Váš sen se může stát skutečností...!

33.000.000,- CZK

Výjimečná luxusní rodinná usedlost v obci Zádub-Závišín (místní část Zádub u Mariánských Lázní)

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje jedinečnou příležitost stát se majitelem této nádherné nemovitosti s celkovou plochou pozemku 3.698 m² a zastavěnou plochou 212 m². Nabízíme Vám prostor pro splnění vašich snů a plánů. Tato dvoupodlažní usedlost byla kompletně zrekonstruována v letech 2016-2019 s důrazem na kvalitu použitých materiálů a designové pojetí. Výsledkem je jedinečné spojení historie a vkusu, které ohromí každého návštěvníka. Dům nabízí nejen prostorné a moderní bydlení, ale také mnoho možností pro multifunkční využití a životní styl. V 1.NP se nachází atypický byt s velkou obývací částí 75m², která má přístup na terasu. Moderně vybavená kuchyňská část, prostorná hala, ložnice s koupelnou, pokoj, šatna, tech. místnost a sociální zařízení (koupelna a WC) jsou zde samozřejmostí. V obývacím pokoji si můžete užít teplo a atmosféru s krásnými krbovými kamny, 2.NP nabízí prostornou halu s kuchyňským koutem a tři stylové apartmány se samostatnými sociálními zařízeními (vlastní koupelna a WC ). Tento prostor poskytuje možnost nezávislého bydlení nebo komerčního ubytování. Tento objekt tedy nabízí nejen možnost velkorysého bydlení, ale také možnost využití pro vícegenerační rodiny nebo kombinaci vlastního bydlení a komerčního ubytování a nebo kompletní komerční využití. Využití je tedy zcela na vás. Objekt je podsklepený s tím, že je zde vybudován vinný sklep. K objektu náleží rozsáhlá udržovaná zahrada se vzrostlými dřevinami. Na zahradě se nachází zahradní altán a venkovní beseda. K dispozici je dále objekt tvořící kryté parkovací stání pro OA a saunový pavilon s odpočívárnou a vnitřní a venkovní sprchou. Tato nemovitost je dále vybavena moderním tepelným čerpadlem s kombinací s podlahovým topením, což zaručuje účinné a ekologické vytápění. Dům je napojen na obecní vodovodní řad a vlastní ČOV s tím, že v obci proběhne vybudování kanalizačního řadu (2024) na který je možnost se napojit. Dům je vybaven moderním zabezpečovacím a kamerovým systémem. Obec se rozkládá ve výšce 760 m.n.m., v obci trvale žije 337 obyvatel. Objekt je vzdálený od věhlasného golfového hřiště Royal golf club Mariánské Lázně pouhých cca 800 m. Mariánské Lázně jsou vzdáleny 5 minut jízdy automobilem, autobusová zastávka je v bezprostřední docházkové vzdálenosti. Nedaleké Mariánské Lázně jsou od roku 2021 na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a od roku 2023 prohlášeny za klimatické lázně. Obec se nachází v malebné přírodě CHKO Slavkovský les. Přechod do SRN je vzdálen 20 minut jízdy automobilem. Veškeré informace o této exkluzivní nemovitosti Vám poskytneme v naší realitní kanceláři a rádi Vám pomůže realizovat vaše sny o nevšedním bydlení. V případě zájmu o vážnou prohlídku nás tedy neváhejte kontaktovat. Zprostředkování financování nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru či jiných úvěrových produktů je samozřejmostí. Doporučujeme. Ev. číslo: 644884.

Vítáme vás v tomto jedinečném domě, který nabízí nejen prostorné a moderní bydlení, ale také mnoho možností pro multifunkční využití a životní styl!

FOTOGRAFIE

Kontakt na makléře

602 969 410
reindl@cheb2.dumrealit.cz
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Premium
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT