Pavel Nerad

Sokolov v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
725 121 536
pavel.nerad@dumrealit.cz
Karla Havlíčka Borovského 380
Sokolov 356 01
Bonus Sokolov
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Pavel Nerad je vedoucí makléř společnosti , která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 87446090.

Hodnocení klientů

Velmi solidní a profesionální přístup v zastupování při prodeji bytu. Domluvené termíny a podmínky vždy dodrženy a ochota vysvětlit postupy při prodeji. Jmenovitě patří mé poděkování panu Pavlu Neradovi, který prodej zprostředkoval

Jiří Kvak

Pan Nerad i jeho trochu mladší kolega jsou velmi příjemní mladí lidé. Když jsme se něčem domluvili, platilo to (schůzky atp.). Kdybych zase potřebovala služby realitky, obrátila bych se na pana Nerada.

Pavla Ferencová

Dobry den, Rada bych se s Vami podelila o svoji radost z noveho bydleni, ktere jsem mimojine uspesne dokoncila diky Vasim maklerum. Jmenovite Alexandr Trzecjak a Pavel Nerad, kteri se postarali nad ramec svych pracovnich povinnosti, tak abychom s manzelem byli v klidu a bez stresu. Vzhledem k tomu ze jsme drive narozeni nevyzname tolik v dokumentaci a tak za nas praci ochotne prevzali. Veskere nase otazky a povinnosti prenechali na svych bedrech. Kdyz jsme meli vse vyrizene a byli jiz zabydleni, tak nas navstivili s dotazem, zda jsme spokojeni a nepotrebujeme jeste pomoci, to nas lidsky velmi potesilo. Byla bych proto rada, kdyby vedeni spolecnosti mohlo vyjadrit velke diky za me a manzela. S pozdravem Lenka a Josef Bilkovi ze Sokolova

Josef a Lenka Bílkovi

Více hodnocení

Moje reference

Prodej, byt 3+1 Vintířov

Prodej, byt 3+1 Vintířov

Prodej zámku Chlumek, Dasnice

Prodej zámku Chlumek, Dasnice

Prodej, byt 2+1 Sokolov, ul. Vítězná

Prodej, byt 2+1 Sokolov, ul. Vítězná

Prodej, rodinný dům 7+kk, Dalovice-Všeborovice, ul. Dolní

Prodej, rodinný dům 7+kk, Dalovice-Všeborovice, ul. Dolní

Prodej, byt 2+1, Sokolov, ul. Tovární

Prodej, byt 2+1, Sokolov, ul. Tovární

Prodej, byt 3+1, Františkovy Lázně, ul. Česká

Prodej, byt 3+1, Františkovy Lázně, ul. Česká

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT