Reference klientů

Moc děkuji panu Čížkovi za realizaci prodeje nemovitosti. Vše proběhlo v klidu, rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Jednání pana Čížka bylo vstřícné a profesionální a jeho rady neocenitelné. Pan Čížek je skvělý člověk ! Ještě jednou děkuji. Miroslav Bartoníček

Miroslav Bartoníček

Děkuji za Vaší péči při pronájmu bytu . Komunikace, držení slova, kvalitní sepsání smluv a servis. Vaše vizitka bude i pro mé okolí. Stará Marie

Marie Stará

Při prodeji či nákupu další nemovitosti se s radostí obrátím na Ing. Jiřího Doskočila, byl jsem velmi spokojen s jeho službami i celé RK a v našem případě až s neskutečnou obětavostí, která daleko přesahuje standardní služby. P.D.

Pavel Dědina

Prodej nemovitosti proběhl rychle a zcela hladce. Výborná a efektivní spolupráce. Děkujeme! Polákovi

Jiří Polák

Velmi děkujeme p.Ing.Eichnerová za zprostředkování prodeje našeho domu, její profesionalita,100 % znalosti danné problematiky,a především velice lidský přístup,ochota a plné pracovní nasazení pro zastupujícícho klienta.Dělá skvělé jméno této realitní kanceláři,která má bezchybný servis pro klienta . Můžeme jen doporučit.Irena a Milan Urbanovi

Irena Urbanová

Potřebovala jsem prodat družstevní byt na sídlišti Máj. S paní Němcovou to byla naprostá pohoda , je nejen profesionál,ale i úžasný člověk. Vše zařídila, mě trpělivě vysvětlila a k prodeji došlo tak jak jsme se na začátku domluvily . Moc děkuji Marcela

Marcela Šanderová

děkuji paní Janě Pelcové za její profesionální přístup při koupi nového bytu , vše proběhlo velice rychle a bez problému. Paní Jana je velice příjemná , ochotná a proto jsem jí svěřila i prodej mého původního bytu, opět vše proběhlo velice rychle k mé plné spokojenosti. Mohu jen doporučit.

václava němečková

S přístupem paní Štěpkové jsem byla naprosto sokojena. Vše proběhlo dle domluvy a hladce. Velmi příjemná spolupráce.

Vanda Steinová

U p. Bureše vyzdvihuji následující schopnosti: - rychlé jednání - pohotovost - ochota i o víkendech a dovolené - přívětivost a vlídná komunikace - erudice v oboru Byla jsem velmi spokojena, služeb p. Bureše v budoucnu vždy ráda využiji. Věra Rejlová

Věra Rejlová

Jsem rád, že jsem při koupi domu narazil na tak seriózního a slušného makléře, který nic nezatajoval a jednal na rovinu. Neříkal jen pozitiva, ale také upozorňoval na negativa, za což bych mu tímto chtěl poděkovat.

Vágner

Moc děkuji paní Kyliánkové za perfektně odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Přístup byl profesionální, a přitom lidský. Velmi přátelské vystupování. Ochotná, milá, naše spolupráce byla bez problémů, na každý dotaz či přání okamžitě reagovala, mohu jen doporučit!! Ještě jednou děkuji... E. Škvorová

Elena Škvorová

Děkuji paní Plškové za profesionální přístup. Vždy byla ochotná přizpůsobit se časovým možnostem klienta a co oceňuji nejvíce: Neprodleně a iniciativně informovala o sebemenších změnách ve vývoji prodeje nemovitosti. Svoji nemovitost jsem prodala rychle a za cenu, kterou jsem požadovala. Jsem ráda, že jsem si ze všech nabídek realitních kanceláří zvolila právě Dům realit. Paní makléřku Plškovou doporučuji i ostatním potencionálním klientům.

Radka Jarková

Srdečné díky panu Martinu Burešovi za jeho profesionální přístup při poskytování služeb. Jeho ochota řešit veškeré situace,milý přístup ke klientovi. Již jsem jeho služby doporučila svým známým a budu doporučovat i nadále. Pan Bureš změnil můj úsudek na realitní makléře,v dobrém slova smyslu. Ať je více takových makléřů. Pane Bureš,ještě jednou díky.

Jaroslava Satorieová

Paní Horáková je výborná a profesionální makléřka, se kterou máme velmi dobré dlouhodobé zkušenosti, je vždy ochotná poradit a přizpůsobit svůj čas našim požadavkům.

Dana Šetinová

Mám-li hodnotit práci makléře pana Bureše, pak je to pro mě jednoduché. Dostal jsem doporučení a dočkal jsem se přístupu ze strany makléře na jedničku 1. Rozumí své práci, vše zařídí, připraví od a do zet, je připraven kdyko-li a coko-li řešit tak, aby zákazník byl spokojen. Prostě profesionál a vřele doporučuji. Bartoš Lubomír, Praha 10-Dubeč.

lubomir bartos

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací