Reference klientů

“Ďakujeme pani Dyjákovej za fantastickú spoluprácu pri kúpe pozemku. Jej ochota a ústretovosť nás prekvapovala každý deň, najmä v tejto uponáhľanej dobe. Naša situácia bola dosť zložitá keďže sme kúpu riešili emailom zo zahraničia ale jej rýchle a profesionálne odovede všetko zjednodušili. Už som jednala s maklérmi na Slovensku, Británii a Juhoafrickej Republike ale veru s takým obetavým a ľudským prístupom ako u pani Dyjákovej som sa ešte nestretla. Vrelo odporúčam. Sonia Witten”

Sonia Witten

S prací makléřky paní Martiny Štěpkové jsem spokojen, vše bylo jak mělo být.

L. Pána

S jednáním pana Jůzka jsem velice nespokojená. Finančně dosahuji na nákup bytu, který inzeruje a o který jsem projevila zájem, Po telefonické dohodě mi přislíbil předat můj kontakt k poradci z Modré Pyramidy, který mě měl kontaktovat. Nikdo se mi již neozval. Po opětovném pokusu kontaktovat p. Jůzka mi položil telefon a nikdy se neozval se zpět. Finančně dosahuji na nákup 2 bytů a hledám i pomoc při pronajímání bytu. Naštěstí mám výborného finančního poradce, který mi pomáha i při výběru lokality a typu investičního bytu. Naprosto nechápu jednání p. jůzka, jelikož jsem projevovala zájem o dlouhodobou spolupráci ve více záležitostech. Jeho jednání mi připadá naprosto nezodpovědné a nespolehlivé a ze své zkušenosti p. Jůzka nedoporučuji ke spolupráci. Ing. Petra Gajdošová

Petra Gajdošová

Mimoriadne profesionálny, ale aj ľudský prístup. Absolútne bezproblémová komunikácia, spoľahlivosť a serióznosť pri obchodnom jednaní. Pani Kyliánkovú môžeme len a len odporučiť. Vynikajúce. Ďakujeme! Ľuboš Bohunický

Luboš Bohunický

S panem Doskočilem spolupracujeme již několik let a vždy nám rád poradí, pomůže, vše zajistí. V oblasti nemovitostí skutečný profesionál, můžeme jen doporučit. Děkuji, ZN .

Zuzana Nedbalová

Spolupráce při prodeji bytu byla velmi dobrá. Rychlé jednání, profesionální přístup.

Ing. Monika Hrdinová

Byli jsme velmi spokojění s maklerem Jiří Doskočil, vše proběhlo přesně tak, jak jsme si predstavovali, velmí profesionalní přistup, milý a spolehlivý. DOPORUČUJÍ

Mariana Kuryliak

Spolupráce velmi dobrá, postup rychlý , bezproblémový. Petr Kramoliš

petr kramoliš

Paní magistra je nesmírně obětavá a pracuje ve dne, v noci. Od prvního dne byla velmi nápomocná a zodpověděla veškeré moje dotazy týkající se bytu i převodu energií. Zúčastnila se i finálního podpisu smlouvy, cože se u většiny makléřů nevidí. Nemůžu si Martinu vynachválit a pokud si někdy budu hledat další byt, tak jedině přes ní! L.

Lucie D.

Děkujeme panu Peldovi za solidní a vstřícné jednání. Koupě bytu proběhla bez zbytečných průtahů, pomohl nám zadministrovat i další záležitosti, které s koupí bytu přímo nesouvisely. Je spolehlivý, ochotný, jednání proběhla vždy neprodleně a podle domluvy.

Eva a Robert

Dobrý den, pan Doskočil je hotovy profik . Jsem naprosto spokojena s průběhem celého prodeje mého bytu . Rada bych do doporučila opravdu každému, jsem si jistá že si poradí s čímkoliv a obrátit se na něj s prodejem nemovitosti je ta nejlepší volba . Byt je po dvou měsících úspěšně prodán a chtěla bych aspoň touhle cestou poděkovat panu Doskočilovi.

Nicola Adamcova

Paní Horáková si svým jednáním se mnou, přístupem jímž mne provázela při koupi bytu a trpělivostí se kterou odpovídala na otázky, získala mou plnou důvěru a pokud bych v budoucnu kupoval další nemovitost, nebo bych prodával tu současnou, pak jedině opět s pomocí paní Horákové.

Petr Sládek

Jak vyjádřit spolupráci s pani Kodytkovou - naprostá spokojenost. Je vstřícná, lidská, nechybí smysl pro humor, který je v nelehkém hledání nového bydlení a všeho co s tím souvisí, velice osvobozující. Děkují Hájkovi

Hana a Zdeněk Hájkovi

Děkuji Vám za vstřícné jednání a Váš pozitivní přístup, kterým jste nám zpříjemnil celý proces koupě domu. Jednání s Vámi a celá naše spolupráce byla příjemná zkušenost. Přeji Vám vše dobré ve Vaší práci i osobním životě a mnoho dalších spokojených klientů.

Zuzana Lindová

Pan Budník je odborník ve svém oboru, spolehlivý, pracovitý, ochotný, vstřícný. S jeho prací jsme velice spokojeni. Jeho osobnostni kvality hodnotím velice pozitivně.

Roman Hrdý

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací