Prodej pozemku, Pro bydlení, 7198 m2 novinka video

Ostrá horka II, Zlín, okres Zlín, Zlínský

18 900 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
647117
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
7198 m2
Spustit video
Zobrazit všech
23 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení klienta koupi pozemků, ležících na místě původního sadu s přestárlými ovocnými stromy, v žádané lokalitě krajského města Zlína. Dle platného územního plánu leží 5692 m² těchto pozemků v zastavitelných plochách individuálního bydlení BI s výškovou regulací zástavby maximálně dvou nadzemních podlaží, 1506 m² pozemků je nestavebních a leží v plochách smíšených nezastavěného území S*. Celý komplex pozemků se nachází v katastrálním území města Zlína, v části Zlínské Paseky, Ostrá horka II. Svažitý terén směrem k jihu zaručuje celodenní slunce a také velkorysý výhled směrem k městu i do krajiny. Z východní strany jsou pozemky napojeny přes soukromou komunikaci (1/2 podíl na této komunikaci je taktéž součástí koupě) na obecní komunikaci. Technická infrastruktura je vyřešena, inženýrské sítě - elektro, vodovod, dešťová a kanalizační přípojka jsou připraveny přímo na východní straně nabízených pozemků. Pro svou jedinečnost byly tyto pozemky před lety vybrány svými majiteli ke stavbě rodinného domu, jehož vizualizace je přiložena ve fotografiích i videu. Moderní dvoupodlažní rodinný dům s terasami byl navržen v nepravidelném tvaru, byla vypracována kompletní projektová dokumentace, bylo vydáno i stavební povolení, které ale již z důvodu nezahájení stavby pozbylo platnosti. V případě zájmu je celý tento projekt k dispozici nového majitele, kterému jistě usnadní a zkrátí zdlouhavé procesy stavebního řízení. Nabízené pozemky se prodávají jako celek, neboť toto jedinečné místo je určeno pro náročného klienta, který miluje život v blízkosti centra města, ale v prostředí klidné lokality a zeleně. Pro více informací prosím kontaktujte naši makléřku. Ev. číslo: 647117.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT