Jana Pelcová MAKLÉŘ MĚSÍCE

Litoměřice v Ústeckém kraji Certifikovaný makléř
734 766 199
clever@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Číslo účtu pro složení záloh
3293353339 / 0800
Česká spořitelna
Kontaktujte mne
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR

Makléř Jana Pelcová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 03313387.

Hodnocení klientů

Vážená paní Pelcová, srdečně děkujeme za Vaši profesionální, zodpovědný a velmi vstřicný přístup při prodeje našeho starého bytu v Roudnici a jsme velmi vděčné za Vaši pomoc přípravit byt k prodeji a také za velmi vstřícnou stárost o byt, než byl předán novému majiteli! Vše proběhlo rychle a bez žádných problémů a veškeré potřebné informace jsme vždy dostali hned a na nic jsme nemuseli čekat. Děkujeme za Vaši slušné jednání a pohotovost a velmi Vás doporučujeme. Afrodita a Stefan Stanevi

Ing. Stefan Stanev

+ ochota vstřícnost dodržuje dané slovo a termíny na požadované informace odpovídá neprodleně - žádné

Václav a Milena Vovsovi

Dobrý den, jsme mladý manželský pár, který se přestěhoval do domečku a potřeboval pomoci s prodejem a pronájmem nemovitosti. Na doporučení příbuzných, kteří využili služeb RK Dům realit a byli spokojení, jsme se rozhodli, že i my je oslovíme. Vzhledem k povaze našich potřeb nám byla přidělena paní Pelcová. Nejprve se jednalo o pronájem bytu v osobním vlastnictví ve Štětí. Tato lokalita je velmi problematická, co se týče zájemců z této lokality. Paní Pelcová věnovala neuvěřitelné úsilí, ať už se jednalo o nafocení, sestavení smlouvy, rady o aktualitách v OZ a nesčetné vyjednávání s potencionálními kandidáty, aby mezi nimi vybrala spolehlivé, platící, komunikativní a bezproblémové nájemníky. Čas, který jsme vyčkali, se opravdu vyplatil. O nájemnících nevíme (míněno že nikdo ze sousedů si nestěžuje), nájem chodí včas a obě strany jsou spokojené. Podruhé jsme potřebovali prodat zahradu s chatkou také ve Štětí. S prodejem jsme si nevybrali vůbec ideální období – podzim, zahrada již byla zarostlá, neboť jsme neměli čas dojíždět a udržovat ji, popadané listí, deštivé chladné počasí, nikde ani kvítek… zkrátka vše, co by šlo proti nám. Zahradu jsme měli 11 let, máme stovky krásných vzpomínek a nechtěli jsme ji prodat komukoli, chtěli jsme někoho, kdo se o ní bude pěkně starat a vytvoří si tam také svoje dobré vzpomínky. Opět byla vytvořena pěkná sestava fotografií, detailní popis a my jsme za pouhých těžko uvěřitelných 14 dní měli podepsanou rezervační smlouvu s klienty. Kupující nám padli do oka hned na první pohled! Sympatický pár s 9ti letými dvojčaty, kteří se nemohli dočkat, až budou na nové zahradě trávit všechen svůj volný čas. Pokud bychom v budoucnu uvažovali o dalším prodeji/pronájmu určitě se s důvěrou obrátíme na Dům realit!

Jarošovi

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem bytu 2+1 v Roudnici nad Labem

11 500 Kč

Podnájem 2+kk v Roudnici nad Labem

11 000 Kč

Pronájem bytu 2+1 v Roudnici nad Labem

8 200 Kč

Pronájem 2+1 v Roudnici nad Labem

12 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk v Roudnici nad Labem

11 500 Kč

Pronájem bytu 2+kk v Roudnici nad Labem

11 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací