Monika Plicková, MBA

Mělník ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
603 875 447
plickova@dumrealit.cz
Riegrova 196/8
Kralupy nad Vltavou 278 01
Progres
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Monika Plicková, MBA je zástupcem společnosti RealityzaPrahou s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 27125319.

Hodnocení klientů

P. Plicková je jako sluníčko na obloze, věčně usměvavá a tak plná energie, absolutně žádná věc pro ní není problém a snaží se klientovi vyjít maximálně vstříc. Většinu věcí zařídí a dá včas vědět, do podrobna poradí když si klient neví s něčím rady a dokonce pro mě i přijela když jsem se neměl jak dostat na schůzku. Co mě ale nejvíc mile překvapilo je to že Paní Monika se chová jako naprostý profesionál ale dá se s ní popovídat i s jako úplně obyčejným človíčkem...tímto bych jí chtěl moc poděkovat a doufám že se ještě uvidíme...

Marek Vlček

pracovnici realitní kanceláře Důmrealit.cz za hladký průběh prodeje domu. Měli jsme v souvislosti s prodejem domu nějaká další jednání, ale s tak korektním a věcným jednáním, jsme se setkali pouze u paní Schneiderové. Podle našeho názoru pZa dědice nemovitosti v Liberci - Vesci, chci poděkovat paní Anně Schneiderové, rovedla transakci na výbornou! Paní Schneiderová, děkujeme Vám za velmi slušné jednání s námi a lidský přístup k nám, již velmi starým lidem a za shovívavost, kterou jste s námi měla v důsledku velké vzdálenosti našich trvalých bydlišť od Liberce. Prosíme realitní kancelář o zprostředkování našeho poděkování paní Schneiderové a s tím také vyjadřujeme dík za Vaše dobré služby. Za dědice s poděkováním Zdeněk Rychlý

Petr Rchlý

S prací pana Kavky jsem byl velmi spokojen.

Petr Kovář

Více hodnocení

Moje reference

Pozemek v centru Jaroměře

Pozemek v centru Jaroměře

Prodej, rodinný dům, 285 m2, Krupka, ul. Alešova

Prodej, rodinný dům, 285 m2, Krupka, ul. Alešova

Byt 2+kk, Brno - Černá Pole

Byt 2+kk, Brno - Černá Pole

Prodej, byt 2+kk, 40 m2, OV, Most, ul. Karla Marxe

Prodej, byt 2+kk, 40 m2, OV, Most, ul. Karla Marxe

Byt 1 1 v Jablonci n/N

Byt 1 1 v Jablonci n/N

Byt 1+1 v Ústí nad Labem

Byt 1+1 v Ústí nad Labem

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT