Reference klientů

Muj byt byl pronajat behem velmi kratke doby od zadani do inzerce pani realitni maklerkou Horakovou, kterou mohu vrele doporucit za jeji velice profesionalni, ochotny, efektivni a komunikativni pristup. Pani Horakova pri pronajmu vyuziva dlouholetych znalosti z oboru a soucasne situace na trhu s byty. Jeji ochota jit extra mili k uzavreni pronajemni smlouvy je obdivuhodna a velice si toho vazim. Dekuji mnohokrat za spolupraci. Pilbauerova Pavla, Mgr.

Pavla Pilbauerova

Pana Kruckého musím ohodnotit pouze v superlativech. S jeho službami je celá naše rodině velmi spokojena. Vyzdvihnout bych chtěla zejména jeho naprostou profesionalitu , spolehlivost, ochotu a rychlost s jakou byl schopen vyřešit naše požadavky. Jeho služby a zkušenosti v oblasti prodeje a pronájmu nemovitosti jsou naprosto stoprocentní. Doporučuji všem zájemců o koupi, prodej či pronájem jakékoli nemovitosti. ing.Jana Žáčková

Žáčková Jana

Děkujeme panu Vondrovi za jeho profesionální přístup a příjemné a lidské jednání.Náš prodej a následná koupě proběhla k naší velké spokojenosti. Moc děkujeme. Severovi.

Eva a Jiří Severovi

Rádi bychom s manželem poděkovali za získání vysněného bydlení. Při koupi družstevního bytu nám byl pan Vondra velmi nápomocen. Nebylo to vůbec jednoduché, ale díky znalostem a zkušenostem pana Vondry se vše zvládlo.

Lucie Kalousová

Velice sympatická a šikovná i poradí a pracovitá

Karel neugebauer

“Dobrý den, spolupráce s paní Dyjákovou byla od začátku až do konce na vysoce profesionální úrovni. Všem vřele doporučuji její služby.”

Nečasová Vlaďka

Paní Dyjákovou mohu vřele doporučit. Veškeré jednání od počátku až do konce probíhalo hladce a profesionálně. Neváhal bych využít jejich služeb i v budoucnu.”

Robert Rozumek

S panem Rybínem jsme byli víc než spokojeni. Oceňujeme jeho perfektní profesionální i lidský přístup. Rádi jeho služeb využijeme v příštím roce při prodeji bytu. Karla Kratochvílová

Karla Kratochvílová

Chci touto cestou ještě jednou paní makléřce poděkovat za její ochotu a služby při prodeji naší nemovitosti. Nejen, že prodej se uskutečnil v krátkém čase, ale paní makléřka zařídila vše potřebné, nemuseli jsme při prodeji téměř nic řešit. Budeme-li do budoucna cokoli ohledně realit potřebovat, určitě se obrátíme právě na paní Hůlkovou.

Petr Klusák

Vše v naprostém pořádku,paní Veselá je vždy ochotná,milá a vždy nám vyšla vstříc.Vřele doporučuji .

Martina Klapková

K panu bc. Machníkovi (dumrealit.cz) jsem se dostal na doporučení synova kamaráda. Od nabídky po finalizaci prodeje šlo vše rychle, snadno, srozumitelně. Pokud nastal zádrhel, byl promptně a efektivně vyřešen. Byla cítit zkušenost a předvídavost. Vše probíhalo v lidsky příjemné tónině. Za nemalý peníz jsem získal rychlost a klid. Pochybuji, že při prodeji "svépomocí" by tyto parametry byly dodrženy a domnívám se, že by člověk ani mnoho (pokud vůbec něco) neušetřil. Doporučuji. Jáchym Kučera

Jáchym Kučera

Děkujeme za velice vstřícný a milý přístup, ochotu vždycky najít řešení v případě komplikací...Byla radost s paní Horákovou spolupracovat. Opravdu vřele doporučujeme!!! Hana a Pavel Bednářovi

Hana Bednářová

Paní Kořínková je vynikající makléřka! Lidský a vstřícný přístup se v dnešní hektické době velice hodí. Jsem velice ráda, že jsem se paní Kořínkové ozvala. Byla to nejlepší volba. Byla jsem s jejími profesionálními službami opravdu velice spokojena a mohu všem jen doporučit! Není makléř jako makléř. Opravdu si cením velice osobního a milého přístupu, pracovitosti a ochoty objasnění všech náležitostí vyřizování celého procesu prodeje bytu. Pokud hledáte makléře s profesionálním jednáním a milým přístupem, zde je!

Karla Koseva

Mě osobně pan Mach zklamal. Líbil se mi jeden pronájem a psal jsme v týdnu reakci přes server dum realit. Bez reakce. Volal jsem na tel a byl mi hovor típnut. Až konečně přišla sms o možné schůzce na jediný termín, 16.00hod. Nemohl jsem., ale nabídl ten samý den již ráno a další možnosti. Odpověď, že dostanu nové termíny. Očekával jsem je a nakonec rána! Byt je již pronajatý!!! Připadá mi nesolidní jednat "za zády" s jiným klientem jen proto, že jsem jediný nabízený termín nemohl. Nevím jaká je makléřská praxe v Praze, ale solidní si myslím, to jistě není. O pronájem jsme měl zájem. A ač jsem věděl o jaký dům jde, nešel jsem tam bez makléře. Asi i moje chyba. Tvrdé lokty by mi pomohly více. Tudíž PALEC DOLŮ, pane Machu.

Luboš Mrkus

S panem Petrem Krausem jsme realizovali nákup i prodej nemovitostí. Obchody byly profesionálně připravené, vždy platilo co řekl a všechny podmínky a termíny byly stanoveny a realizovány k oboustranné spokojenosti. Spolupráci při prodeji Vašich nemovitostí s panem Krausem vřele doporučejeme. Jiří a Hana Korimovi

Jiří a Hana Korimovi

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací