Zpět Profil makléře:
Ing. Vladimír Pomekáč

Ing. Vladimír Pomekáč

Váš makléř pro Mělník a okolí

Získejte maximum z prodeje Vaší nemovitosti!
Ptáte se jak?
Využijte nezávaznou konzultaci, zkušenosti, výbornou znalost lokality,
správné určení tržní ceny, kvalitní inzerci na mnoha realitních serverech.
Osobní přístup a skvělý právní servis pro bezpečný obchod.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
Práce realitního makléře spočívá v poskytování kvalitní služby v procesu převodu vlastnického práva. Od profesionálního nafocení nemovitosti přes jednání s klienty, zajištění financování, právní služby až po její předání kupujícímu a převod energií. Důraz je kladen zejména na bezpečnost, aby prodávající nepřišel o nemovitost a kupující o peníze. Pro řadu lidí je totiž prodej či koupě nemovitosti spojena s celoživotními úsporami, proto je velmi důležité provádět každý krok tohoto procesu s odbornou péčí.

Co o mě napsali

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Ing. Vladimíru Pomekáčovi za jeho působení při prodeji nemovitostí v průmyslovém areálu. Vzhledem k okolnostem prodeje se jednalo o poměrně komplikovanou a časově i organizačně náročnou záležitost a pan Pomekáč po celou dobu při všech jednáních, přípravách a "doladění" smluv a při realizaci prodeje jednal a vystupoval na vysoké odborné úrovni a navíc velice ochotně a vstřícně.

Karel Bauer

S panem Pomekáčem se mi spolupracovalo výborně. Vše ochotně vysvětlil, obsáhle a rychle odpovídal na e-maily, hlídal vše, co bylo potřeba udělat, a tak byl pro mě celý proces mnohem jednodušší. Děkuji a určitě doporučuji ostatním.

Andrea Berniová

Pan Ing. Pomekáč byl velice profesionální, o všem mě podrobně informoval písemně i na telefonické dotazy. Choval se ke mě vstřícně a ochotně a cením si zvláště jeho loajalitu k zákazníkovi. Díky němu vše bylo vyřízeno v krátkém čase a ke spokojenosti všech, ještě jednou mu moc děkuji.

Lenka Stieberová

Velmi oceňuji vstřícný a profesionální přístup pana makléře při realizaci nákupu - prodeje naší nemovitosti.

Ing. Václav Protiva

Pan Ing. Vladimír Pomekáč, je jedním z nespolehlivějších a nejochotnějších lidí na svém místě. Jeho profesionalita a lidský přístup, je v dnešní době až nezvyklý. Vše bylo vyřízeno v nejkratší možné době a na vysoké profesionální úrovni. Pokud v budoucnu budeme potřebovat, určitě se na něj opět obrátíme. Pavel Lhoták

Pavel Lhoták

Jedním slovem pan profesionál v oboru realit. S tímto člověk se opravdu nemusíte bát spolupracovat, jeho ochota věci dotáhnout do konce a poradit se vším až za rámec svých povinností a to kdykoliv je naprosto úžasná. Jednoznačně toho makléře doporučuji všem co chtějí, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací.

Jaromír Kůs

Pana ing. Pomekače doporučuji všem kdo má zájem o prodej nebo nákup nemovitosti. Profesionální přístup a ochota s jakou přistupaval k prodeji našeho pozemku by měly být příkladem mnoha makléřů v realitních společnostech.

Jarmila Dvořáková

Oceňujeme profesionalitu pana Ing.Pomekáče. S přehledem nás provedl problematikou spojenou s prodejem nemovitosti. S potěšením,doporučujeme. Littovi

Růžena a Josef Littovi ,senioři

Dobrý den, po několika špatných zkušenostech s makléři jsem byla skutečně ráda, že jsem potkala Ing. Pomekáče. Je velice profesionální, vstřícný a ochotný, obchod proběhl rychle a bez jakýchkoliv problému. Vřele doporučuji.

Jana Grešová

Pán Pomekáč je profesionální a ochotný makléř opravdu SUPER

RUDOLF NOVOTNÝ

Jako kupující jsme byli s nabídkou zprostředkovanou panem Ing. Pomekáčem spokojeni ve včech etapách jednání. Stále jsme měli dost informací jak postupuje převod nemovitosti. Bylo to profesionální a slušné jednání. Všechna čest!

Eva Mesteková

S pane ing. Pomekáčem jsem byl naprosto spokojen, skvělá a hlavně rychlá komunikace,spolehlivost a velmi profesionální jednání. Každému vřele doporučuji!

Michal Feri

Více hodnocení

Prodej nemovitostí

Oceňování nemovitostí

Zajištění hypotéky

Převody energií

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT