Reference klientů

Nevím co zde napsat. Hodně už je tu napsáno o panu Kruckém. Jeho více než profesionální přístup a hlavně lidský přístup, se srdíčkem jsou v dnešní době opravdu neobvyklé. Nejhezčí na spolupráci, byla rychlost a to, že jsem vůbec nic nemusela zařizovat. Vše za mne vyřídil pan Krucký. Mnozí makléři po podpisu rezervační smlouvy, jako by se ztratily ze světa. Ale pan Krucký i po vyřízení všech náležitostí mi pomáhá v záležitostech, které se ani netýkají nemovitostí a to nezjištně. Velmi děkuji pane Krucký za to, jaký jste.

J. Holečková

Vážení, dovolte, abych touto cestou poděkoval panu Ing. J. Doskočilovi za perfektně odvedenou práci při pronájmu mé nemovitosti v Praze 12, Rodopská ulice. Jeho pracovní nasazení je obdivuhodné i když měl nemalé zdravotní problémy v závěru roku. Prosím poděkujte mu za mne, za profesionalitu se, kterou celou záležitost dotáhl do konce k mé plné spokojenosti. Ještě jednou děkuji. Ing. A. Novák

Ing. Antonín Novák

Spolupráci s panem Ing. Dockočilem hodnotím velmi pozitivně. Jeho jednání bylo vždy profesionální, operativní a seriózní. Obratem reagoval, poskytoval konzultace, nabídl reálný pohled na problematiku realit. Spolupracovali jsme s ním podruhé za tři roky a mohu jen doporučit!

Silvie Siparau

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat p. Ševčíkové za rychlé, spolehlivé a především profesionální jednaní při prodeji nemovitosti. Pokud bych měla p. Ševčíkovou oznámkovat jako ve škole, byla by to zajisté jednička a ještě k tomu podtržená. Ještě jednou děkuji

Iva Pavlíčková

Dobry den Mel jsem to poteseni s moji zenou uzavrit kupni smlouvu s pani Sevcikovou, a dovoluji si Vam poskytnout toto hodnoceni: Pani Sevcikova, splnila veskere nase ocekavani, ktere mame od profesionalniho maklere. Vysla nam vstic, velice dobre komunikuje, ma profesionalni vystupovani a jednani. Bylo nam potesenim s ni spolupracovat. Blahoprejeme spolecnosti DumRealit k tomuto makleri. V dokonale ucet, Vaclav Pavlu a Eva Mynar Fasanella

Vaclav Pavlu

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat slečně Veselé za perfektní spolupráci,velice příjemné vystupování, ochotu, rychlost a velmi profesionální přístup. Pokud budu v budoucnu něco potřebovat ohledně nemovitosti určitě se na Vás obrátím, dlouho jsem nezažila tak mimořádně zodpovědný přístup ke všem věcem ohledně prodeje bytů. děkuji Vám Jana Ch.

Jana Chocholová

Pana Petra Krause můžeme jen doporučit. Je to člověk, který dělá svou práci poctivě a svědomitě. Není to jen profesionál, ale také člověk, který se dokáže vcítit do vaší situace a projevit soucítění. To je v dnešní době opravdu málo vidět. Po zkušenostech s jinými makléři pan Kraus vždy zvedne telefon, odepíše na email, nikdy vás nenechá v nevědomosti. Jeho chování bylo za každých okolností perfektní, přestože s naším finančním poradcem byly velké problémy. Pokud bychom ještě někdy potřebovali služby RK určitě se obrátíme na pana Petra Krause. Ještě jednou Vám touto cestou chceme moc poděkovat. Manželé Alvarezovi

Jitka a Efrain Alvarezovi

Som nadmieru spokojný s pánom Kruckým, ktorý bol ochotný v čase sviatkov vybaviť všetko potrebné k tomu aby sme sa mohli čím skôr nasťahovať do nášho nového bytu. Bol ochotný pomôcť, ukázať a vysvetliť veci s ktorými sme predtým nemali skúsenosti. Hodnotím na 100%.

Dávid Štofan

Výborné služby jsme velmi spokojeni děkujeme za rychlé a kompletní vyřízení.

Josef Zajíček

Slečna Veselá má příjemné vystupování a profesionální přístup. Vše proběhlo bez nejmenšího problému, jsem spokojen a mohu spolupráci vřele doporučit

T. Pengl

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Lemperové za vstřícný a profesionální přístup při převodu mých nemovitostí.

Oldřich Kment

Makléřku paní Janu Hůlkovou můžu určitě doporučit, byl jsem s ní velmi spokojen. Dokázala dobře poradit , ve všem vyjít vstříc a to i ve věcech , které byly nad rámec jejich povinností. Chci ji tímto poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených klientů.

Vladislav Daněk

Chtěla jsem Vám paní Filipová moc a moc poděkovat za Váš osobní úžasný přístup pří prodeji obou bytů. Jste opravdu jednička. Byla jsem opravdu velice spokojená, že všechno díky Vám dobře dopadlo. Váš osobní přístup by se měli naučit i ostatní realitní makléři. Ještě jednou za vše moc děkuji Marcela Fidrmucová

Marcela Fidrmucová

Moc děkujeme za skvělý servis při koupi bytu. Paní Kožáková odvedla perfektní profesionální práci!

Libor Průša

Pan Velebny je makler na svem miste, koupe nemovitosti probehla v naprostem poradku, nikde zadny zadrhel, rychlost, komunikace, vse vysvetli, zaridi, zodpovi veskere otazky... Maximalni spokojenost, nemuzu jinak nez doporucit jeho sluzby. Timto bych chtela jeste jednou podekovat a poprat mnoho uspechu v Novem roce.

Adela Janku

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací