledem a profesionalitou ,vždy skvěle poradil a prodej dotáhl do zdárného konce ,ikdyž se někteří makléři divili nad naší cenou.P.Eichner vychází vstříct požadavkům klientům a za to si ho moc ceníme.Vřele doporučuji.Moc skvělý makléř.

Ivona a Radim Veselí

Moc děkuji panu Klesovi za skvělý přístup při pronájmu bytu. Jeho jednání bylo přesně v souladu s jeho mottem : příjemné, vstřícné, spolehlivé a rychlé. Eliška Jeřábková

Eliška Jeřábková

Vše proběhlo dle dohody . S panem Peldou byla skvělá spolupráce, vše nám pomohl vyřešit k naprosté spokojenosti. Doporučuji.

Vlastimil Koutek

Velmi dobrý realitní makléř. Rychle odpověděl, přizpůsobil se rozvrhu nájemníka, aby ukázal byt. Zodpověděl všechny dotazy a pomohl s pronájmem bytu. Podařilo se nám s ním pronajmout byt za 1 den! Dělá skvělou práci, jsem ráda, že s ním mohu spolupracovat.

Anna T

S panem Čadou byla velmi milá spolupráce, vše zprostředkoval, byl neustále v kontaktu, kdykoliv jsem něco potřebovala, okamžitě jsem měla zpětnou vazbu. Při nejasnostech byl ochotný i ve svém volnu mi zvednout telefon a po telefonu mě informovat. Byl ochotný, domluvil nám i výhodné podmínky k nastěhování a vše proběhlo v čas, bez zbytečného odkladu.

Kateřina Dunková

Moc děkuji panu Davidu Keilhauerovi,za pomoc při prodeji bytu.Je to opravdu profesionál na svém místě.Díky ochotě a vstřícnosti jsem byt prodala do týdne.Pana Keilhaurea mohu jen doporučit. Vanda D.

Vanda Dedeciusová

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat vašemu realitnímu makléři, panu Pavlovi Čadovi za pomoc při prodeji bytu. Původně jsme chtěli prodat byt sami ale pak jsme kontaktovali vašeho pana makléře a udělali jsme dobře. Pochopili jsme po prvním rozhovoru že to není tak jednoduché a bylo na něm vidět že ví co dělá ,tak jsme to nechali kompletně na něm. Nebyl to jednoduchý úkol ,protože jsme si nechávali zároveň stavět rodinný domek .To znamená že jsme potřebovali aby to všechno klaplo tak ,aby jsme se mohli rovnou přestěhovat z prodaného bytu do nového domku a nemuseli do pronájmu než se postaví naše dřevostavba. Pan Čada nás průběžně informoval o průběhu prodeje a dokonce kontaktoval naší firmu která nám stavěla domek a domlouval to s nimi tak aby to do sebe pěkně zapadlo. Dnes už bydlíme v novém a jsme rádi že to máme za sebou Pane Čado děkujeme !!!!

Pavel Hauk

Dobrý den, přidáváme se ke spokojeným klientům. Paní Katka je velice profesionální. Nejvíce se mi líbil její přístup i nad rámec jejích povinností. Měla i dobré postřehy a i podněty k nemovitosti. Empaticky se do nás vcítila a snažila se vše urychlit, abychom před zimou stihli rekonstrukci. Od prodávajícího získala informace i nad míru našich požadavků. Reaguje okamžitě na sms, volání i e-mail. Musím jí také pochválit, že si stojí za svým přesvědčením a také co slíbí splní. Již jsem potkala jiné realitní makléře co své slovo porušili :( Byla vstřícná i když jsme ji stále bombardovali dotazy :D a vždy se je snažila zodpovědět či zjistit. Opravdu profesionální a super přístup. Vše proběhlo v pořádku, rychle a k naší spokojenosti. Vřele paní Katku doporučujeme. Děkujeme a jdeme rekonstruovat a vyhnat tu hromadu pavouků :oD

Lucie Gombitová

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT