Martina Šlesingerová

Zlín ve Zlínském kraji Certifikovaný makléř
734 222 203
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Číslo účtu pro složení záloh
107-241260217 / 0100
Komerční banka
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Hodnocení klientů

“Dobrý den, bez nadsázky jako firma máte neuvěřitelné štěstí s výběrem svých makléřů. Konkrétně paní Martiny Šlesingerové, která nám pomáhala při prodeji RD Kudlov. Přestože se vyskytly nějaké nesrovnalosti v dokumentaci domu a hrozily tím pádem průtahy,pro paní Šlesingerovou nic nebyl problém a snažila se vše vyřešit v co nejkratších termínech. Pracovala s velkým nasazením a spolehlivě. K tomu všemu je velmi vstřícná a lidská. V dnešní době-klobouk dolů. Nelze jinak, než doporučit. A.Brychcová”

Brychcová Alena

Využili jsme ve firmě v záležitosti komerčních prostor služeb paní makléřky Martiny Šlesingerové. Je to osoba na pravém místě, otevřená, akční s mnoha kontakty a odbornými zkušenostmi. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme všem doporučit

Petr Bruncla

Z dlouhé řady zprostředkovatelů, kteří reagovali na náš soukromý inzerát, jsme dali jednoznačně přednost paní Šlesingerové. Vše zařídila rychle a podle našich požadavků. Navíc sympatické jednání a příjemné vystupování. Albín Korvas

Albín Korvas

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací