Prodej komerčního objektu, Zemědělské objekty, 1500 m2

Borovany, okres České Budějovice, Jihočeský

1 350 000 Kč
plus odměna realitní společnosti ve výši 70000 Kč + DPH
ID
588153
Hypotéka
Užitná plocha
1500 m2
Zastavěná plocha
1469 m2
Plocha pozemku
4800 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Špatný
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Mgr. Petr Wölfl
Mgr. Petr Wölfl
730 545 480
info.realdomus@dumrealit.cz
Realdomus Praha
Dělnická 213
Rosmarin Business Center
Praha 7 - Holešovice 170 00
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej areálu neprovozovaného kravína, který se nachází na samostatných pozemkových parcelách o celkové výměře 1469 m², na jižním okraji místní části Trocnov, která je stavebně nesrostlou součástí města Borovany. Součástí zemědělského areálu jsou podzemní jímky evidované v katastru nemovitostí jako stavby bez č.p./č.e. "jiná stavba", a manipulační plocha o výměře 555 m², na které se nachází betonová plocha hnojiště. Příjezd k areálu je možný z veřejné zpevněné komunikace po účelové cestě nebo přes návesní prostor. Přilehlé pozemky jsou rovněž součástí prodeje a jejich celková výměra činí 3331 m². Areál je možné připojit na rozvod NN a veřejný vodovod. Předmět prodeje je z hlediska platné územně plánovací dokumentace využitelný pro stavby pro výrobu a skladování, zemědělskou výrobu, stavby občanské vybavenosti, stavby pro energetiku a vodní hospodářství. Ev. číslo: 588153.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací