Zpět Profil pobočky:
Services Roudnice


Vaši osobní makléři

Services Roudnice

Pobočka měsíce
Člen Realitní Komory ČR

Vítáme Vás na našem webu. Doufáme, že chvíle zde strávené pro Vás budou přínosné a pomohou se rozhodnout, zda jsme pro Vás ta správná volba. 

Věříme, že mnoho klientů napadne, jestli realitní kancelář vůbec potřebují. Je to svobodné rozhodnutí každého člověka, nicméně proto, aby bylo možno ho udělat, je třeba znát veškerá fakta.

Samoprodejce prodává nemovitost dvakrát třikrát za život, makléř dvě tři za měsíc. Je tedy možné, aby měl prodávající takové zkušenosti a dokázal předejít veškerým problémům? Znal právní náležitosti kupní smlouvy, věděl, jaké podklady je povinen předat kupujícímu, jak mu podat relevantní informace, jak se ochránit proti vadám na nemovitosti, kvůli kterým může kupující později od smlouvy odstoupit, jak nemovitost připravit na prodej, udělat kvalitní marketing a jak dosáhnout maximální možné ceny? Pokud jste si odpověděli ne, nebo ještě váháte, čtěte dál. 

  • 10 let na trhu v lokalitě, kterou dobře známe
  • Pravidelně se vzděláváme, abychom bezpečně prodali Vaši nemovitost
  • Klienta bereme jako partnera
  • Vždy pečlivě vybereme obchodní strategii na míru
  • Vaši nemovitost prodáme za maximální možnou cenu
  • Investovat do naší odměny se vyplatí - dostanete to, co si zasloužíte

   Díky mnohaleté působnosti v lokalitě dokážeme relevantně poradit a zhodnotit, jakou nastavit prodejní cenu nemovitosti, abychom ji prodali za maximální možnou cenu v daném místě a čase. Nebojte se, nejedná se o direktivní přístup, kdy klientovi "nařídíme" za kolik má prodat, je to konzultace a majitel nemovitosti má poslední slovo. Na druhou stranu se nám nejednou stalo, že klient svou nemovitost podhodnotil nebo její cenu umělě snížil díky špatné či ne příliš rozsáhlé prezentaci, a pokud bychom do toho nevstoupili, připravil by se o nemalé peníze. 

Pokud jste již nakloněni spolupráci s realitní kanceláří, není nic jednoduššího, než si níže vybrat svého osobního makléře, například podle jeho referencí, působnosti v lokalitě, způsobu prezentace nemovitostí nebo třeba jen podle sympatií. Vždyť s tím člověkěm můžete klidně strávit půl roku nepřetržité komunikace, proto pokud opustíte tyto stránky a budete hledat jinde, pamatujte na to.

I VY MÁTE NÁROK NA KVALITU 

Jaké služby vám můžeme nabídnout

Prodej nemovitostí

Díky obsáhlému marketingu a kvalitní prezentaci prodáme Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu

Pronájem nemovitostí

Zájemce o pronájem vždy pečlivě prověříme tak, aby se minimalizovalo riziko nesolventnosti

Zajištění hypotéky

Naši poradci jsou opravdoví profíci, kteří najdou vždycky to nejvýhodnější financování

Homestaging

Ukážeme přednosti Vaší nemovitosti díky technikám homestagingu

Hodnocení klientů

Dobrý den, jsme mladý manželský pár, který se přestěhoval do domečku a potřeboval pomoci s prodejem a pronájmem nemovitosti. Na doporučení příbuzných, kteří využili služeb RK Dům realit a byli spokojení, jsme se rozhodli, že i my je oslovíme. Vzhledem k povaze našich potřeb nám byla přidělena paní Pelcová. Nejprve se jednalo o pronájem bytu v osobním vlastnictví ve Štětí. Tato lokalita je velmi problematická, co se týče zájemců z této lokality. Paní Pelcová věnovala neuvěřitelné úsilí, ať už se jednalo o nafocení, sestavení smlouvy, rady o aktualitách v OZ a nesčetné vyjednávání s potencionálními kandidáty, aby mezi nimi vybrala spolehlivé, platící, komunikativní a bezproblémové nájemníky. Čas, který jsme vyčkali, se opravdu vyplatil. O nájemnících nevíme (míněno že nikdo ze sousedů si nestěžuje), nájem chodí včas a obě strany jsou spokojené. Podruhé jsme potřebovali prodat zahradu s chatkou také ve Štětí. S prodejem jsme si nevybrali vůbec ideální období – podzim, zahrada již byla zarostlá, neboť jsme neměli čas dojíždět a udržovat ji, popadané listí, deštivé chladné počasí, nikde ani kvítek… zkrátka vše, co by šlo proti nám. Zahradu jsme měli 11 let, máme stovky krásných vzpomínek a nechtěli jsme ji prodat komukoli, chtěli jsme někoho, kdo se o ní bude pěkně starat a vytvoří si tam také svoje dobré vzpomínky. Opět byla vytvořena pěkná sestava fotografií, detailní popis a my jsme za pouhých těžko uvěřitelných 14 dní měli podepsanou rezervační smlouvu s klienty. Kupující nám padli do oka hned na první pohled! Sympatický pár s 9ti letými dvojčaty, kteří se nemohli dočkat, až budou na nové zahradě trávit všechen svůj volný čas. Pokud bychom v budoucnu uvažovali o dalším prodeji/pronájmu určitě se s důvěrou obrátíme na Dům realit!

Jarošovi

Velké poděkování paní Veselé a celému jejímu kolektivu, za profesionální a milý přístup s prodejem našeho domu. Přeji mnoho dalších úspěchů a vřele doporučuji ostatním klientům. Lichtenberg Jiří.

Jiří Lichtenberg

V našem případě se jednalo o spolupráci při koupi domku v Libotenicích. Ze spoluprací s paní Martónovou jsem spokojený, šlo o dobrou spolupráci, i přes nastalé komplikace ze strany prodávajícího, jsme vše vyřešili na základě vstřícnosti a komunikativnosti realitní makléřky. Při jakémkoliv problému byla vždy kontaktní a vše okamžitě řešila. Musím poděkovat za naši spolupráci.

Patrik Minařík

Nemovitosti v nabídce

Makléři na pobočce