JUDr. Martin Raba

Plzeň-město v Plzeňském kraji Certifikovaný makléř
734 699 888
top.plzen@dumrealit.cz
Mikulášská 265/14
u vlakového nádraží
Plzeň 326 00
TOP Plzeň
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

JUDr. Martin Raba je zástupcem společnosti REALITNĚ PRÁVNÍ SERVIS s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 29094526.

Hodnocení klientů

Díky velké spokojenosti s prodejem naší nemovitosti, mohu vřele pana doktora všem doporučit. Je to zkušený odborník. Ing. Jakub Beneš

Jakub Beneš

Profesionál s výborným právním nadhledem a znalostmi. Mohu jen doporučit v kompletním zastupováním. Po zkušenostech z jiné RK jsem učarována a ráda využidi doživotní právní servis.

Ing. Antoaneta Nováková

Moje reference

Byt 2+1 v Plzni na Slovanech, 56,50 m2

Byt 2+1 v Plzni na Slovanech, 56,50 m2

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 OV Plzeň - Bolevec

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 OV Plzeň - Bolevec

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT