Reference klientů

Prodej nemovitosti, proběhl dle mých představ. Ochota, výborná komunikace a celkově výborný dojem. Vysoká profesionalita. Jsem velmi spokojen a vřele pana Kosinu všem doporučuji.

Stanislav Moucha

Paní Dyjákovou všem doporučuji. Naprosto vynikající domluva, profesionální přístup a flexibilita. Mám časově náročné zaměstnání a paní Dyjáková jsi na mě pokaždé našla čas, aby mi pomohla vyřídit všechny záležitosti ohledně koupi nemovitosti. Děkuji za vaši práci

Vojtěch Venglář

Dobrý den, po celou dobu spolupráce s vámi jsem měl z probíhajícího prodeje bytu velmi dobrý pocit. A touto cestou bych chtěl poděkovat za vaši velice vynikající práci. Vaše pomoc, vysvětlení co se týče smluv o prodeji mého bytu byla více jak vstřícná a obětavá. Děkuji za velice vlídný přístup, který byl i v některých případech nad rámec povinností makléře. Děkuji za vše Pikous

Josef Pikous

Vstřícné, rychlé, flexibilní jednání, paní Kodytkovou vřele doporučuji. Jitka

Jitka Papcunová

Pana Kobylíka mohu všem doporučit, poskytuje mi vždy vysoce kvalitní služby .”

Zdeněk Mach

Tímto bych chtěl velice poděkovat panu Kobylíkovi za perfektní služby a pomoc s prodejem pozemku ve Zlíně. Služby, rady i pomoc při prodeji jsou na profesionální úrovni. Určitě se na pana Kobylíka obrátím i v budoucnu v případě realit. Ing. David Novák

David Novák

Pan Čvančara, se ke stávajícím nájemníkům chová nadmíru arogantně , nedodržuje dohody o případných prohlídkách a ohrazuje se na zájem klienta, ale trochu opomíná nebo spíš omezuje prostor, čas a zájmy současných nájemníků...

Karel Klička

S pani makléřkou Zlaticí Kožákovou ohledně prodeje rodinného domu jsme byli velice spokojeni , byla velmi vstřícná a spolehlivá. Určitě pani makléřku doporučujeme.

Milan Beer

Velice profesionální, korektní a lidský přístup pana Ing.Jiřího Šímy. Doporučujeme a děkujeme za profesionální služby.

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Velmi děkuji této RK, zejména panu Alanu Hájkovi a paní Ivetě Neumahrové. Oba jsou velmi profesionální, vstřícní a milí makléři. Podnájem mého bytu proběhl se všemi náležitostmi během jediného dne. Z celé akce mám zpětně velmi příjemný dojem. Pomohli mi bez problémů připravit i podrobnou smlouvu o podnájmu. Tedy zkráceně – Jen doporučuji a dala bych za ně ruku do ohně :) Těším se na další spolupráci!

Lucie Doubrava

Velmi děkuji této RK, zejména panu Alanu Hájkovi a paní Ivetě Neumahrové. Oba jsou velmi profesionální, vstřícní a milí makléři. Podnájem mého bytu proběhl se všemi náležitostmi během jediného dne. Z celé akce mám zpětně velmi příjemný dojem. Pomohli mi bez problémů připravit i podrobnou smlouvu o podnájmu. Tedy zkráceně – Jen doporučuji a dala bych za ně ruku do ohně :) Těším se na další spolupráci!

Lucie Doubrava

Hana was a great help for me especially because I had just moved to Prague and don't speak the language. She ensured everything that the landlord wanted to communicate was delivered to me and vice versa. I was also given a translation of the lease contract from Czech which was a huge help! She was even there to help us with obstacles that happened after the contract signing. Greatly helpful and professional. Highly recommended!

Karim Abou Zahab

Děkujeme paní Haně Kovaříkové za neobyčejně vstřícný a profesionální přístup. Strávila s námi i s klienty, kteří měli zájem o pronájem našeho bytu mnoho času, přesto nikdy nedala najevo, že bychom ji obtěžovali. Její práce je na vysoké profesionální úrovni.

Eva Krušinová

s pánem jeme byly naprosto spokojeny, realizovali jsme blokaci domku u pana makléře přímo u něj doma na zahradě pod pergolou při kávě, tudíž jsme věděli kde pan makléř bydlí a byly jsme celou dobu v klidu, je to člověk který si na nic nehraje a společně z jeho úvěrářkoů nás celou dobu informovali o celém postupu. za nás 5* a hlavně doporučujeme i v našem příbuzenstvu. Aneta a Martin.

Aneta

Dobrý den, děkuji za profesionální jednání.

Jakub Tůma

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací