Zpět Profil pobočky:
Realdomus
REALDOMUS s.r.o. České Budějovice

Realdomus

Prodáme i vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.
Vyzkoušelo nás již více než 1000 spokojených zákazníků.

Člen Realitní Komory ČR

Jak fungujeme

Pomáháme našim klientům zorientovat se na jihočeském realitním trhu. 

Realitní kancelář Realdomus s.r.o. Vám pomůže při prodeji nebo nákupu všech typů nemovitostí, ať už se jedná o dům, byt, pozemek, chatu nebo chalupu. Na jihočeském realitním trhu působíme od r. 2010, a za tu dobu jsme zrealizovali stovky úspěšných realitních transakcí. Umíme si poradit i s nemovitostmi zatíženými exekucí, věcnými břemeny nebo věcnými právy. Realitní obchod vnímáme jako propojení různých oborů a vždy spolupracujeme s odborníky z oblasti práva, stavebnictví a finančnictví. Jsme členy Realitní komory České republiky.

Ke každému obchodu přistupujeme s individuální péčí, ať už se jedná o prodej, pronájem, investici či výstavbu. Práce v oboru realit pro nás představuje kreativní proces, kdy s klienty odhalujeme jejich sny o bydlení a pomáháme jim nacházet nový domov. 

  • Od roku 2010 na realitním trhu 
  • Pravidelné školení
  • Certifikace Makléř specialita
  • Vstřícné jednání
  • Stovky spokojených klientů

Chtěla bych ze srdce poděkovat úžasné makléřce Martině Kořínkové, je velice milá a vstřícná. Její služby jsou vysoce nadstandardní, každý týden referovala o novinkách, navrhovala případné změny, díky jejímu přístupu se vše povedlo a já se cítím naprosto spokojená. Děkuji

Marcela Šebová

S prací paní Ing. Martiny Kořínkové jsem byla maximálně spokojená. Vše probíhalo absolutně bez problémů a její práce byla velmi profesionální. Nejen velmi příjemné a vstřícné vystupování, ale také po odborné stránce musím vše hodnotit velmi kladně. Pokud bych v budoucnu uvažovala o koupi nebo prodeji nemovitosti, určitě bych se na Vás obrátila. Ještě jednou moc děkuji Marie Motrincová

Marie Motrincová

Paní Horáková si svým jednáním se mnou, přístupem jímž mne provázela při koupi bytu a trpělivostí se kterou odpovídala na otázky, získala mou plnou důvěru a pokud bych v budoucnu kupoval další nemovitost, nebo bych prodával tu současnou, pak jedině opět s pomocí paní Horákové.

Petr Sládek