Petr Kraus MAKLÉŘ MĚSÍCE

Karlovy Vary v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
734 766 184
p.kraus@dumrealit.cz
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Bonus
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2021:makléř měsíce ledna, makléř roku - 4. místo

2020:makléř měsíce listopadu, makléř roku - 4. místo

2018:makléř měsíce února, ledna, makléř roku - 2. místo

2016:makléř měsíce července, makléř roku - 5. místo

2015:makléř měsíce června, dubna, makléř zima - 2.místo, makléř jaro - 1.místo, makléř duben , makléř roku - 2. místo

2014:makléř jaro - 3.místo, makléř zima - 3.místo, makléř léto - 3.místo, makléř podzim - 2.místo, makléř roku - 2.místo

2013:makléř roku - 2.místo , makléř léto - 2.místo, makléř jaro - 3.místo, makléř zima - 3.místo

Makléř Petr Kraus je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 01071050.

Hodnocení klientů

Po několika letech jsem se obrátil na pana Krause s prodejí nemovitosti,opět.Člověk na správném místě.Profesionál ,na kterého se může člověk s důvěrou obrátit.Při prodeji informoval o každém novém kroku až do zdárného konce. Timto mu děkuji za skvělou práci a přeji mu mnoho úspěchů. Pana Krause určitě doporučuji.

Oldřich Hodek

Perfektní jednání,profesionální přístup, ochota a dobře odvedena práce.Byla jsem velice spokojená. I.L.

Ivana Loušová

I když lze na internetu najít nemálo negativních zkušeností s prací některých realitních kanceláří, přesto jsme se po zralé úvaze a hlavně kvůli nedostatku času rozhodli svěřit prodej našeho domu realitní kanceláři. Po mnoha rešerších a srovnávání jsme si vybrali "Dům realit". Hlavními kritérii pro naše rozhodování bylo: členství v Realitní komoře, prezentace webových stránek (jejich přehlednost, intuitivnost, dostatek informací atd.) a hodnocení ostatních zákazníků. Jako další bod jsme v rámci této realitní kanceláře přešli k výběru vhodného makléře. Naše volba padla na pana Petra Krause, který pracuje pro pobočku BONUS - a dobře jsme udělali. Pan Kraus je skutečným profesionálem ve svém oboru. Celá transkace proběhla neuvěřitelně rychle a trvala od podpisu zprostředkovatelské smlouvy, přes zveřejnění inzerátu na několika serverech až do předání klíčů novému majiteli pouze 2 měsíce. Pan Kraus s námi byl po celou dobu v neustálém kontaktu, pravidelně nás informoval o stavu věci, trpělivě odpovídal na naše různé otázky a vysvětloval některé nejasnosti, takže hlavně díky jemu byl prodej uskutečněn přesně podle našich představ. Pokud budeme někdy kupovat nebo prodávat jinou nemovitost, tak jedině prostřednictvím pana Petra Krause. I kdyby to mělo být na Moravě! Ještě jednou děkujeme. Manželé Smitkovi

Roman Smitko

Více hodnocení

Moje reference

byt 2+KK, 87 m2+balkon, mezonet, Boží Dar

byt 2+KK, 87 m2+balkon, mezonet, Boží Dar

byt 2+KK, 61,3 m2+balkon, Boží Dar

byt 2+KK, 61,3 m2+balkon, Boží Dar

apartmán 2+kk, 48 m2, Abertamy-Plešivec

apartmán 2+kk, 48 m2, Abertamy-Plešivec

byt 2+KK, 67 m2+balkon, mezonet, Boží Dar

byt 2+KK, 67 m2+balkon, mezonet, Boží Dar

apartmán 2+kk, 42m2,  Abertamy-Plešivec

apartmán 2+kk, 42m2, Abertamy-Plešivec

apartmán 2+kk, 50m2,  Abertamy-Plešivec

apartmán 2+kk, 50m2, Abertamy-Plešivec

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT