Reference klientů

Paní makléřka Vájová je naprostá profesionálka, má perfektní přístup ke klientům a je radost s ní "obchodovat", resp. řešit jakékoliv i složitější situace v oblasti realit. Má lidský přístup a snahu vždy vše vstřícně vyřešit ku spokojenosti všech zainteresovaných. Oceňuji zejména také férové a upřímné jednání, je vidět, že práce jí baví a naplňuje, vše co bylo domluveno, vždy bez výhrady platilo, můžu rozhodně jen doporučit !!! :-) Byla radost s ní spolupracovat... Je fajn potkávat takové lidi...

Petr Ferbar

Děkujeme, za vysoce profesionální přístup slečny Zemanové při zprostředkování pronájmu bytu a zajištění všech potřebných služeb. Její velmi příjemné vystupování nám vše usnadnilo. Určitě ji můžeme všem klientům JEN a JEN doporučit. Skalníkovi

Blanka Skalníková

Hi, Pani Iveta. I lease my apartment in Praha 5. Last time Pani Adela Kočová from your company prepared an agreement for me. Now she is not available. I need to end current agreement and find a new tenant for my apartment. My current tenant leave at June 30. Could someone help me? Thank you in advance Best regards

Valerii Besklubyi

Uz druhy prodej absolutni spokojenost a nadstandartni pece Milana Zubaje. Behem 12-ti dnu zarezervovan nas domecek a pro me zadna starost. O vse se jako vzdy postaral pro me nej realitak. Moc dekuji a vsem doporucuji

Petra Zacek

Slušný skvělý makléř. Doporučuji

Marie Bulantová

Dobrý den. Jmenuji se Jaroslava Mušukova a tímto bych chtěla poděkovat za pomoc a příjemnou spolupráci s paní Krejčovou. Můžu jenom doporučit.

Jaroslava Mušukova

Ochota vstřícnost profesionalita preciznost s naprostou dokonalostí to je ing Hana Vájová. Setkala jsem se s mnoha makléři ale paní Vájová to je top vždy nám vyšla vstříc i nad rámec svého pracovního rozsahu. Spolupráce skvělá !!!! Doporučuji všem kteří hledají makléře na pravém místě na profesionální úrovni

Andrea Smržová

Koupě našeho domu byla díky p. Vájové bezstarostná. Jednání a komunikace probíhala rychle a bez problémů. Hanka Vájová je velmi vstřícná, milá a jedním slovem profesionál. Své práci rozumí a dělá ji skvěle a s nadšením. Můžeme jen doporučit a děkujeme...

Kamila Slováková

Pan Eichner je profesionál každým coulem, vždy usměvavý a skvěle naladěn, výborná komunikace, neskutečně pracovitý, super vstřícné jednání, velice empatický, práce propojená srdcem. Podtrženo a sečteno, pan Tomáš je prostě výhra v loterii !

Dagmar Šrottová

Děkujeme za pronajmutí bytu. Jednání slečny Zemanové i pana Peldy bylo vysoce profesionální, rychlé a efektivní. Vše zařídili samostatně - od ukončení smlouvy předchozího nájemce, přes nafocení bytu a vystavení inzerátu, po výběr nového nájemce, sepsání smlouvy a předání bytu. Kontaktovali jsme makléře na doporučení, kterému oba dostáli a rádi je budeme doporučovat dále!

Zuzana Sýkorová

Jak může dělat makléře paní, která nerozezná cihlu od tvárnice? Která říká, že jsou v domě litinové radiátory a přitom ukazuje na obyčejné plechové? dejte jí prosím základní stavební školení ,aby aspoň rozeznala základní materiály a nevykládala blbosti.Podle mě takový člověk nemá co dělat na pozici makléře.Těžce neprofesionální.A zárověn velmi smutné,na to, že bere neadekvátní plat.Zklamala na celé čáře.

Jiří Prejta Valoun

Naprosto profesionální jednání od paní makléřky, kdy jsme se byli schopni domluvit na kompromisech z obou stran, tedy bylo cítit, že skutečně zastupovala strany jak kupující, tak prodávající, což není častým jevem. Děkujeme za zpříjemnění stresujícího zážitku, jímž koupě nového bydlení (splnění všech dokumentů, termínů, poplatků,...) často,může být.

David Odler

Dobrý den, děkuji paní Rambouskové za výbornou spolupráci. Oslovil jsem ji na doporučení a jsem velmi rád že jsem jí svou nemovitost svěřil. Spolupráce byla výborná a její služby mohu jen doporučit.

David

no to bylo takové přehnané do extrému to hodnocení- aby si něco uvědomila. Jistě taková neinteligentní není.

gregor koidl

Díky paní Eichnerové byl kompletní servis spojený s prodejem nemovitosti naprosto bezproblémový a rychlý. Nemusel jsem se v podstatě vůbec o nic starat. Její profesionalismus a velké zkušenosti mluví za vše.

Marek Šťastný

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací