Zpět Profil makléře:
Marcel Škuta

Marcel Škuta

Realitní specialista

Mám za sebou mnoho spokojených klientů z úspěšně uzavřenými obchody, s kterými i nadále spolupracuji.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
797 635 788
skuta@dumrealit.cz
Mírové náměstí 103/27
OD Sever - 3. patro
Ústí nad Labem 400 01

MŮJ PŘÍBĚH

Začínal jsem jako obchodní zástupce v jedné mezinárodní těžařské firmě, kde jsem působil cca. šest let. Během mého působení jsem nabral mnoho zkušeností s obchodním vyjednáváním a dotažením obchodu do konce. Jelikož mě obchod baví a můj otec potřeboval prodat zemědělskou firmu s.r.o. s pozemky tak jsem si ten to úkol vzal na starost společně s mou manželkou Helenkou. Helenka již tu dobu působila v realitách dvanáctým rokem a měla spousty zkušenosti. Celý prodej majetku jsme zdárně dotáhli do konce i když bylo devět vlastníků a dva s tím nesouhlasili. Po těchto nově nabytých zkušeností jsem se rozhodl, že mě obchod v realitách baví. A již obchoduji úspěšně šestým rokem.

O obchod se starám od počátku podpisu smlouvy, vložení na katastr, tak až po konec předání nemovitosti. Vše co jsem schopen udělat pro dosažení skvělého výsledku v prodeji:

 • Inzerce na 74 realitních portálech kteří rozposílají inzerát další realitní portály (Celkem 200 portálů) a tak jsem schopen dostat nabídku do celé České republiky.
 • Zařizuji energetické štítky náročnosti budovy, když ho nemáte (je zákonem povinný).
 • Vytvářím profesionální fotografie tak abych zhodnotil vaši nemovitost (spolupracuji s profesionálními fotografy)
 • Vytvářím profesionální půdorysu nemovitostí.
 • Zajišťuji video z dronu.
 • Vyklizení nemovitostí.
 • Zařizuji energetické štítky náročnosti budovy, když ho nemáte (je zákonem povinný).
 • Kupní smlouvu a advokátní úschovu a právní pomoc během celého prodeje i po prodeji. Spolupracuji s advokátní kanceláří Mgr. Patrik Jizera, který vytváří na každou nemovitost smlouvu na míru.
 • Spolupracuji s finančním oddělením, které má v portfoliu veškeré bankovní ústavy u nás. Pomoci nich zařídíme kupci financování tak aby dosáhl na nemovitost a obchod byl uzavřen.
 • Dále zařizuji dotace z Evropské unie na snížení energetické náročnosti budovy, čím vám zvýším šanci na zvýšení ceny prodeje.
 • Spolupracuji s renovovanou projekční kanceláří.
 • Spolupracuje s renovovanou stavební firmou, která je schopná nacenit zájemci o koupi nemovitosti buď rekonstrukci nebo výstavbu nemovitosti a tím udělat přesný obrazek o financích.
 • Dále se starám o pronájem bytu, kde vybíráme kvalitní kandidáty na pronájem (prověření v registru dlužníků, na sociálních sítí, osobně ) tak aby majiteli bytu nevypadl nájem.
 • Udržuji dlouhodobé styky s klienty tak abych je informoval o novinkách na realitním trhu či dobré investici.

 • 4 letá praxe v realitách
 • Pravidelné školení
 • Certifikace Makléř specialita
 • Vstřícné jednání
 • Stovky spokojených klientů

797 635 788
skuta@dumrealit.cz
Mírové náměstí 103/27
OD Sever - 3. patro
Ústí nad Labem 400 01

Se službou pana Škuty jsem byl velmi spokojen. Koupě bytu proběhla hladce bez jakýchkoli nejasností a problémů. Kdykoli jsem potřeboval zavolat k dalšímu postupu nebo si něco ujasnit, pokaždé mi vše ochotně vysvětlil a sám se nabídl k vyřízení záležitosti, kterou ani udělat nemusel. Od počátku jsem k panu Škutovi měl důvěru, která je u tak závažné věci, jakou je koupě nemovitosti, nezbytná. Jsem přesvědčen, že kdokoli bude ve spolupráci s panem Škutou kupovat nebo prodávat nemovitost, může být rád, že jím bude právě on. Děkuji, panu Škutovi , Josef Šamánek, Praha

Josef Šamánek

Profesionální služby na vysoké úrovni a prodej nemovitosti proběhl v pořádku a bez velkých komplikací. Oceňuji ochotu makléře a jeho schopnost řešit problémy, které vyvstanou snad u každé nemovitosti. Je mnoho záležitostí o které je potřeba se postarat a vše pan Škuta vyřídil za nás a vše probíhalo korektně.

Jiří Klouda

Každá nemovitost má svého kupce.

Prodej nemovitostí

Zpracovávám tržní odhady na nemovitosti. Zlegalizuji stavby které nejsou vedeny na katastru nemovitostí a nechám je zanést do katastru nemovitostí. Zajišťuji dotace z EU na rodinné domy. Zajišťuji vyklizení nemovitostí. Spolupracuji se stavebními firmami a projekčními kancelářemi.

Pronájem nemovitostí

Prověřuji nájemce přes registr dlužníků. Chodíme se zájemci o pronájem na prohlídku. Jsem v kontaktu s majiteli bytu. Jsem schopen do týdne najít schopné adepta na nájem.

Zajišťujeme hypotéky

Spolupracujeme se všemi bankovními ústavy

Profesionální práce

Spolupracuji z profesionálními partnery. Profesionální fotograf, Letecký pilot dronů, Profesionální Home Staging, Výrobci 3D půdorysů, matterport, projektanti, stavební firmy, geodeti.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT