Aktuality

19.1.2017

Setkání franšízantů NRH - 18.1.

Včera v hotelu Meritum v Praze proběhlo mimořádné setkání franšízantů všech sítí Národního realitního holdingu. Diskutovalo se o inzerci na realitních serverech i operativním leasingu a byli představeni noví regionální manažeři. Více fotografií naleznete zde.

číst více
23.12.2016

Zprávy NRH - 2. díl

Zpříjemněte si s námi předvánoční čas při sledování druhých a zároveň posledních letošních zpráv Národního realitního holdingu. Přiblížíme Vám zasedání Rady masterfranšízantů HOME4PEOPLE, stejně tak setkání franšízantů Reality 11. Za zábavou vyrazíme na narozeninové oslavy a vánoční večírky.

číst více
8.12.2016

Zprávy NRH - 1. díl

Pojďte se s námi podívat na historicky první díl zpráv NRH, kde se dozvíte, co se za poslední dobu událo v našich realitních sítích DUMREALIT.CZ, HOME4PEOPLE, REALITY 11, LOVCI NEMOVITOSTÍ a v partnerských projektech.

číst více
1.6.2016

Makléř roku 2015

Dne 26.5.2016 proběhlo předání ocenění nejlepším dvaceti makléřům naší sítě v příjemném prostředí restaurace a penzionu Ve Století nedaleko Prahy. Díky výborné náladě všech zúčastněných jsme si posezení moc užili, což je patrno i z natočené video reportáže.  

číst více
2.3.2016

Fotostudio

Drazí kolegové, milé kolegyněS úsměvem na tváři vzpomínáme na proběhnuvší setkání frenčízantů s panem Jiřím Lormanem v krásných prostorách hotelu Sen. Věříme, že jste při něm načerpali stejné množství inspirace jako my, a že máte chuť na velké změny, které pro vás v tyto dny chystáme.První novinkou,

číst více
22.2.2016

Kongres franšízantů

V neděli 21. 2. 2016 proběhlo setkání FRANŠÍZANTŮ s panem majitelem v hotelu Sen v Senohrabech. Prezentace novinek nastolila pozitivní směr celého setkání.Našim franšízantům jsme představili nový DYNAMICKÝ směr marketingu, který brzy ucítíte na vlastní kůži.V následujících dnech se můžete těšit na

číst více
1.2.2016

Nově nás nyní najdete v Kutné hoře

Nabízíme dlouholetou praxi, proškolený tým a aktivní přístup.Jsme tu pro vás. Nabídka nemovitostí z lokality najdete zde:http://www.dumrealit.cz/active

číst více
14.12.2015

Aktivní trénink, následná certifikace

Ti nejúspěšnější z nás po složení ústních i písemných testů získali prestiž CERTIFIKOVANÝCH makléřů od AKADEMIE České republiky.

číst více

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT