Prodej domu, Rodinný, 160 m2 rezervováno

Zlosyň, okres Mělník, Středočeský

4 200 000 Kč
ID
635610
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
160 m2
Zastavěná plocha
185 m2
Plocha pozemku
550 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
2
Stav objektu
Špatný
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Balkón
Ano
Sklep
Ano
Garáž
Ano
Zobrazit všech
26 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v obci Zlosyň. Dům stojí na vlastním, oploceném pozemku, o velikosti 550m². Zastavěná plocha obytné části je 125m², garáž a stodola má rozlohu 60m². Dispozici domu tvoří obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyně, koupelna s WC a hostinský pokoj v přízemí, dvě ložnice ve druhém nadzemním podlaží. Dům není obydlený, připravený k rekonstrukci. Obec Zlosyň se nachází v okrese Mělník, kraj Středočeský. Nachází se asi třináct kilometrů jihozápadně od Mělníka a šest kilometrů severovýchodně od města Kralupy nad Vltavou. V obci se nachází obecní úřad, mateřská škola, několik dětských hřišť, kulturní dům, obchod s potravinami, hospoda, multifunkční sportovní hřiště, tělocvična, rybník, kynologické cvičiště, Stáje Zlosyň. Katastrální území obce protíná dálnice D8, jejíž nejbližší exit Úžice je vzdálen asi 4km. Severozápadním okrajem obce prochází silnice II/101. V obci zastavují linky pražské integrované dopravy č.470 a 372. Nejbližší železniční stanice je v obci Úžice. Obec je vybavena vodovodem napojeným na vodojem Dřínov, kanalizací a ČOV, rozvodem plynu, rozvody elektřiny a telefonními rozvody. V souladu s platným zákonem je nemovitost dočasně, do předložení Průkazu energetické náročnosti, zařazena do energetické třídy G. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. Více informací požadujte v RK. Ev. číslo: 635610.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací