Zpět Profil makléře:
Jana Saláková
Makléř srdcař

Jana Saláková

Kvalitní služby a individuální
přístup k Vaší zakázce je pro mě samozřejmostí.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Plánujete koupit bytu? Chcete prodat dům? Máte-li tyto či podobné starosti, nemusíte již váhat. Jmenuji se Jana Saláková a obchodu s realitami se věnuji řadu let. Nabízím Vám kvalitní služby s individuálním přístupem, neboť mi nejde o počet získaných zakázek, ale především o spokojenost klienta. Jinými slovy, mým cílem je kvalita, nikoliv kvantita. Jako Váš makléř Vás budu provázet celým průběhem prodeje či pronájmu nemovitostí, zprostředkuji a zajistím práci specialistů, včetně financování. Moje práce skončí teprve tehdy, kdy je zakázka řádně uzavřena a Vy si tak můžete být zcela jisti, že nebylo nic zanedbáno.

 

Uplatnit se na trhu realit není pro mě jen zaměstnáním, ale také mým koníčkem, práce s lidmi mě velice baví a naplňuje. Jsem komunikativní člověk a snažím se všem vyjít maximálně vstříc.Jsem spolehlivá, empatická, pracovitá, pečlivá a obětavá. Svým klientům jsem ochotna přizpůsobit svůj volný čas.

Získaná ocenění

2015: makléř měsíce května

2014: makléř měsíce listopadu

My Vám pomůžeme! 

Najdu pro Vás vhodnou nemovitost, nebo prodám tu Vaši v co nejkratší době. Společně se svými kolegy také zajistím výhodné financování Vašeho nového bydlení. 

Chtěla bych poděkovat paní Salákové za profesionální peči po celou dobu vyřizování koupi bytu. Paní makléřka je velmi vstřícná, komunikativní a spolehliva. Spoluprácí s paní Salákovou jsem byla nad míru spokojená a mohu ji jen doporučit.

Liliana Kačurová

Dobrý den,všem klientům mohu doporučit makléřku p.Salakovou,obchod uzavřen velmi rychle,vše v pořádku od přípravy smluv přes advokátní úschovu k zápisu do katastru,po zápisu do KN peníze do dvou dnů na úctě, Paní Salakova je velmi profesionální a poskytuje klientům perfektní servis. Za mne tedy 1*.

Tomas Verner

Chtěl bych poděkovat paní makléřce Janě Salakové a paní Monice Plickové za pomoc s nákupem nemovitosti. Vše proběhlo hladce, bez nich bych to nezvládl. Josef Dostál.

Josef Dostál

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT