Kdo jsme

Největší partnerská realitní síť v České republice, nejlépe přizpůsobená našemu trhu. Ryze česká společnost s vysokou úrovní profesionálního servisu.

Dumrealit.cz zprostředkovává prodej, pronájem a výkup všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. 

Dumrealit.cz v číslech

  • ke konci roku 2015 bylo evidováno 323 makléřů a 181 franšízantů rozmístěných po celé České republice
  • v průběhu roku 2015 bylo zrealizováno cca 4 900 obchodů
  • dlouhodobě inzerujeme na více než 70 předních realitních serverech
  • obchodníci v síti dumrealit.cz nabízí denně na webových svých stránkách přes 4 878 nabídek

Největší partnerská realitní síť v České republice. Dumrealit.cz dbá na dodržování vysokých etických standardů u všech partnerských realitních kanceláří i obchodníků. Její koncept je založen na principu „Success fee“, jednoduše řečeno sdílíme společný úspěch.

Jako jedna z mála realitních společností disponuje celorepublikovou sítí profesionálních mentorů s mnohaletou realitní praxí, kteří dnes a denně implementují své zkušenosti, poznatky a invence mezi jednotlivé partnery a makléře. „Právě know-how našich makléřů je zásadní podmínkou pro poskytování kvalitních služeb našim klientům“, říká majitel Jiří Lorman.

 

Právě know-how našich makléřů je zásadní podmínkou pro
poskytování kvalitních služeb našim klientům.

 

„Při prodeji či pronájmu nemovitostí využíváme pro naše klienty veškeré moderní metody, postupy a procesy hodné třetímu tisíciletí“, dodává Jiří Lorman. Chápeme, že prodej či koupě nové nemovitosti je pro mnoho našich klientů jednou za život, a proto se snažíme o dodržení kompletního bezproblémového servisu. Dokážeme se flexibilně rozhodovat a přizpůsobovat se aktuálním potřebám klientů.

Jsme členem Realitní komory České republiky.

 

Slovo majitele Jiřího Lormana

Albert Einstein kdysi řekl: „Nesnažte se stát člověkem, který má úspěch, raději se snažte stát člověkem, který má hodnotu.“ Myšlenka, vyslovená géniem. Právě ona poznamenala směr mojí cesty a ovlivnila způsob budování realitní společnosti, na kterou mohu být právem hrdý. Cíl, kterému věříte, každodenní snaha a tým profesionálních a loajálních lidí přivedla ochrannou známku dumrealit.cz do současné podoby.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT