Pro pronajímatele

Máte volnou nemovitost, kterou zatím nehodláte prodat a nechcete, aby zůstala zbytečně prázdná? Svěřte ji nám a my vyhledáme vhodné zájemce, kteří splní veškeré Vaše podmínky a očekávání.

Zprostředkujeme za Vás všechny administrativní náležitosti, a pokud se chystáte pronajímat svou nemovitost poprvé, rádi Vám poskytneme užitečné rady.

  • Prověřování nájemců a jejich bonity
  • Právní služby
  • Konzultace rizik plynoucích z pronajímání bytu
  • Maximalizace efektivního výnosu z nájmu
  • Příprava nemovitosti na pronájem
  • Ochrana pronajaté nemovitosti před zcizením


Vložit nabídku

Prověřování nájemců a jejich bonity

Najít pro svou nemovitost spolehlivého a bonitního zájemce je velmi obtížné, proto Vám s hledáním rádi pomůžeme. Nájemce za Vás prověříme pomocí naší interní databáze a prohlídky sjednáme jen s těmi, kteří budou jevit opravdový zájem o pronájem a splňovat Vaše podmínky.

 

Právní služby

Připravíme kvalitní nájemní smlouvy dle Vašich požadavků, které předejdou mnoha komplikacím při užívání Vaší nemovitosti. Smlouvy připravujeme vždy k oboustranné spokojenosti pronajímatele a nájemce, podmínky stanovujeme tak, aby vyhovovaly majiteli nemovitosti a zároveň neomezovaly nájemce. Dále zajišťujeme právní protokoly, zajišťovací smlouvy a poradenství.

 

Konzultace rizik plynoucích z pronajímání bytu

Poradíme Vám jak případným rizikům předcházet, jak již vzniklé problémy řešit. Poskytujeme řešení při častých potížích, jako je zcizení, neplacení nájmu, exekuce, problematika trvalého bydliště, podvodný pronájem, kriminalita v bytě, problémy soužití v domě, ztráta družstevních práv při podnájmu bytu v družstevním vlastnictví, převod elektřiny a plynu.

 

Maximalizace efektivního výnosu z nájmu

Pomůžeme Vám nastavit výši pronájmu tak, aby Vám generovala, co nejvyšší výnos. Dalším faktorem k růstu výnosu je i o obsazenost pronajímané nemovitosti, když nájemník skončí, zajistíme Vám nového co v nejkratší době, abyste při zbytečně vzniklé prodlevě neprodělávali.

 

Příprava nemovitosti na pronájem

První, co případného zájemce zajímá, je stav a vzhled nemovitosti. Pokud chcete oslnit co nejvíce nájemců a zvýšit i cenu pronájmu, rádi Vám pomůžeme s drobnými opravami nebo se stylizací interiérů.

 

Ochrana pronajaté nemovitosti před zcizením

Poskytneme pojištění Vaší nemovitosti před zcizením, ale i před dalšími rizikovými faktory, jako jsou živelné pohromy, vloupání a krádeže nebo škody způsobené vodovodními zařízeními. Pojištění Vám vždy zkonstruujeme tak, aby vyhovovalo Vašim požadavkům.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT