Reference klientů

Vše bylo stoprocentní...

Martin Brumla

Pan Doskocil je rarita. Zasadne vcas, zasadne ve vsem pomuze, co slibi se stane. Doopravdy mi vzdy udelal radost. Vazte si ho. Lepsiho nenajdete!

Michal Daniel

Ráda bych vyjádřila velikou spokojenost s prodejem nemovitosti, kterou mi zprostředkovala paní Humlová. Vše zařídila, o všem mne informovala. Děkuji a přeji Vám, paní Humlová, mnoho úspěchů a spokojenosti. Vávrová

Renáta Vávrová

Naprostá spokojenost, velice rychle jednání, komunikace o víkendu, bezproblémová domluva. Byt jsem měla během týdně. Vřele doporučuji!

Julie Kaminská

Dobrý den, pane Krucký Děkuji Vám za perfektní služby. Jsem moc spokojená a ráda Vás doporučím všem svým známým. S pozdravem Ing. Simona Hejlová

Ing. Simona Hejlová

Děkujeme p. Dagmar Šmídové za profesionální a velice příjemný přístup při prodeji našeho domu v UH. Vždy včas a ochotně odpovídala na všechny naše dotazy, vysvětlovala nám cokoliv, čemu jsme nerozuměli. Přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Julia Pištková

Chtěl bych velmi poděkovat p. Dyjákové za přístup a ochotu. Kdykoliv jsem potřeboval, byla ochotna ihned věc řešit a komunikace s ní byla velmi příjemná. Na naše až nestandardní požadavky reagovala vždy vstřícně. Mnohokrát děkujeme a přejeme hodně úspěchů.”

Matěj Černý

Spolupráce s panem Jůzkem byla perfektní. Jeho profesionalita a lidský přístup z něho dělají Rolls Royce mezi makléři. Děkuji.

Monika Z.

Chtěla bych poděkovat panu Ing. Doskočilovi za profesionální přístup,rychlé jednání při pronájmu bytu a perfektní vyřízení všech náležitostí s tím spojených. Velmi si cením jeho odbornosti a komunikačních schopností, i v budoucnu se s důvěrou budu na něho obracet a doporučím ho i svým přátelům. Velká spokojenost. Milena Kantorová

Milena Kantorová

Profesionální přístup, ochota, perfektní jednání a vstřícnost. Jsme velmi spokojeni s prací paní Sedlákové!!!! Děkujeme.

Jitka Finková, Michal Fink

Velice vstřícný a profesionální přístup ve všech směrech, ochota řešit i méně příjemné věci, vždy na telefonu, připravena poradit a pomoci. Doporučuji svěřit starosti o své nemovitosti této makléřce.

Kamil Tvrz

Sympatický aktivní mladý muž, ktery svoji práci dělá svědomitě a zodpovědně. Vše splněno na jedničku s hvězdičkou.

Černý František

Poděkování společnosti Dům realit.cz za prostředkování prodeje rodinného baráku v Sokolově . Jmenovitě panu Pavlu Neradovi a Alexandru Tržecjakovi . Profesionální přístup , příjemné a vstřícné jednání , ochota vše urychleně vyřešit . Vřele doporučujeme všem .

Jiří a Jaroslava Johnovi

“Chtěli by jsme poděkovat paní Martině Dyjákové za profesionalitu a 100% spolehlivost při prodeji našeho bytu. Vše proběhlo hladce a pro nás bez starostí. Naše společná jednání byla vždy velmi příjemná a přátelská.”

Jana Václavková

Velký dík paní Petře Wölflové za profesionální přístup, vstřícné a rychlé jednání. Vždy s ochotou vyřídila vše potřebné pro úspěšné dokončení obchodu. Je vidět, že svojí práci rozumí a dělá jí s nadšením....

Petra Valešová

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací