Pavel Nerad

Sokolov v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
725 121 536
pavel.nerad@dumrealit.cz
Karla Havlíčka Borovského 380
Sokolov 356 01
Bonus Sokolov
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR

Pavel Nerad je vedoucí makléř společnosti , která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 87446090.

Hodnocení klientů

Dobry den, Rada bych se s Vami podelila o svoji radost z noveho bydleni, ktere jsem mimojine uspesne dokoncila diky Vasim maklerum. Jmenovite Alexandr Trzecjak a Pavel Nerad, kteri se postarali nad ramec svych pracovnich povinnosti, tak abychom s manzelem byli v klidu a bez stresu. Vzhledem k tomu ze jsme drive narozeni nevyzname tolik v dokumentaci a tak za nas praci ochotne prevzali. Veskere nase otazky a povinnosti prenechali na svych bedrech. Kdyz jsme meli vse vyrizene a byli jiz zabydleni, tak nas navstivili s dotazem, zda jsme spokojeni a nepotrebujeme jeste pomoci, to nas lidsky velmi potesilo. Byla bych proto rada, kdyby vedeni spolecnosti mohlo vyjadrit velke diky za me a manzela. S pozdravem Lenka a Josef Bilkovi ze Sokolova

Josef a Lenka Bílkovi

Invalidní důchodce Střadatel stavebního spoření banky Wüstenrot v Praze Dr. Ing. Lumír Švantner MUDr. ul. Hornická 1586/5 P.S.Č. 356 01 Sokolov-1 Střadatel - kupující na stavební úvěr stavbu-dál-byt 1+1+příslušenství Realitní makléř pan Pavel Nerad Dumrealit-kancelář Karla Havlíčka Borovského 380 P.S.Č. 356 01 Sokolov-1 Realitní makléř prodejce nemovitostí PODĚKOVÁNÍ PANU PAVLU NERADOVI Chci Vám osobně poděkovat za nabídku a prodej, i cenou s prohlídkou a oznámení věci, v bytě, k bytu s prohlídkou byt 1+1+sklep, na ulici Hornická 1586, číslo pět, se slevou nabídnutou, což, bylo sice moc a cenou 30.07.2015, ke dni nákupu 02.09.2015 s přijetí, vyřizování a obchod stavebního spoření, přes makléře z Bruntálu M+M Reality paní Renatou Šomanovou a Stavebního spoření banky Wüstenrot v Praze na Hřebenech 1718/8 Praha-4 a celkový obchod s kupní smlouvou, dny schůzek obchodů, Katastrálního Úřadu listiny v pořádku a dohoda s přepisem elektráren, minulým majitelem, samotné přepisy byly automaticky provedeny mnou, celkově chci poděkovat z listiny k bytu, nezadlužený byt s doloženými listinami ke dni 25. srpnu 2015 a obchod celý uzavřen s dalšími už pracemi , v budoucností rekonstrukce, bez Vaší realitní kanceláře. Děkuje, za vyřízení obchodů a plateb bezhotovostní přes banku - úvěry. Dr. Ing. Lumír Švantner MUDr. Dne: 30. listopadu 2015 v Sokolově Věže Karlštejna se nekopírují.

Lumír Švantner

Tento pán se opravdu vyzná ve svém oboru. Navíc vždy dobře vysvětlí a objasní,co je potřeba udělat. Nic neodkládá, pracuje svižně a jedná upřímě. Moc si pana Nerada vážím!

Mark Tamaru

Více hodnocení

Moje reference

Prodej, byt 1+1 Cheb, ul. Mánesová

Prodej, byt 1+1 Cheb, ul. Mánesová

899 000 Kč
Prodej, byt 1+1, Rotava, ul. Sídliště

Prodej, byt 1+1, Rotava, ul. Sídliště

220 000 Kč
Prodej, bytový dům, Luby, ul. Luční

Prodej, bytový dům, Luby, ul. Luční

600 000 Kč
Prodej, byt 2+1, Sokolov, ul. Marie Majerové

Prodej, byt 2+1, Sokolov, ul. Marie Majerové

890 000 Kč
Stavební parcela, 920 m2, Lomnice

Stavební parcela, 920 m2, Lomnice

970 000 Kč
Prodej, byt 2+1, Sokolov, ul. Mánesova

Prodej, byt 2+1, Sokolov, ul. Mánesova

790 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací