Ing. Jíří Šíma

Mělník ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
734 766 199
clever@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Číslo účtu pro složení záloh
3293353339 / 0800
Česká spořitelna
Kontaktujte mne
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR
Získaná ocenění

2016:makléř roku - 9. místo

Makléř Ing. Jíří Šíma je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 62462334.

Hodnocení klientů

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala makléři panu Ing.Jiřímu Šímovi. Po nezdařeném obchodu z "Bezrealitky" kdy jsme byli na pokraji šílenství ;), nám pan Ing.Šíma svou profesionalitou, ochotou a lidským přístupem, pomohl cca do měsíce realizovat náš velký sen - svatbu na vlastní krásné zahradě a následný život v chalupě s dlouhou historií. Ještě jednou velké díky! Milena Beránková

Beránková Milena

Pan ing. Šíma nám významně pomohl ke koupi rodinného domu. Dokonce si dovolím říci, že bez něho by to nešlo. Střízlivou a realistickou rozvahou o realitě trhu vysvětlil nám i prodávajícímu, kde se nejlépe protnou naše zájmy. Bez toho bychom se možná utopili v licitacích o cenu a prodejní podmínky, jaro 2018 opravdu není vhodná doba pro nákup nemovitosti. Výsledkem byl win-win efekt, rychlý prodej a dobrý pocit ze třístranné spolupráce. Ing. Šíma byl velmi ochoten, optimisticky naladěn, a dokonce se bez dotazů účastnil i schůzek, které by se bez něho klidně obešly. Zeptal se až na konec za branou: "Proč jsem tady vlastně dneska byl?", my "pro pocit jistoty...", "No tak to zase jo":

Lukáš Hanus

Dobrý den, rádi bychom velmi positivně ohodnotili přístup pana makléře Šímy. Ačkoli jsme nemovitost nakonec nekoupili, jeho přístup a aktivita byla skvěla. O nemovitosti věděl víc než je průměrně zvykem. Děkujeme a přejeme panu Šímovi všechno dobré. Sirotná+Rutkovský

Sirotná Alena

Více hodnocení

Moje reference

Stavební pozemek s projektem na menší horské hospodářství

2 700 000 Kč

Byt 3+kk 47m2 s balkonem

14 000 Kč

Prodej hostince s ubytováním 130m2 v obci Račiněves

1 500 000 Kč

Pozemek stavební Tišice

1 010 000 Kč

Byt 3+1 s lodžií, sklepem a komorou na klidném místě

1 870 000 Kč

Družstevní byt 3+1 70m2 s třemi lodžiemi a sklepem

2 620 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací