Prodej pozemku, Ostatní, 3004 m2

Václavská, Zlín, okres Zlín, Zlínský

2 500 Kč za m2
ID
640020
Plocha
3004 m2
Jiří Daniel
Jiří Daniel
734 358 582
development@dumrealit.cz
Development
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku v obci Zlín Kudlov o výměře 3004 m². Veškeré IS jsou v dosahu, pozemek je přístupný z hlavní i vedlejší komunikace. V současné chvíli podle územního plánu nejsou pozemky vedeny jako stavební, ani nejsou v projednávaném novém územním plánu.
Současná majitelka dané pozemky zdědila a z toho důvodu nestihla dát podnět stavebnímu úřadu ke změně územního plánu ve stanovené době. Proto je tato nabídka určena jako středně až dlouhodobá investice, kam může nový majitel uložit své finanční prostředky a ochrání je před inflací. Za odměnu dostane příznivější cenu.
Při projednávání nového územního plánu, časový horizont 3 - 5 let, by nový majitel požádal o změnu územního plánu na daný pozemek, aby byl určen jako stavební.
Je zde velký předpoklad, že s daným požadavkem uspěje. Z Daný pozemek obklopují rodinné domy, jak z levé strany, tak i za pozemkem a přes cestu taktéž.
Nicméně prodávající, stejně jako realitní kancelář nemůže stoprocentně zaručit úspěšnost daného požadavku na změnu územního plánu.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 640020.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT