Plus POBOČKA MĚSÍCE

Hl. m. Praha
Nemovitostí v nabídce (28)
Makléřů (3)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

603 875 447
plus@dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Monika Plicková, MBA
603 875 447
plickova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

RealityzaPrahou s.r.o.
Svornosti 985/8
Praha 5 - Smíchov 150 00

zastoupena: Monika Plicková MBA
IČ: 27125319
DIČ: CZ27125319

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Mě osobně pan Mach zklamal. Líbil se mi jeden pronájem a psal jsme v týdnu reakci přes server dum realit. Bez reakce. Volal jsem na tel a byl mi hovor típnut. Až konečně přišla sms o možné schůzce na jediný termín, 16.00hod. Nemohl jsem., ale nabídl ten samý den již ráno a další možnosti. Odpověď, že dostanu nové termíny. Očekával jsem je a nakonec rána! Byt je již pronajatý!!! Připadá mi nesolidní jednat "za zády" s jiným klientem jen proto, že jsem jediný nabízený termín nemohl. Nevím jaká je makléřská praxe v Praze, ale solidní si myslím, to jistě není. O pronájem jsme měl zájem. A ač jsem věděl o jaký dům jde, nešel jsem tam bez makléře. Asi i moje chyba. Tvrdé lokty by mi pomohly více. Tudíž PALEC DOLŮ, pane Machu.

Luboš Mrkus

Pan Doskočil je nejlepší makléř, jakého jsem poznala. Jedná vždy spolehlivě a rychle. Na požadavky reaguje hned a vždy vyhoví. Nájemníky dokázal sehnat v mimořádně krátkém čase a vše proběhlo hladce. Doporučuji spolupráci s panem Doskočilem všem.

L. Krejčová

Spolupráce s panem Jiřím Doskočilem byla po všech stránkách skvělá: naprostá profesionalita, spolehlivost, korektnost, snaha maximálně vyjít vstříc v kombinaci s lidským přístupem a zdravým selským rozumem. Při koupi bytu došlo k různým komplikacím, ale pan Doskočil vždy zachoval chladnou hlavu a byl velmi nápomocen, což velice oceňuji. Následně se postaral o pronájem bytu tak, že jsem s tím neměla jedinou starost. S radostí jsem ho doporučila svým přátelům a v budoucnu při dalším pronájmu či koupi bude mojí první volbou. Monika Knoblochová

Monika Knoblochová

Více hodnoceníNaše reference

Hezký byt 3+1, Praha 5 Smíchov (u metra)

12 000 Kč

Hezký byt 1+kk s lodžií, Praha 4 - Krč

9 000 Kč

Hezký byt 1+kk, Praha 9 - Horní Počernice

7 000 Kč

Hezký byt 2+kk po rekonstrukci, Praha 8 Karlín (u metra)

10 500 Kč

Hezký byt 1+kk s lodžií, Praha 4 Háje (u metra)

7 500 Kč

Velmi pěkný byt 1+kk po rekonstrukci, Praha 10 Strašnice

8 990 Kč


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací