Prodej pozemku, Pro bydlení, 1433 m2 prodáno

Vyšehořovice, okres Praha-východ, Středočeský

1 600 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
644848
Plocha
1433 m2
Lenka Pechová
Lenka Pechová
725 811 011
pechova@dumrealit.cz
Online
Jeřická 124/35
Praha - Horní Počernice 193 00
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Prodej souboru sousedících pozemků o celkové ploše 1.433 m² v obci Vyšehořovice, okr. Praha – východ. Pozemky původně určené k výběhu dobytka a jeho ustájení jsou dle platného ÚP určené k zastavění. Pozemky se nachází v klidné části obce přístupné přes obecní a soukromý pozemek (tento pozemek není započítán do plochy výše uvedené), ke kterému patří podíl odpovídající ½ z celku. Pozemky jsou zatravněné, v okrajových částech pozemků se vzrostlým náletem. V části jednoho pozemku jsou vybudované původní přístřešky pro dobytek a v jižní části pozemku je zděná stodola k ustájení dobytka s možností parkování zemědělského stroje větší výšky. Zkolaudované zemědělské stavení má zastavěnou plochou 72 m² a je v původním stavu, bez připojení k elektrické síti.

Pozemky jsou dle platného ÚP určené k zastavění, ale momentálně bez možnosti zahájení výstavby, více informací ráda poskytnu po telefonu či osobně.

Dle ÚP je možná výstavba smíšeného venkovského bydlení, max. zastavitelnost je 20% z celkové plochy pozemku, přípustná stavba o 2NP s podkrovím a výškou 12 m nad přilehlým terénem.

Obec Vyšehořovice není plynofikována a momentálně z kapacitních důvodů neumožňuje napojení na obecní vodovod a kanalizační řad.

Obec Vyšehořovice má svou MŠ se školní jídelnou, několik dochovaných zřícenin tvrze, zvonice a kostela, kostel, přírodní památku U skal, hospodu U tvrze, fotbalové a dětské hřiště a potraviny.
Autobusová zastávka vzdálená pár minut od domu se spojením do Čelákovic, Českého Brodu, Nehvizd a Úval a na ně navazující autobusové či vlakové spojení do Prahy, nejbližší zastávka metra Černý most je vzdálena 19 minut autem. Ev. číslo: 644848.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT