Zpět Profil makléře:
Marcel Škuta
Realitní specialista na prodej nemovitostí a pronájem.

Marcel Škuta

Má hesla jsou spokojenost, důvěra, rychlost
Již delší dobu působím v oboru realitního prodeje. Mám za sebou množství spokojených lidí jak na straně prodávající tak na stranně kupující

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Obchod je mou cestou a srdeční záležitostí. Já prodávám a nejen inzeruji. O obchod se starám od počátku podpisu smlouvy, vložení na katastr, tak až po konec předání nemovitosti. Mé služby obsahují kupní smlouvu, advokátní úschovu, právní pomoc během celého prodeje, a i po prodeji. Inzeruji na 74 realitních portálech, a tak jsem schopen dostat nabídku na celou republiku. Spolupracuji s advokátní kanceláří Mgr. Patrik Jizera, který vytváří na každou nemovitost smlouvu na míru. Vytvářím profesionální fotografie tak abych zhodnotil vaši nemovitost. Spolupracuji s finančním oddělením, které má v portfoliu veškeré bankovní ústavy u nás. Pomoci nich zařídíme kupci financování tak aby dosáhl na nemovitost a obchod byl uzavřen. Zařizuji energetické štítky náročnosti budovy, když ho nemáte (je zákonem povinný). Dále zařizuji dotace z Evropské unie na snížení energetické náročnosti budovy, čím vám zvýším šanci na zvýšení ceny prodeje. Udržuji dlouhodobé styky s klienty tak abych je informoval o novinkách na realitním trhu či dobré investici.

  • 4 letá praxe v realitách
  • Pravidelné školení
  • Certifikace Makléř specialita
  • Vstřícné jednání
  • Stovky spokojených klientů

Prodej nemovitostí

Zpracovávám tržní odhady na nemovitosti. Zlegalizuji stavby které nejsou vedeny na katastru nemovitostí a nechám je zanést do katastru nemovitostí. Zajišťuji dotace z EU na rodinné domy. Zajišťuji vyklizení nemovitostí. Spolupracuji se stavebními firmami a projekčními kancelářemi.

Pronájem nemovitostí

Prověřuji nájemce přes registr dlužníků. Chodíme se zájemci o pronájem na prohlídku. Jsem v kontaktu s majiteli bytu. Jsem schopen do týdne najít schopné adepta na nájem.

Zajišťujeme hypotéky

Spolupracujeme se všemi bankovními ústavy

Homestaging

Spolupracuji z profesionálními fotografy a kameramana.