Zpět Profil makléře:
Lenka Pechová
Realitní makléřka

Lenka Pechová

Jsem žena, manželka a matka. Proto ke své práci přistupuji maximálně svědomitě a zodpovědně.
Důvodem změny bydlení je především rodinná situace či její změna.
Mým úkolem je každému klientovi tuto změnu zjednodušit, zpříjemnit či úplně vyřešit.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

 

Velice častým důvodem prodeje či koupě, popř. pronájmu je právě rodinná situace, ať jsou to zásnuby, svatba, očekávání přírustku či méně radostné důvody jako rozvod či úmrtí. Ale veškeré tyto rodinné stavy či změnu k životu patří a cílem mé práce je každému svému klientovi tuto situaci zpříjemnit, ulehčit či úplně vyřešit, a to s minimálním stráveným časem ze strany klienta.

 

Jsem členkou Realitní komory ČR, kde mne najdete pod ID: 30019. Toto členství jen utvrzuje mé přesvědčení, že korektní jednání a etický kodex je pro mne naprostým základem fungování nejen v pracovním životě. Vždy se ke svým klientům chovám tak, jak bych očekávala od ostatních lidí vůči mé osobě.

 

  • 13 let praxe v realitách
  • Stále se zdokonaluji pravidelným vzděláváním
  • Certifikace Makléř specialita
  • Členka Realitní komory ČR
  • Desítky a nejspíše už i stovky spokojených klientů a rodin

 

 

Advokátní kancelář

Veškeré transakce řeším v zastoupení renomované advokátní kanceláře, která mým klientům vyhotoví veškeré potřebné dokumenty k případu. Stejně tak zajišťuji prostřednictvím advokátní kanceláře i úschovu kupní ceny či její části.

Financování

Spolupracuji s profesionály z oboru financování koupě nemovitosti. Všem svým klientům mohu doporučit služby specialisty na financování, který nezávazně poradí, předjedná či vyřídí úvěr na koupi nemovitosti. Někdy je výhodné mít možnost porovnat si podmínky, které klient dostal od své banky, mnohdy totiž nejsou tak atraktivní, za jaké jsou často považovány.

Stavební inspekce

Pokud klient má zájem o prověření vybrané nemovitosti, mohu prostřednictvím obchodního partnera zajistit prověření nemovitosti. Inspektor prověří stav nemovitosti a předá písemný výsledek této inspekce klientovi.

Daně

Dnes už s prodejem nemovitosti není spojena povinnost hradit danň z nabytí nemovitosti, ale některým klientům v případě prodeje nemovitosti ukládá zákon povinnost uhradit daň z příjmu z prodeje nemovitosti a s tím spojené podání daňového přiznání. Spolupracuji s daňovými poradci, kteří poskytují mým klientům daňové poradenství, aby nebyla opomenuta jakákoliv důležitá zákonná povinnost, ať už oznamovací či platební.

Přepisy služeb

Každý prodej nemovitosti podléhá i martiriu přepisů odebíraných dodávek vody, plynu, elektřiny či ostatních služeb vůči SVJ či družstvu. Nemusíte si s těmito zdlouhavými procesy dělat hlavu, vše zařídím za Vás. Jediné co potřebuji je faktura od jednotlivých dodavatelů a o vše se postarám.

Katastrální úřad

Máte starosti, jak to bude probíhat na Katastrálním úřadu? Nevíte co vše podat, jak podat, kolik Vás to bude stát a co k tomu budete muset říci? Nemějte strach, to je má práce. Zařídím ve spojení s bankou výmaz starého zástavního práva, zápis nového zástavního práva a zápis nového vlastnického práva. Není podstatné kde se nemovitost nachází, tuto službu dělám v rámci celé ČR.

Odhad ceny nemovitosti

Potřebujete pro účely dědického řízení či jiné stanovit tržní cenu nemovitosti? Pro své klienty zajišťuji i tuto službu. V případě potřeby spolupracuji se znalci v oboru ekonomika a stavebnictví, kteří zajišťují odhady tržní hodnoty nemovitých věci pro bankovní ústavy k čerpání hypotečních úvěrů pro koupi nemovitosti.

Synchronizace

Synchronizace všeho potřebného je při prodeji asi nejdůležitější věcí, banky velice často slibují termíny, které poté nejsou schopné či ochotné dodržet, stále požadují další a další podklady pro čerpání kupní ceny z hypotečního úvěru. Z druhé strany je třeba dodržet a především navrhnout termíny plnění v kupní smlouvě, aby ani jedna strana nebyla v prodleních a nepoškodila tak druhou stranu. Často dochází k prolnutí několika prodejních transakcí a je nezbytné nastavit termíny vystěhování správně, aby žádná ze stran nebyla v časovém a psychickém tlaku. Nemějte starosti, tyto všechny stěžejní věci jsou mou náplní práce.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT