Zpět Profil makléře:
Jiří Šimek

Jiří Šimek

Specialista pro Prahu a okolí

Zajistím Vám nejefektivnější marketing Vaší nemovitosti.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Webové stránky

Běžní inzerce v dnešním světě marketingu již klientům nepostačuje, proto k většině nabídek připravuji vlastní webovou prezentaci nemovitosti.

Virtuální prohlídky

Snem každého klienta je se s nemovitostí seznámit již před samotnou prohlídkou. Proto jsem do svého portfolia služeb zařadil i tuto službu s možností využití VR brýlí.

Video prezantace

Fotografie již dnes ke kvalitní prezentaci nepostačují. Mnoho serverů již umožňuje přehrávat videa, která v roce 2017 budou prodávat 70% všech obchodů na internetu.

Homestaging

Nemovitost je zapotřebí před samotným prodejem odosobnit. Klient si nekupuje nemovitost, ale svůj nový domov, kde chce trávit svůj volný čas.

Chci poděkovat panu Šimkovi za velice profesionální přístup při prodeji domu. Vše proběhlo tak, jak na počátku řekl. Pana Šimka mohu jen doporučit.

Věra Pejšová

Velice oceňuji vysoce profesionální a velmi ochotný přístup pana Šimka při koupi rodinného domu včetně zprostředkování hypotéky. Tímto mohu pana Šimka všem vřele doporučit.

David Palivec

Jednání pana Šimka je velice profesionální. Vše s bankou zařídil velice rychle a stejně rychle nám zodpovídal i naše dotazy, kterými jsme ho přes e-mail zahrnovali. Celkově jsme s jeho prací spokojeni.

Kateřina

603 228 103
simek@dumrealit.cz
Svornosti 985/8, Praha 5 - Smíchov 150 00