Reference klientů

“Se službami a přístupem pana Kobylíka při koupi bytu jsem byla velmi spokojená. Profesionální, vstřícný, rychlé jednání. Už bydlím a jsem velmi spokojená. Marcela Kadlecová”

Marcela Kadlecová

“Byla jsem velmi spokojena s přístupem pana Kobylíka k prodeji nemovitosti. Profesionální, vstřícné, slušné, rychlé Sylva P...

Sylva Plášková

Dovoluji si touto cestou poděkovat za naprosto profesionální přístup paní Lenky Rysové a její perfektní spolupráci při realizaci prodeje našeho bytu. Vše co bylo dohodnuto, ať v písemné nebo i jen ústní formě vždy platilo. Rovněž vyřízení veškerých smluv spojených s prodejem (kupní smlouvy, převod na katastru, atd.) proběhlo naprosto bezproblémově. Děkuji a doporučuji.. Ing. Krejcar Miroslav, Trutnov

Miroslav Krejcar

pan Doskočil je opravdu profesionál, vše proběhlo rychle, byl ve všem ochotný a vstřícný, budu ho doporučovat všem mým známým a přátelům.

Martina Ellingerová

Dobrý den Paní Zdena Zámečníková vždy příjemná usměvavá a připravená skaždým problemém si dovede poradit. Je naší makléřkou již podruhé a vždy jsme spokojeni vše zařídí ,poradí ( a solidnost, dikrétnost ) což je dnes v naší době vzácností. Kalinkovi Děčín

Miroslav Kalinka

Veľmi rýchla, korektná a maximálne ústretová spolupráca s pánom Ing. Doskočilom. Na základe už druhej spolupráce môžem vrelo doporučiť.

Martin Mrgáň

Pri prodeji bytu jsem se obratil na pana Doskocila na zaklade skvele zkusenosti z predchozi spoluprace a opet jsem byl velice spokojen. Jednani s kupci byla narocna a jsem rad, ze me zastupoval opravdovy profesional. Pokud budu v budoucnu potrebovat pomoc s realitami budu urcite znovu poptavat primo pana Doskocila. Milan Cepak

Milan Čepák

Se službami pana Doskočila jsem byl velice spokojen. Maximální ochota i nasazení. Mohu jen doporučit.

PM

Dobrý den, maximální spokojenost, naprosto v pohodě. S pozdravem S pozdravem Ing. Ladislav Dušek

Ing. Ladislav Dušek

Děkuji paní Slavíkové za profesionální a zároveň lidský přístup a ochotu. Prodej bytu a následně koupě stavební parcely proběhl ke spokojenosti pro všechny strany naprosto hladce. Paní Slavíkovou mohu jen doporučit.

Aleš Jíša

Paní Slavíkovou můžu jen doporučit, je velice profesionální, příjemná, milá, ochotná a je radost s ní spolupracovat. Všechno perfektně vysvětlí a zařídí. Díky paní Marcelce prodej našeho domečku proběhl hladce a rychle.

Alena Horáková

S panem Doskocilem jsem opakovane spokojen. Ocenuji jeho dlouhodoby profesionalni pristup.

Martin Cizek

S prací pana Škrabala jsem byl velmi spokojen. Vše proběhlo hladce a korektně. Využil jsem služeb vaší kanceláře již dvakrát a neváhal bych to v budoucnosti udělat znovu. Přeji hodně dobrých obchodů. Ing Milan Franěk

Ing. Milan Franěk

Pan inženýr Doskočil je makléř s profesionálním přístupem k potenciálním klientům ,který ochotně a slušně zohledňuje zájmy pronajímatele.Jeho znalosti právních norem v tomto oboru prozrazují jho vysokoškolské vzdělání,které spolu s ho spolu s jeho obchodními schopnostmi výrazně odlišuje od jeho ostatních kolegů.

Ing.Jan Polák

Slečna Veronika Havelková byla ochotná,spolehlivá. Má profesionální přístup. Navíc moc milá a lidská. Byl jsem s její prací a přístupem velmi spokojen. Vřele doporučuji, slečnu Havelkovou všem případným klientům. Děkuji mockrát

Josef Brett

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací