Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 22 m2

Korunní, Praha, okres Hlavní město Praha, Hl. m. Praha

10 000 Kč za měsíc
+popl. 2000 Kč
ID
615718
Užitná plocha
22 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Novostavba
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
64 KWh/m2/rok
Garáž
Ne
Hana Tomášková
Hana Tomášková
725 802 209
tomaskova@praha-pronajmy.dumrealit.cz
VIP
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem samostatné kanceláře 22m² P10 Vinohrady kompletně zařízeno nábytkem na zakázku - am. třešeň. Ke kompletní kanceláři, která se nachází v přízemí je k dispozici vybavená kuchyňka - lednice, mikrovlnka, digestoř. Samostatná toaleta. Kancelář doposud fungovala jako advokátní kancelář, kdy v celé nebytové jednotce jsou takto celkem 2 kanceláře. K dispozici je ještě sklep, fungující jako sklad. Kancelář je vybavená pracovním stolek a zasedacím stolem se 4 židlemi, hnihovnou, komodou. Lze zanechat i počítačové vybavení s tiskárnou. Vše funkční. UPC, O2 v domě + pevná linka. Kancelář je k dispozici od 1.1.2018 nebo od 1.2.2018. Dlouhodobý pronájem. Doporučuji! Ev. číslo: 615718.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací