Services Liberec 2

Liberecký kraj
Nemovitostí v nabídce (6)
Makléřů (1)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

777 578 244
roskova@dumrealit.cz
Moskevská 28/23
Liberec 460 01
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
2102363717 / 2700
UniCredit Bank
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Blanka Rosková
777 578 244
roskova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Finance & zajištění s.r.o.
Moskevská 28/23
Liberec IV-Perštýn 460 01

zastoupena: Blanka Rosková
IČ: 63149354
DIČ: CZ63149354

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Paní Blanka Rosková je opravdu profesionální a hlavně i vyjímečnou makléřkou. Není to první nemovitost, kterou jsem jí svěřila k prodeji a opět předčila mé očekávání. Byt k prodeji byl k rekonstrukci, naprosto vyklizen a to moc nepřidávalo na atraktivitě k prodeji. Paní Rosková byt připravila sama tak, že ho vybavila svým nábytkem a tak vznikly i hezké fotografie a následně video prohlídka i z krásného okolí. Její nápady a uspořádání výrazně pomohly a hlavně i zvýšily cenu, kterou jsem ani nepředpokládala. O celý prodej se postarala sama až po zápis na katastru, včetně vyřízení hypotéky pro kupující. Stále mi podávala zprávy i ve svém volném čase. Paní Roskovou pro její pracovitost, profesionalitu a spolehlivost doporučuji všem, aby se přesvědčili, že makléř dokáže být empatický člověk, kterému záleží na tom prodej nemovitosti dokončit v krátkém čase a ke spokojenosti klienta. L. Štěpánková

Libuše Fritscheová

S paní Roskovou jsme spolupracovali při prodeji RD. Je to člověk na svém místě, spolehlivá, profesionální, vždy ochotná řešit všechny vzniklé i nenadálé situace. Znalosti v oblasti realit, financování a v neposlední řadě i právnické jsou opravdu na vysoké úrovni. Dalším pozitivem, které musím vyzdvihnout je lidský přístup a ochota s jakou ke klientům přistupuje, dokáže díky své praxi a znalostem poradit. Vše dotáhne do zdrárného konce až do nejmenších detailů. Přesně takto si představuji správného realitního makléře, kterého doporučím každému. Naprostá spokojenost, není co vytknou. Ještě jednou děkujeme.

Iveta Cicháková

Spolupráce s pí. Brankou Roskovou byla stoprocentně profesionální .Vřele doporučuji.

Melánie Vančurová

Více hodnoceníNaše reference

Chalupa v zeleni, uprostřed přírody

Chalupa v zeleni, uprostřed přírody

2 290 000 Kč
Prodej pozemku 1 390 m2, na klidném místě nedaleko centra Liberce

Prodej pozemku 1 390 m2, na klidném místě nedaleko centra Liberce

996 000 Kč
zrekonstruovaná bytová jednotka 5+kk+garáž

zrekonstruovaná bytová jednotka 5+kk+garáž

4 500 000 Kč
Prodej RD 1+3 k rekonstrukci v klidné čísti centra Mimoně

Prodej RD 1+3 k rekonstrukci v klidné čísti centra Mimoně

1 190 000 Kč


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací