Alois Řáda

Karlovy Vary v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
721 446 928
rada@dumrealit.cz
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Bonus
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Alois Řáda je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 54020611.

Hodnocení klientů

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Řádovi , za sprostředkování koupě bytu. Je velice příjemný a je s ním výborná komunikace , je spolehlivý , velice vstřícný. Mohu všem jen doporučit .

Eva Pekárková

Dobrý den, scháněla jsem byt v dostupné ceně a vyhovující lokalitě v Karlových Varech. Jednala jsem s mnoha realitními kancelářemi zastoupené v jednání s klientem jejich makléři a výsledek byl slušně řečeno velmi neutěšující. V mnoha případech mne zaskočila tvrdá realita jakou pózu zaujali makléři a zprostředkovatelé k samotnému prodeji (koupi)- nepřehánět především zájem o klienta. Pravděpodobně si to zdůvodňovali tak, že každá věc a nemovitost má svého kupce. Ve finále jsem měla velké štěstí že jsem objevila realitní kancelář Dům Realit s nabídkou, která mi vyhovovala a jak se lidově říká měla jsem především "kliku" na makléře pana Aloise Řádu. A protože jsem laik a po předchozích negativních zkušenostech jak jsem už popsala, mě až zaskočilo (pozitivně) jeho rychlé, profesionální a vstřícné jednání. Oceňuji, že každý můj dotaz okamžitě řešil a jednal se mnou na úrovni ač nemohl tušit zda nabízenou nemovitost si skutečně koupím. Moc a moc tímto makléři panu Aloisi Řádovi z pobočky v Karlových Varech, Čankovská za vše děkuji a doporučuji ho za jeho profesionální konání ostatním stávajícím či budoucím klientům. Děkuji za vše a ať se Vám pane Řáda daří. S pozdravem Guhová Eva

Guhová Eva

Dobry den, rad bych touto cestou vyjadril svuj nazor na spolupraci s vasi kancelari, jmenovite s panem maklerem Aloisem Radou z pobocky v Cankovske ulici v Karlovych Varech. Vyzkousel jsem pri prodeji bytu spolupraci s nekolika realitnimi makleri z ruznych kancelari, s nulovym vysledkem. Teprve s prichodem pana Rady veci vzaly obrat. Tento makler je vzorem, jak ma clovek na teto pozici pracovat. Nenechaval nic na nahode, byl neustale velice aktivni a vstricny pri spolupraci se mnou i s mou matkou, ktera mne v Karlovych Varech zastupovala. Vozil ji na prohlidky i zpet domu, za me nepritomnosti zarizoval prakticke zalezitosti kolem bytu- napr. vymenu vadneho zamku atp.- misto mne (mam to 200 km daleko). Az vse privedl ke zdarnemu konci. Takze muj nazor: absolutni spokojenost !!! Budu-li v budoucnu potrebovat sluzby realitni kancelare, bude to ta vase a doufam, ze i pan Rada. Timto mu dekuji za vse, co pro mne udelal. S pozdravem Ales Brunclik Tel. +420 702927612

Aleš Brunclík

Více hodnocení

Moje reference

Byt 1+kk o velikosti 25 m2 v podílovém spoluvlastnictví v 5. patře cihlového domu v Karlových Varech, Tylova ulice

Byt 1+kk o velikosti 25 m2 v podílovém spoluvlastnictví v 5. patře cihlového domu v Karlových Varech, Tylova ulice

1 100 000 Kč
Rodinný dům s dalším pozemkem v Kraslicích, Fučíkova ulice

Rodinný dům s dalším pozemkem v Kraslicích, Fučíkova ulice

2 649 000 Kč
rodinný dům se dvěma byty, garáží a zahradou v Karlových Varech, Anglická ulice

rodinný dům se dvěma byty, garáží a zahradou v Karlových Varech, Anglická ulice

6 950 000 Kč
pozemek 700 m2 ke stavbě domu ve Staré Roli v Rolavské ulici

pozemek 700 m2 ke stavbě domu ve Staré Roli v Rolavské ulici

700 000 Kč
řadový rodinný dům v Jáchymově

řadový rodinný dům v Jáchymově

1 065 000 Kč
Rodinný dům s penzionem v Abertamech

Rodinný dům s penzionem v Abertamech

3 950 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací