Reference klientů

Ráda bych Vám poděkovala za pomoc s hledáním a koupí nového bydlení. Velmi si vážím Vašeho profesionálního i lidského přístupu k mým potřebám. Děkuji Lenka Šebova

Lenka Šebová

“Musím moc pochválit paní Valčíkovou, díky které byla koupě pozemku opravdu pohodová a bez problémů. O všechno se vlastně postarala paní Valčíková, veškeré běhání po úřadech, schůzky obce a papírování dělala sama a skvěle s námi komunikovala, když jsme byli dlouho v zahraničí. Naprostá důvěra všechno svěřit této milé dámě a moc děkujeme i paní asistence za skvělé jednání. Celý tým mi přišel lidský a milý, což opravdu nenajdete všude.”

Martina Toufarová

“Děkuji touto cestou za profesionální a lidský přístup při zprostředkování koupě nemovitosti paní Martině Dyjákové. Její služby mohu jen doporučit. Phdr. Cekotová Svatava”

Phdr. Cekotová Svatava”

“Dobrý den, bez nadsázky jako firma máte neuvěřitelné štěstí s výběrem svých makléřů. Konkrétně paní Martiny Šlesingerové, která nám pomáhala při prodeji RD Kudlov. Přestože se vyskytly nějaké nesrovnalosti v dokumentaci domu a hrozily tím pádem průtahy,pro paní Šlesingerovou nic nebyl problém a snažila se vše vyřešit v co nejkratších termínech. Pracovala s velkým nasazením a spolehlivě. K tomu všemu je velmi vstřícná a lidská. V dnešní době-klobouk dolů. Nelze jinak, než doporučit. A.Brychcová”

Brychcová Alena

Dobrý den, paní Utěkalová, prodej probíhal na velmi profesionální úrovni, bez problémů a rychle. Určitě bych Vás doporučila všem, kteří zvažují koupi nemovitosti. Jana Hejdová

Jana Hejdová

Přijemné vystupovaní, velká spokojenost, můžu jen doporučit

František Bařinka

Paní Utěkalová mě moc mile překvapila. V dnešní době není úplně zvykem vstřícné a milé jednání. O to víc dokážu ocenit to, kdyz někdo dělá svoji práci srdcem a lidsky. Moc doporučuji! Jednání bylo příjemné, v pohodové atmosféře. Přeji hodně spokojených klientů, ať se daří i nadále!

Silvie Bařinková

Hezký den, S paní Kovaříkovou jsem byla velmi spokojená. Její jednání bylo rychlé, seriózní a vstřícné. Mohu ji jen doporučit.

Martina Veselá

Prostřednictvím paní Tůmové jsem kupoval byt v Praze. Její přístup k celé transakci byl velmi profesionální, vždy vše vysvětlila, byla trpělivá a ochotná. Přeji jí mnoho spokojených klientů jako jsem já.

Stanislav Růžička

Zkoušel jsem prodat byt bez realitky i s nejmenovanou realitou, bez úspěchu. Pak jsem využil nabídky pana Eichnera, byt byl za tři dny prodán. Ocenil jsem profesionální přístup od A do Z.

Adam Nezval

Zdravím Vás! Vlastně ani nevím koho, Nevím vlastně ke komu email všechno dorazí. V podstatě mně je to jedno, protože počínání a výkon pana Ing Doskočila vystihuje heslo, To nemá chybu !!!. Hned od začátku nasadil neskutečné pracovní tempo. V první řadě nás seznámil se spoustou informací o bytě a o postupech. Byl v této věci naprosto přesvědčivý a neskutečně přesný. Sám jsem zamlada ve funkcích vedl lidi, cca 20 a to i obchodní zástupce. Podobného pracanta s citem pro obchod jsem měl v týmu před 25 lety. Je mně 64 roků a nevím jestli na takového ještě narazím. Nebudu a nechci popisovat průběh pracovní činnosti makléře, nakonec to znáte všichni líp. Myslím tím např. smlouvy o rezervaci, nájmu, advokáti, úschova, různé dohody, prohlášení, poučení a nevím co ještě. Mohu-li hodnotit a budu-li mít stupnici od 1 do 100, tak s klidným svědomím dávám 100. Přál bych si, aby takových výkonných, jako je pan inženýr Doskočil, měli ve společnosti víc. S manželkou , která byla s panem inženýrem také v kontaktu, ještě jednou moc poděkovat. S přáním hodně zdraví a pracovních úspěchů přeje Ing. Antonín Moudrý

Antonín Moudrý

dobrý den jsem velmi spokejený s profesionálním přístupem makleře pí Pechovou která zařídí kompletní servis od A až Z prodávala mi byt v Jesenici Mezi Domy 793 můžu všem doporučit přeji hezký den Martin Pešl

Martin Pešl

Poprvé jsem využil služeb realitního makléře a byl jsem velmi mile překvapen. Oceňuji maximální profesionalitu, příjemné jednání a opravdovou snahu a vstřícnost během celého procesu prodeje. Přeji panu inženýrovi hodně dalších úspěchů. L. Gregor

Ladislav Gregor

Děkujeme paní Lucii Vydrové za profesionální a přátelské jednání, z její strany proběhlo vše rychle a bezchybně, v budoucnosti se v případě potřeby opět rádi s důvěrou obrátíme.

Eva Veselá

Přes realitní kancelář Dumrealit.cz jsme kupovali byt v roce 2017. Se službami paní Sommerové i celé realitní kanceláře jsme byli velmi spokojeni. Paní makléřka nám byla vždy k dispozici, ochotná, laskavá. Pravidelně nás informovala o vývoji celé situace. Služby paní Sommerové mohu jen doporučit. Paní Sommerové a realitní kanceláři Dumrealit.cz děkujeme za sprostředkování koupě krásného bytu v Bělé pod Bezdězem. Zajíčkovi

Jana Zajíčková

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací