Services Liberec 2

Liberecký kraj
Nemovitostí v nabídce (6)
Makléřů (1)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

777 578 244
roskova@dumrealit.cz
Moskevská 28/23
Liberec 460 01
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
2102363717 / 2700
UniCredit Bank
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Blanka Rosková
777 578 244
roskova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Finance & zajištění s.r.o.
Moskevská 28/23
Liberec IV-Perštýn 460 01

zastoupena: Blanka Rosková
IČ: 63149354
DIČ: CZ63149354

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Paní Rosková je výborná celkově- rychlá, dostupná , pečlivá, zařídí maximum sama, moc díky.

MUDr. Kamila Škapová

Prodávala jsem svůj byt původně s jinou realitkou, za 6 měsíců však nebyla schopna byt prodat. Poté jsem oslovila paní Roskovou a začaly se dít věci. Během pouhých 13 dní paní Rosková našla kupce a to za cenu, o které minulá realitka tvrdila, že je přehnaná. Celý průběh prodeje byl velmi profesionální a rychlý. P. Rosková je příjemná, otevřená a vstřícná, oceňuji její férové jednání, vědomosti a zkušenosti. Vše, na čem jsme se dohodly platilo. Jsem naprosto nadšená z toho, že dokázala byt prodat během pár dní, v situaci, kdy to původní realitka nezvládla ani za 6 měsíců. Spolupráci s p. Roskovou určitě doporučuji.

Petra Holešáková

Paní Blanka Rosková je opravdu profesionální a hlavně i vyjímečnou makléřkou. Není to první nemovitost, kterou jsem jí svěřila k prodeji a opět předčila mé očekávání. Byt k prodeji byl k rekonstrukci, naprosto vyklizen a to moc nepřidávalo na atraktivitě k prodeji. Paní Rosková byt připravila sama tak, že ho vybavila svým nábytkem a tak vznikly i hezké fotografie a následně video prohlídka i z krásného okolí. Její nápady a uspořádání výrazně pomohly a hlavně i zvýšily cenu, kterou jsem ani nepředpokládala. O celý prodej se postarala sama až po zápis na katastru, včetně vyřízení hypotéky pro kupující. Stále mi podávala zprávy i ve svém volném čase. Paní Roskovou pro její pracovitost, profesionalitu a spolehlivost doporučuji všem, aby se přesvědčili, že makléř dokáže být empatický člověk, kterému záleží na tom prodej nemovitosti dokončit v krátkém čase a ke spokojenosti klienta. L. Štěpánková

Libuše Fritscheová

Více hodnoceníNaše reference

Prodej RD k rekonstrukci nedaleko Českého Ráje

Prodej RD k rekonstrukci nedaleko Českého Ráje

Prodej RD Dolní Chrastava

Prodej RD Dolní Chrastava

BJ 1+1 v OV zrekonstruována v domě s vl. kotelnou

BJ 1+1 v OV zrekonstruována v domě s vl. kotelnou

Chalupa v zeleni, uprostřed přírody

Chalupa v zeleni, uprostřed přírody

Prodej pozemku 1 390 m2, na klidném místě nedaleko centra Liberce

Prodej pozemku 1 390 m2, na klidném místě nedaleko centra Liberce

zrekonstruovaná bytová jednotka 5+kk+garáž

zrekonstruovaná bytová jednotka 5+kk+garážNastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT