Zpět Profil makléře:
Ing. Vladimír Pomekáč

Ing. Vladimír Pomekáč

VÁŠ PRŮVODCE VE SVĚTĚ
NEMOVITOSTÍ

Rozhodli jste se prodat Váš dům, byt, chalupu anebo pozemek a nejste si jisti, jak začít?
Zvažujete, zda tuto životní událost zvládnete sami nebo zda prodej někomu svěříte?
Zavolejte, vyřešíme to společně...

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
Práce realitního makléře spočívá v poskytování kvalitní služby v procesu převodu vlastnického práva. Od profesionálního nafocení nemovitosti přes jednání s klienty, zajištění financování, právní služby až po její předání kupujícímu a převod energií. Důraz je kladen zejména na bezpečnost, aby prodávající nepřišel o nemovitost a kupující o peníze. Pro řadu lidí je totiž prodej či koupě nemovitosti spojena s celoživotními úsporami, proto je velmi důležité provádět každý krok tohoto procesu s odbornou péčí.

Co o mě napsali

Pan Ing. Pomekáč byl velice profesionální, o všem mě podrobně informoval písemně i na telefonické dotazy. Choval se ke mě vstřícně a ochotně a cením si zvláště jeho loajalitu k zákazníkovi. Díky němu vše bylo vyřízeno v krátkém čase a ke spokojenosti všech, ještě jednou mu moc děkuji.

Lenka Stieberová

Velmi oceňuji vstřícný a profesionální přístup pana makléře při realizaci nákupu - prodeje naší nemovitosti.

Ing. Václav Protiva

Pan Ing. Vladimír Pomekáč, je jedním z nespolehlivějších a nejochotnějších lidí na svém místě. Jeho profesionalita a lidský přístup, je v dnešní době až nezvyklý. Vše bylo vyřízeno v nejkratší možné době a na vysoké profesionální úrovni. Pokud v budoucnu budeme potřebovat, určitě se na něj opět obrátíme. Pavel Lhoták

Pavel Lhoták

Prodej nemovitostí

Oceňování nemovitostí

Zajištění hypotéky

Převody energií