10 důvodů proč s námi

 • Tradice
  Jsme ryze česká firma a také největší partnerská realitní sít v ČR založená a vlastněná českým majitelem. Nabízíme více než 10.000 nemovitostí každý den. Náš koncept je přizpůsoben pro český trh.

 • Realitní komora České republiky
  Striktně se řídíme etickými kodexy a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb. Jsme členy Realitní komory ČR - největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice.

 • Rychlé zprostředkování prodeje a nákupu nemovitosti
  Vašemu obchodu se budeme plně věnovat a snažit se, aby proběhl co nejrychleji. Veškeré faktory, které negativně ovlivňují a zpomalují prodej nebo koupi domu, bytu či pozemku, předem minimalizujeme.

 • Profesionální přístup
  Naši makléři jsou školeni Realitní akademií ČR a jsou tak připraveni na všechny situace a nástrahy v realitním světě a dokáží k nim profesionálně přistupovat. Své certifikáty si neodnášejí jen za pouhou účast, ale až po prokázání dostatečných znalostí. Školení nejsou jen teoretická, ale i praktická, makléři aktivně trénují a rozvíjejí si své zkušenosti.

 • Vše pod jednou střechou
  Od přípravy smluv, přes financování až po předání nemovitosti i s převodem na nového majitele, to vše lze zařídit pod jednou střechou. Spolupracujeme se Světem financí, který zajistí hypotéky, ale i pojištění Vaší nemovitost. Při hledání nového domova se specifickými požadavky Vám pomůžou specialisté z partnerského konceptu Lovci nemovitostí. Naopak při prodeji Vám zajistíme, že Vaše nabídka bude vidět více jak na 70 serverech.

 

A co děláme jinak než ostatní?

 • Neděláme mrtvé brouky
  I při koupi nebo prodeji dochází občas k problémům nebo je zkrátka třeba sdělit i to, že Vás už někdo předběhl. Naši makléři jsou školeni k profesionální komunikaci a odříznout své klienty od informací je pro ně cizí, pokládání nebo přesměrování hovorů u nás rozhodně nečekejte.

 • Provize až na konec
  Naši makléři jsou pracovití a v první řadě jim jde o spokojenost klienta a vysokou kvalitu jejich služeb, výši provize si určí až po všech provedených úkonech, tudíž se nemusíte bát, že své peníze už po první schůzce neuvidíte.

 • Neprodáváme za každou cenu
  V některých případech trvá nemovitost prodat déle, nepatříme mezi ty, kteří postupně cenu snižují, jen aby se svého závazku zbavili. Naopak cenu se snažíme udržet, aby obchod proběhl za oboustranné spokojenosti.

 • Nejednáme jen za sebe
  Hájíme zájmy obou smluvních stran a dbáme na kompletní bezpečnost realitních obchodů, včetně bezrizikového toku finančních prostředků. Nemusíte se tak bát, že smlouva, kterou podepíšete, Vás bude omezovat v jednání a že Vaše peníze neskončí někomu v kapse. Na všem se vždy předem s klienty dohodneme, aby nedocházelo ke komplikacím.

 • Jsme kvalifikovaní 
  Většina negativních zkušeností pramení právě z jednání s makléřem, který mnohdy o nemovitosti ani nic neví. Pokud nastanou komplikace, nevzdělaný makléř se k nim nemusí umět správně postavit nebo i vyřešit. U nás máme kvalifikované odborníky, kteří se umí zachovat v každé situaci. Chodí se školit k profesionálům z praxe a pravidelně si obnovují znalosti podle aktuálních informací na realitním trhu. 

 

 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT