Prodej pozemku, Zemědělská půda, 4069 m2

Zlechov, okres Uherské Hradiště, Zlínský

55 Kč za m2
Nabídnout cenu
ID
644325
Plocha
4069 m2
Jiří Daniel
Jiří Daniel
734 358 582
development@dumrealit.cz
Development
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01

Popis nemovitosti

Prodej kvalitní orné půdy v obci Zlechov o celkové výměře 4069 m². K prodeji jsou pozemky 1923/1, 1923/2 a 3253, zapsané na LV 1665. Jedná se o prodej 100%, tedy držení pozemku ve výlučném vlastnictví. Cena je včetně provize. Zlechov je obec nacházející se v okrese Uherské Hradiště, ve Zlínském kraji. Investice do půdy patří mezi oblíbené nástroje dlouhodobějších investorů. Cena půdy dlouhodobě roste a díky tomu vám ochrání vaše finanční prostředky proti znehodnocování. Doporučuji. Ev. číslo: 644325.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT