Zpět Profil makléře:
Tomáš Pelda

Tomáš Pelda

Váš realitní specialista

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Makléř měsíce
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Osobní makléř

V realitní činnosti uplatňuji veškeré své zkušenosti především ze stavebnictví. Bude mi ctí prodat či pronajmout Vaši nemovitost. Kladu důraz především na důvěru a osobní přístup. Zastávám roli rádce, ne jen roli realitního makléře. Opírám se o silné zázemí firmy, proto od nás dostanete servis v nejvyšší kvalitě přes právní, stavební, finanční (poskytování hypotéky na míru), či ekonomické služby. To vše pod jednou střechou.

Stavební dozor investora.

1. Technická pomoc a konzultace před zahájením výstavby:Technické poradenství a konzultace, Technická pomoc při jednání s projektantem, Kontrola a vyhodnocení cenové nabídky, Aktivní účast při jednání se zhotovitelem stavby 2. Fáze realizace stavby: Účast při předání staveniště zhotoviteli, Kontrola provádění prací, Kontrola dodržených podmínek, Kontrola věcné a cenové správnosti, Sledování a potvrzování předepsaných dokladů, Účast při závěrečné kontrolní prohlídce, Pořizování průběžné fotodokumentace

Stavební poradenství, domy na klíč, zelená úsporám

Svou 16-ti letou praxi v oboru stavebnictví přenáším do světa realit. Díky zkušenostem dokáži klientům zařídit nízkorozpočtové rekonstrukce, či odborné poradenství. Díky spolupráci s projektantem a stavební firmou Vám mohu nabídnout a zajistit výstavbu rodinných domů dle Vašich požadavků. Dále zajišťuji zelenou úsporám. Jedná se o podporu při rekonstrukcích. Dotace možná při výměně oken, dveří, zateplení domu, výměně tepelného zdroje. Podporována je i výstavba domů s nízkou energetickou náročností. Výše dotace se odvíjí od dosažených energetických úspor.

Průkaz energetické náročnosti PENB

Po navázání spolupráce se společností Comfort Space jsem oprávněn k tvorbě energetických průkazů. Od 1. 7. 2015 je ze zákona každý povinen při prodeji či pronájmu nemovitosti tento průkaz předložit. Průkaz obsahuje protokol prokazující energetickou náročnost budovy a její grafické znázornění.Energetický průkaz obsahuje informace o energetické náročnosti budovy vypočtené podle metody stanovené prováděcím právním předpisem. Hodnotí se na základě celkové roční dodané energie.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT