Premium

Karlovarský kraj
Nemovitostí v nabídce (106)
Makléřů (2)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

602 969 410
premium@dumrealit.cz
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Mirek Reindl
602 969 410
reindl@cheb2.dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

REINDL REAL ESTATE s.r.o.
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně 353 01

zastoupena: Mirek Reindl
IČ: 28039378
DIČ: CZ28039378

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

S paní Editou  Kostrounovou jsem se několikrát při službách  Vaší RK přesvědčila , že jde opravdu o skvělou makléřku. Při vyhledávání zájemců o prodej nebo pronájem nemovitostí je velice snaživá, nesmírně pracovitá a pohotově reaguje na požadavky Vašich klientů. Svou práci dělá s velkým zápalem,  je tedy skutečnou SRDCAŘKOU  svého oboru.  Důkazem toho je, že vykonává práci i mimo pracovní dobu, to znamená na úkor svého volného času o sobotách i nedělích. Při jednání s klienty má vždy skvělé vystupování, operativně vyhotovuje smlouvy, které nejdříve nechá odsouhlasit  s danými účastníky jednání. Teprve po jejich souhlasu dochází ke konečnému sjednání pro obě smluvní strany. Je tedy příkladem i vzorem pro ostatní makléře Vaší RK.  V Mariánských  Lázních dne 22.2.2024                                                    S pozdravem Vaše vděčná klientka Mgr. Věra Vanišová

Mgr. Věra Vanišová

Spolehlivá, rychlá, vřele doporučuji!

Stanislav Trsek

Není moc lidí, které bych mohl ocenit nejen pro profesionální přístup a skvělou práci, ale také pro obdivuhodný lidský přístup, trpělivost a skvělé osobní a charakterové vlastnosti. Paní Edita Kostrounová je jedním z těchto lidí. Spolupráce s ní je zážitek a nikdy jsem si nedovedl představit, že se budu na spolupráci s realitním makléřem vyloženě těšit. K tomu všemu musím ocenit rychlost vyřízení zakázky k naší spokojenosti, důraz na detaily, všímavost k našim potřebám, a systém který opravdu funguje. Ještě jednou děkuji a vřele a upřímně doporučuji všem potencionálním klientům.

Miroslav Zeman, advokát

Více hodnoceníNaše reference

Byt 2+1, 60 m2, Mariánské Lázně, sídliště Vora

Byt 2+1, 60 m2, Mariánské Lázně, sídliště Vora

Byt 2+1, OV, 64 m2, Mariánské Lázně

Byt 2+1, OV, 64 m2, Mariánské Lázně

Prodej bytu 4+1, OV, 83 m2, Mariánské Lázně

Prodej bytu 4+1, OV, 83 m2, Mariánské Lázně

Stylová, venkovská usedlost po rekonstrukci, Hostíčkov, Chodová Planá

Stylová, venkovská usedlost po rekonstrukci, Hostíčkov, Chodová Planá

Prodej domu s pozemkem a stodolou, Stará Voda, Lázně Kynžvart

Prodej domu s pozemkem a stodolou, Stará Voda, Lázně Kynžvart

Byt 2+1, OV, Mariánské Lázně, Úšovice

Byt 2+1, OV, Mariánské Lázně, ÚšoviceNastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT