Pavel Nerad

Sokolov v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
725 121 536
pavel.nerad@dumrealit.cz
Karla Havlíčka Borovského 380
Sokolov 356 01
Bonus Sokolov
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Pavel Nerad je vedoucí makléř společnosti , která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 87446090.

Hodnocení klientů

Pan Nerad i jeho trochu mladší kolega jsou velmi příjemní mladí lidé. Když jsme se něčem domluvili, platilo to (schůzky atp.). Kdybych zase potřebovala služby realitky, obrátila bych se na pana Nerada.

Pavla Ferencová

Dobry den, Rada bych se s Vami podelila o svoji radost z noveho bydleni, ktere jsem mimojine uspesne dokoncila diky Vasim maklerum. Jmenovite Alexandr Trzecjak a Pavel Nerad, kteri se postarali nad ramec svych pracovnich povinnosti, tak abychom s manzelem byli v klidu a bez stresu. Vzhledem k tomu ze jsme drive narozeni nevyzname tolik v dokumentaci a tak za nas praci ochotne prevzali. Veskere nase otazky a povinnosti prenechali na svych bedrech. Kdyz jsme meli vse vyrizene a byli jiz zabydleni, tak nas navstivili s dotazem, zda jsme spokojeni a nepotrebujeme jeste pomoci, to nas lidsky velmi potesilo. Byla bych proto rada, kdyby vedeni spolecnosti mohlo vyjadrit velke diky za me a manzela. S pozdravem Lenka a Josef Bilkovi ze Sokolova

Josef a Lenka Bílkovi

Invalidní důchodce Střadatel stavebního spoření banky Wüstenrot v Praze Dr. Ing. Lumír Švantner MUDr. ul. Hornická 1586/5 P.S.Č. 356 01 Sokolov-1 Střadatel - kupující na stavební úvěr stavbu-dál-byt 1+1+příslušenství Realitní makléř pan Pavel Nerad Dumrealit-kancelář Karla Havlíčka Borovského 380 P.S.Č. 356 01 Sokolov-1 Realitní makléř prodejce nemovitostí PODĚKOVÁNÍ PANU PAVLU NERADOVI Chci Vám osobně poděkovat za nabídku a prodej, i cenou s prohlídkou a oznámení věci, v bytě, k bytu s prohlídkou byt 1+1+sklep, na ulici Hornická 1586, číslo pět, se slevou nabídnutou, což, bylo sice moc a cenou 30.07.2015, ke dni nákupu 02.09.2015 s přijetí, vyřizování a obchod stavebního spoření, přes makléře z Bruntálu M+M Reality paní Renatou Šomanovou a Stavebního spoření banky Wüstenrot v Praze na Hřebenech 1718/8 Praha-4 a celkový obchod s kupní smlouvou, dny schůzek obchodů, Katastrálního Úřadu listiny v pořádku a dohoda s přepisem elektráren, minulým majitelem, samotné přepisy byly automaticky provedeny mnou, celkově chci poděkovat z listiny k bytu, nezadlužený byt s doloženými listinami ke dni 25. srpnu 2015 a obchod celý uzavřen s dalšími už pracemi , v budoucností rekonstrukce, bez Vaší realitní kanceláře. Děkuje, za vyřízení obchodů a plateb bezhotovostní přes banku - úvěry. Dr. Ing. Lumír Švantner MUDr. Dne: 30. listopadu 2015 v Sokolově Věže Karlštejna se nekopírují.

Lumír Švantner

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT