Pro prodávající

Rádi Vám pomůžeme s prodejem domu, bytu či pozemku.  Je pro nás důležité, aby vše probíhalo hladce, proto zajistíme veškeré nezbytnosti, které se prodeje týkají.              

  • Rychlé zprostředkování
  • Bezpečně
  • Maximální tržní cena
  • Šetříme Váš čas
  • Právní služby
  • Tržní odhad zdarma 

Vložit nabídku

Rychlé zprostředkování

Vaší nemovitosti se budeme plně věnovat a snažit se, aby obchod proběhl co nejrychleji.  Veškeré faktory, které negativně ovlivňují a zpomalují prodej domu, bytu či pozemku předem minimalizujeme.  Využíváme osvědčené metody, jak udělat nabídku pro zájemce co nejatraktivnější a zároveň jim co nejvíce přiblížit skutečnost.  Všechny podklady a smlouvy máme vždy předem pečlivě připravené a k uzavření obchodu tak stačí jen pouhý podpis. O vše ostatní, ohledně převodu na nového majitele, plateb a poplatků, se postaráme my.

 

Bezpečně

V dnešní době vzniká mnoho předsudků a obav ohledně prodeje s realitní kanceláří, tímto bychom Vás chtěli přesvědčit o opaku a eliminovat tím veškeré negativní zkušenosti.  Jsme členy Realitní komory ČR, která sdružuje licencované profesionály, snaží se veškerá rizika předcházet a primárně se zaměřuje na hledání vhodných řešení v situacích, kdy dojde k oklamání klienta. Váš obchod je tak chráněn hned několika faktory.

 

Maximální tržní cena

Jednou z priorit našich makléřů je prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou tržní cenu. Hodnotu se snažíme určovat přiměřeně, aby se nemovitost nestala neprodejná nebo nevýdělečná.  Po dobu inzerce cenu udržujeme a nesnižujeme, abychom nabídku neznehodnotili a neubrali na její důvěryhodnosti, raději vyčkáme a prodáme opravdovému zájemci.

 

Šetříme Váš čas

Veškeré starosti s prodejem domu, bytu i pozemku převezmeme za Vás.  Připravíme smlouvy na míru, vystavíme Vaši nabídku do popředí inzertních serverů, obstaráme prohlídky s adekvátními zájemci a v neposlední řadě zajistíme i administrativní úkony a platby kolem převodu na nového majitele. O celém procesu prodeje Vás vždy makléř průběžně informuje a konzultuje s Vámi případné úpravy či změny.

 

Právní služby

Připravíme všechny potřebné smlouvy vztahující se k prodeji.  Prověříme danou nemovitost, zda se na ni nevztahuje závazek, který by mohl obchod zkomplikovat, a při nastalých potížích navrhneme vhodné řešení. Samozřejmostí je možnost individuální právní konzultace k řešenému případu.

 

Tržní odhad zdarma

Tržní cena je nezbytným základem a také prvním krokem k prodeji nemovitosti, tudíž je pro nás samozřejmostí se o tento prvek postarat zcela bezplatně. O určení správné tržní ceny, která neodradí zájemce a neudělá z Vaší nemovitosti zbytečně předraženou, nebo naopak podceněnou, se postarají naši vyškolení profesionálové.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT