Prodej domu, Chaty, 95 m2

3 850 000 Kč

Popis Nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej krásné chaty se zastavěnou plochou 94 m² a užitnou plochou 110 m². Leží v krásné krajině poblíž lesů a rybníků s možností koupání. Chata je částečně podsklepená a zateplená, vhodná k celoročnímu užívání. Dispozice 3+1 je vhodná k rekreaci i k trvalému bydlení. Jedná se také o vyhlášenou houbařskou oblast. Ke stávajícímu pozemku lze přikoupit dalších 27m² zahradní plochy.
Pěkná podezděná a částečně podsklepená chata na vlastním pozemku o výměře 375 m² u lesa a v blízkosti Čápského a Dvorského rybníka na pomezí Zbiroha a Kařezu. Jedná se o dřevěnou montovanou chatu ze 70. Let. 1/3 obvodu chaty zděná, jakož i vnitřní komínové příčky. Komíny nové. Celý objekt byl zateplen polystyrenem o síle 8cm. Dispozice: Do chaty se vstupuje obytnou verandou 8,5 m², která slouží jako předsíň a zároveň je místem pro příjemné posezení. Z verandy se jedním vchodem dostaneme na samostatnou toaletu (splachovací WC) a do koupelny s vanou a 60 litrovým bojlerem. V koupelně je kromě vany i sprchový kout. Dalšími dveřmi se dostaneme do kuchyně 9 m² s kamny a nefunkčním plynovým sporákem na němž je dvou vařič. (jsou ale přivedeny tři fáze takže lze předělat na sporák na elektřinu). Ohřev vody v kuchyni zajišťuje elektrický průtokový ohřívač umístěný v malé komoře přilehlé ke kuchyni. Voda z městského řadu, odpady svedeny do plastové jímky o objemu 4,2 kubíků. V kuchyni jsou kamna na tuhá paliva. Z kuchyně vede jeden vchod do pokoje pro hosty a do přístavku a druhý vchod do obýváku a ložnice. Obě místnosti jsou po 13,5 m² a jsou vyhřívány novými kamny (Petry), které vyhřejí i přilehlé místnosti. Podlahy vybetonovány, vyrovnány a položeno na ně lino, dlažba a koberce. V letech 2006 až 2012 byla provedena rekonstrukce chaty (osazena nová okna, zateplení, plastová jímka, postavení dřevníku, úprava podlah, postavení nových komínů, rekonstrukce elektřiny do mědi – kromě osvětlení, hydroizolace sklepa, předělána vodovodní šachta s vodoměrem, vybudována nová koupelna a WC, aj.) Půda z bytelných trámů, střecha natíratelný vlnitý eternit, TV-satelit. Pozemek je rovinatý, oplocený, jsou zde ovocné stromy, dřevník a po levé straně pozemku mělké koryto nenápadného potůčku.
Spojení sem autem po dálnici D5, autobusem či vlakem z Prahy, Berouna či Plzně – stanice Kařez a místním autobusem do stanice U Čápu. Chata stojí na lesní cestě zvané Špacírka. 2km po Špacírce můžete navštívit Zbirožský zámek. Město Zbiroh zajišťuje celkovou občanskou vybavenost, obchody, poštu, lékaře i lékárnu, MŠ, ZŠ.
Budu se na Vás těšit při naši společné osobní prohlídce. Ev. číslo: 636275.

110m² Užitná plocha
3+1Dispozice
375m² Pozemek

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 993 401
kukol@dumrealit.cz
Pod Slovany 1888/12
Praha 2 128 00
Michelle
Domluvit prohlídku